فرماندار مورفی در حال ضرب و شتم گائتز است تا در یک جشن برای جمهوری خواهان جوان ظاهر شودپس از کناره گیری سارا پالین ، فرماندار سابق آلاسکا ، سارا پالین ، فرماندار سابق آلاسکا ، رئیس جمهوری فلوریدا ، عنوان اصلی این رویداد بود – که توسط باشگاه جمهوری خواهان جوان نیویورک تنظیم شده بود. جیمز اوکیف ، رهبر تجهیزات محافظه کار Project Veritas ، نیز در این لایحه بود.

نمایه گائتز طی سالهای ترامپ به میزان قابل توجهی افزایش یافته است ، زیرا نمایندگان کنگره یکی از سرسخت ترین حامیان وی در واشنگتن هستند و اغلب با منتقدان در فضای مجازی اختلاف دارند. مورفی با ابراز تمایل رئیس جمهور به تمسخر نام های مستعار ، از گاتز به عنوان “مت پوتز” یاد کرد و اصطلاح احمق را به کار برد.

مورفی در مورد عکس گرفته شده توسط گائتز در این مراسم گفت: “بدیهی است که استخوان برای او دور از رنگ پریده نیست.”

مورفی روز جمعه اظهارات تقریبا یکسانی را در حساب توئیتر خود همراه با عکس گائتز با ماسک بنزینی که او اوایل سال جاری در کف مجلس حمل کرده بود ، در حالی که اتاق درباره قانون تسکین ویروس کرونا می گفت ، منتشر کرد.

گائتز گفت: “از این توییت پشیمان خواهید شد که مانند بقیه مناطق نیوجرسی به فلوریدا بروید.” او جواب داد در بستر رسانه های اجتماعی ، ضمن تشکر از مورفی برای اینکه قلب او را به ظاهر از نماینده مجلس تحسین می کند.

گاتز افزود: “اما در نیوجرسی آنها مرا خوش تیپ می دانند.”

محدودیت های مربوط به خدمات اجتماعی به ویژه با نزدیک شدن به فصل زمستان و بیشتر فعالیت های داخل منزل ، اعتیاد آورتر می شوند. دموکرات ها در تعدادی از مناطق نیز پس از یک سری حوادث پر سر و صدا در برابر ادعای ریاکاری گشوده اند.

حتما بخوانید:
سفارش سیر سیاه برای سلامتی بدن/09109483228

مورفی گفت که پلیس محلی در حال تحقیق در مورد این پرونده است و شهردار جرسی سیتی استفان فلوپ این سایت را از آن طرف رود هادسون از پایین منهتن در پارک ایالتی لیبرتی به دلیل نقض قوانین محدودیت ظرفیت و ماسک زدن موقتاً بسته خواهد شد.

فولوپ به استناد به سایت Maritime Parc به POLITICO گفت: “آنچه من را دلسرد می كند این است كه آنها سازمانی را كه از انجام آن در نیویورك می ترسید راحت تر كردند.” “شما ساکنان را در معرض خطر قرار می دهید ، کارگران را در معرض خطر قرار می دهید و ما آنها را مسئول خواهیم دانست.”

Flulop دموکرات گفت که پاسخ او برای یک رویداد دموکراتیک یکسان است ، اما حاضران را از دور اخراج اندرو کوومو فرماندار نیویورک را اخراج کرد. در توییت

وی گفت: “هیچ شجاعتی دیده نمی شود.” “این مرد دو ساعت پس از واقعه منتظر ماند ، پس از عبور از هادسون ، مردی سرسخت برای فرماندار كومو بود … حیف.”

نیویورک ، جایی که در ابتدا قرار بود این رویداد برگزار شود ، اجتماعات داخلی را به کمتر از 50 نفر یا 25 درصد از ظرفیت کل آن محدود می کند. نیوجرسی اجتماعات داخلی را فقط به 10 نفر محدود می کند ، اما اجازه می دهد فعالیت های اصلاحیه اول – مانند خدمات مذهبی و رویدادهای سیاسی – از این مقدار بیشتر شود ، به شرط آنکه از 25 درصد ظرفیت یا 150 نفر بیشتر نباشد.

گاوین واکس ، رئیس باشگاه ، در توییتر اصرار داشت که این مناسبت مطابق با قوانین محلی و هرگونه “پیشنهاد مخالف و هرگونه تهدید قانونی با سو in نیت و با انگیزه های سیاسی است”.

حتما بخوانید:
آموزش ثبت نام در متاورس: سایت های ورود به دنیای متاورس

وی گفت: “تا آنجا که ما می دانیم ، اصلاحیه اول لغو نشده است.” توییت.

کارلی سیترین و دیوید جیامبوسو در این گزارش همکاری کردند.
منبع: https://outsidenews.ir