سیاستمداران در کالیفرنیا به جرم اجتماعی در دوران ویروس کرونا متهم شده اند


این افشاگری ها در زمان بدتری برای رهبرانی که بیشترین تلاش خود را برای جلوگیری از ویروس کرونا دارند ، مردم را به خانه ماندن متقاعد می کند. رهبران کالیفرنیا تمایلی به استفاده از روشهای سختگیرانه اجرای قانون در اروپا و آسیا ندارند و اذعان دارند که فشار اجتماعی تنها سلاح آنها است – سلاحهایی که با هر وعده غذایی با دوستان و خانواده به شدت تضعیف شده است.

مردم از دیدن رهبران سیاسی که قوانین را وضع می کنند و سپس آشکارا آنها را نقض می کنند خشمگین شدند. ناگهان ، بدترین کابوس یک سیاستمدار دیگر عنوان یک ماجرا یا نوار جنسی نیست. در رستوران یا مهمانی شلوغ دیده می شود.

جک پیتنی ، یکی از اعضای سابق کمیته ملی جمهوری خواه ، که در دانشگاه کلرمونت مک کنا سیاست تدریس می کند ، گفت: “بعد از همه گیر شدن این ماه ها ، اکثر مردم حال و هوای آرام ندارند.” “وقتی سیاستمداران به گونه ای رفتار می کنند که به نظر می رسد با سیاستهای آنها ناسازگار است ، مردم دیگر صبر زیادی ندارند. این یادآوری است که امروزه امور شخصی سیاسی است.”

در طول سال ، شهرستان لس آنجلس در تلاش برای مهار ویروس است و موج کنونی به ویژه مقامات محلی را نگران کرده است. بزرگترین شهرستان کشور ، با 10 میلیون نفر ساکن ، اجتماعات غیر ضروری را ممنوع کرده و همه غذاخوری های رستوران را ممنوع کرده است ، این یکی از سختگیرانه ترین اقدامات در هر نقطه از ایالات متحده است. سرپرست شیلا کوهل در صحنه عمومی ناخوشایند شد زیرا وعده غذایی وی چند ساعت پس از رأی دادن به تصویب ممنوعیت غذا خوردن در خارج از منزل آمد. اگرچه این ممنوعیت در زمان صرف غذا هنوز به مرحله اجرا نرسیده بود ، اما این اقدام باعث ناراحتی رای دهندگانی شد که نه تنها در آستان او ظاهر شدند بلکه او را در انتقاد از توییتر پر کردند.

در جای دیگر ، نابسامانی های اجتماعی در حال انباشته شدن است.

ماه گذشته ، اندرو کوومو ، فرماندار نیویورک پس از اینکه مادرش با برنامه خود از رادیو واکنش نشان داد ، با واکنش مواجه شد ، مادر 89 ساله خود ، ماتیلدا ، را برای شرکت در شام شکرگذاری امتناع کرد. مایکل هنکاک ، شهردار دنور ، پس از دلسرد کردن ساکنان از سفر برای شکرگذاری ، مجبور شد “متواضعانه” طلب بخشش کند ، سپس همان روز به می سی سی پی رفت تا در کنار خانواده اش باشد. و استیو آدلر ، شهردار آستین روز چهارشنبه پس از اینکه به رای دهندگان گفت “در خانه بمانید” – از مشاغل مشترک خانواده در کابو سان لوکاس ، مکزیک ، عذرخواهی کرد.

کودکان روی پوستر تقریباً همیشه دموکرات هستند. این بدان معنا نیست که جمهوری خواهان غذا نمی خورند و از ایالت خارج نمی شوند ، با توجه به اینکه هجوم دو حزب قانونگذاران کالیفرنیا با وجود هشدار سفر ماه گذشته برای یک کنفرانس با لابی ها به مائوئی رفت. اما رهبران دموکرات معمولاً در ترغیب ساکنان به ماندن در خانه پیشقدم می شوند. جمهوری خواهان خواستار محدودیت در فعالیت ها و دفاع از رفتارهای شخصی خود مطابق با اعتقاداتشان بودند ، همانطور که در همه گیر ماسک پوشیدن اتفاق افتاد.

حتما بخوانید:
جلوگیری از افتادگی سینه ها بعد از شیردهی چگونه است؟

سخنگوی کاخ سفید ، کیلی مک انانی روز چهارشنبه از رژه رو به رشد دموکرات های کالیفرنیا که طبق قوانین برای شما شام خوردند استفاده کرد ، اما نه برای من. برجسته ترین مثال نیوزوم است که هنوز هم نمی تواند از شر لکه حضور در یک شام فرانسوی در اتاق خشکشویی با لابی های دوستان خلاص شود.

او سرانجام این هفته در کالیفرنیا شرکت کرد.

در سانفرانسیسکو ، دفتر برید تأیید کرد که وی ماه گذشته در یک لباسشویی فرانسوی در یک گروه هشت نفره شام ​​خورد ، وعده غذایی که اولین بار توسط سانفرانسیسکو کرونیکل گزارش شد. در آن زمان ، تور او هیچ محدودیتی را نقض نکرد – او قبل از شهرستان ناپا ، جایی که رستوران واقع شده است ، آمده بود یا اینکه شهر خودش در داخل خانه شام ​​محدودی داشت. اما اپتیک صحنه ، در میان بزرگترین جزر و مد همه گیر کالیفرنیا کشف شد ، مخرب بود.

