فاوسی: واکسن ها انگیزه ای برای اقدامات احتیاطی “مضاعف” هستند

[ad_1]

دو شرکت Pfizer و Moderna اعلام کرده اند که واکسن های موثری را علیه ویروس کرونا تولید کرده اند. Pfizer برای استفاده اضطراری از سازمان غذا و دارو مجوز درخواست کرده است و انتظار می رود Moderna نیز این کار را انجام دهد.

فاوسی گفت: “واکسن ها باید” انگیزه ای برای دو برابر کردن ما با اقدامات بهداشتی عمومی باشند ، تا زمانی که م componentلفه کامل کمک را در دست بگیریم. ”

وی افزود: “واكسن ها را برای لحظه ای كنار بگذاریم ، كه اگر اقدامات ساده بهداشت عمومی را اجرا كنیم ، بسیار مفید خواهد بود … می توانیم این تأثیرات را كاهش دهیم”. این اقدامات شامل استفاده از ماسک ، فاصله فیزیکی ، شستن مکرر دست ها و پرهیز از فعالیت های معمول ، به ویژه در خانه است.

فاوسی این ایده را که مردم نمی توانند علیه شیوع ویروس اقدامی انجام دهند ، به ویژه با توجه به فصل تعطیلات پیش رو ، که انتظار می رود منجر به افزایش تعداد موارد شود ، رد کرد. در عوض ، وی از مردم خواست که در مورد اینکه آیا اعضای خانواده آنها بیشتر در معرض خطر عفونت هستند ، از جمله افراد مسن و کسانی که از قبل دارای شرایط پزشکی هستند ، تأکید کرد.

وی گفت: “آیا واقعاً می خواهید جمعیتی 10 ، 15 ، 20 نفری را جمع كنید كه بسیاری از آنها از جاهایی كه از فرودگاه های شلوغ به هواپیماهای ورودی به خانه رفته اند می آیند؟” “منظورم این است که مواردی که در گذشته بسیار شادی آور بوده است. اما این وضعیت بسیار ویژه ای است.”

فاوسی گفت: “من فکر می کنم مردم در این کشور واقعاً باید خطرات و مزایا را ارزیابی کنند.” “هر خانواده متفاوت است. هر کس سطح متفاوتی از خطر را دارد که می خواهد تحمل کند.”

[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet