[ad_1]

“خوب ، رئیس جمهور منتخب رئیس جمهور منتخب خواهد بود وقتی رای دهندگان به او رای دهند. برای رئیس جمهور تازه انتخاب شده هیچ شغل رسمی وجود ندارد. ”

بلانت در بیانیه ای که فردای انتخابات 2016 منتشر شد ، از دونالد ترامپ به عنوان “رئیس جمهور تازه انتخاب شده” نام برد و پیروزی ترامپ بر هیلاری کلینتون را تبریک گفت.

تعداد کمی اما رو به رشد سناتورهای جمهوری خواه ، از جمله لامار الكساندر از تنسی و پت تومئی از پنسیلوانیا ، در هفته های اخیر علناً اذعان كرده اند كه ترامپ باخته است ، حتی اگر مبارزات انتخاباتی ترامپ همچنان ادامه داشته و می بازد – جنگ های قانونی كه نتایج انتخابات آمریكا را به چالش می كشند ادعاهای کلاهبرداری گسترده رای دهندگان. بسیاری دیگر از رهبران جمهوری خواه پیروزی بایدن را تصدیق نکرده اند و انتقاداتی را از سوی کسانی که می گویند به رئیس جمهور فرصتی می دهند ، برانگیخته است زیرا وی اعتماد وی به نهادهای ایالات متحده را تضعیف می کند.

بلانت که پیش از این زمانی که وزیر امور خارجه میسوری بود ، انتخابات را رهبری می کرد ، از گفتن شواهدی از تقلب در انتخابات نوامبر خودداری کرد ، اما گفت که تیم ترامپ شواهدی را ارائه نکرده است که “از نظر هیچ دادگاه قابل قبول باشد”. .

“فکر می کنم این سیستم ، صادقانه بگویم ، از هر زمان دیگری ایمن تر بود. و رئیس جمهور مستحق اعتباری برای این امر است. ”

بلانت گفت که اگرچه هیچ صحبتی با ترامپ در مورد مراسم تحلیف بایدن در ژانویه نداشته است ، اما امیدوار است رئیس جمهور در این مراسم شرکت کند.

“من مطمئناً کارمندان وی را تشویق کردم که اکنون به انتقال وضعیت بیندازند ، و در گرجستان به ما کمک کنند تا این کرسی ها را در مجلس سنا به دست آوریم ، تا ببینم اگر رئیس جمهور کاخ سفید را ترک کند ، همانطور که می گوید رئیس جمهور می تواند چه کاری انجام دهد. اگر او رأی کالج انتخاباتی را از دست بدهد تا به ما کمک کند تا بار دیگر مجلس را در سال 2022 به دست آوریم ، “بلانت گفت. “من فکر می کنم او نقش زیادی در رئیس جمهور ترامپ دارد. و من امیدوارم که او آن را بپذیرد و ببیند که شما چگونه به آنچه در انتظار او است حرکت خواهید کرد ، با این فرض که این انتخابات آنطور که به نظر می رسد توسعه یابد. “

[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir

ایندکسر