روز سه شنبه ، لیكاردو مطالب عمومی دلچسب عمومی را منتشر می کند در توییتر به دلیل شرکت در یک جمع کوچک خانوادگی در روز شکرگذاری پس از اصرار به مردم برای جلوگیری از چنین رویدادهایی. این اتفاق پس از آن افتاد که وی احساس کرد موظف است در تلویزیون فاش کند ، که پرسید چه کاری برای این تعطیلات انجام داده است.

رز کاپولچینسکی ، مشاور پیشکسوت سیاسی دموکرات ، گفت که مشاهده رفتار خوب رهبران آنها برای افرادی که با ماهها محاصره درگیر هستند مهمترین است.

وی گفت: “آنها می خواهند بدانند كه رهبران آنها می توانند با مبارزاتشان ارتباط برقرار كنند.” “و وقتی این ایده را دریافتند كه دو مجموعه قانون وجود دارد – یكی برای سیاستمداران و دیگری برای همه دیگران – این آنها را دیوانه می كند. و حالا به خصوص بد است. “

جری رابرتز ، سردبیر سابق نشریه سانفرانسیسکو کرونیکل ، گفت که روزهایی که سیاستمداران برجسته را می توان با شلوار پایین – به معنای واقعی کلمه – در ملا be عام گرفتار کرد ، گذشته است و هرگز با واکنش فوری و عناوین خبری مزاحم آنها نمی شود.

حتما بخوانید:
جدیدترین مدل های لباس بچه گانه دخترانه

وی گفت: “رسانه های اجتماعی همه کارها را متفاوت انجام داده اند.” “مردم در آن زمان دیدند كه آنها چه می كنند ، اما هیچ مدرکی وجود ندارد.” او گفت ، امروز شواهد به راحتی فشردن دكمه “ارسال” – و رسیدن به میلیون ها نفر – نیرویی است كه از جهاتی آزادكننده و مرعوب كننده است.

دموکرات هایی که رفتار ریاکارانه دارند ، هدف جمهوریخواهان آسان است. اما آنها همچنین tsk-tsking را از چریکهای خودشان که برای دفاع از قوانین خود بیرون آمده بودند ، جلب کردند.

وی گفت: “این کل فرهنگ لغو است – هرچقدر هم ناچیز باشد ، نمی توانید اشتباه کنید.”

هر بار که یک اقدام ضد حاکمیت کشف می شود ، سیاستمداران مجبور می شوند که عذرخواهی گسترده ای کنند. این نه تنها تلاشی برای بخشش است ، بلکه برای تأکید به عموم مردم است که هنوز قوانین آنها برای کنترل ویروس کرونا مورد نیاز است.

لیكاردو از سن خوزه مجبور شد پنج بند “mea culpa” را برای حضور در یك گردهمایی كوچك شكرانه در فضای باز با خانواده نزدیك و والدین مسن خود در 80 سالگی صادر كند. در بیانیه شهردار جزئیاتی از وعده های غذایی در فضای باز و اعضای خانواده درگیر توضیح داده شد که باعث عصبانیت صدها نفر در شبکه های اجتماعی شد که لیكاردو را منافق خواندند – و از رأی دهندگانی كه گفتند صداقت وی طراوت بخش است ، ستایش كرد.

جیم رید ، رئیس ستاد شهردار ، گفت که لیكاردو احساس می كند كه به طور كامل درمورد رای دهندگان خود قرار دارد.

وی گفت: “شهردار در مورد کمبود خود صحبت می کند.” اما س biggerال بزرگتر این است که … مردم باید قضاوت خوبی داشته باشند “در حالی که سعی می کنند قوانینی را برای محافظت از سلامتی خود رعایت کنند – ماسک و فاصله گرفتن و به حداقل رساندن اجتماعات.”

وی گفت: “مردم می خواهند زندگی كنند ، به والدین خود سر بزنند ، این كار را با خیال راحت انجام دهند – و هنوز هم رعایت می كنند.”

جو متیوس ، پیشکسوت ، روزنامه نگار و ناظر سیاسی در کالیفرنیا ، گفت که عواقب تخلف شهردار اغراق آمیز است و کاملاً نشان می دهد که همه گیری همه گیر سیاست و افکار عمومی را تحریف کرده است.

وی گفت که مردم از خرده ریزها خشمگین می شوند ، در حالی که تخلفات بزرگتر را نادیده می گیرند.

متیوز گفت: “وسواس و عصبانی شدن آسان است ، اما مشکل اصلی در مسائل خصوصی نیست ، بلکه در امور عمومی است که آنها انجام نمی دهند.”

وی گفت: “من خیلی مهم نیستم كه گاوین نیوزوم به لباسشویی فرانسوی برود.” “اما من اهمیتی نمی دهم که او نتوانسته مدرسه فرزندانم را باز کند ، یا آزمایش گسترده ای انجام دهد ، یا از بیکاری مردم چک کند.”
منبع: https://outsidenews.ir