سرشماری ، پرونده های حقوقی سال آینده می تواند 2 جای خالی ایجاد کند


آخرین ضربه به دموکراتها هنگامی رخ داد که مقامات آیووا ، ماریان میلر-میکس ، جمهوری خواه را به عنوان برنده مسابقه خود تأیید کردند.

زک مونه ، مدیر ستاد انتخاباتی هارت روز دوشنبه در بیانیه ای گفت: “هنگامی که ما این شمارش را شروع کردیم ، ریتا هارت با 47 رأی کاهش یافت.” “با شنیدن صدای بیشتر ایوانز ، این حاشیه به طرز چشمگیری کاهش یافت و فقط به 6 رأی رسید – و آن را به نزدیکترین مسابقه کنگره در تاریخ معاصر و یکی از نزدیکترین رکورد در صد سال گذشته تبدیل کرد.”

هارت علامت گذاری کرد که قصد دارد یک دادخواست را آغاز کند ، حرکتی که مسابقه را بیشتر طولانی می کند و شاید مجلس را در موقعیت نامناسبی قرار دهد که باید تصمیم بگیرد کدام زن را بنشیند. میلر میکس ، یک چشم پزشک و سناتور ایالتی ، است پس از سه تلاش ناموفق چهارمین بار برای حضور در میدان انجام می شود.

این سرشماری هنوز در نیویورک انجام نشده است ، جایی که سیستم انتخاباتی غیر متمرکز و غیرمتمرکز نتیجه بازی برگشت اخیر بین بریندیسی و کلودیا تنی جمهوری خواه سابق را اشتباه گرفته است که در حال حاضر با تقریب دوازده رأی تقسیم شده است. اما بیش از هزار رأی با توجه به مقادیر حاصل از هر دو مبارزات انتخاباتی ، از جمله تعداد زیادی رأی موقت ، بحث برانگیز یا بدون فهرست باقی مانده است.

پس از ورود ناگهانی در شب انتخابات ، موجی از آرای غیابی به بریندسی کمک کرد تا جای خالی را پر کند – اگرچه فرایندهای مختلف گزارش دهی توسط شهرستان های منطقه باعث شفافیت روند کار نشده است. یک قاضی ایالت نیویورک بعد از ظهر دوشنبه قبل از تعیین مراحل بعدی ، داده های عمومی به روز شده برای رای گیری در شهرستان را بررسی کرد ، که می تواند شامل یک بازی برگشت باشد. تنی و بریندیسی هم بیانیه هایی صادر کردند که نشان دهنده خوش بینی بود.

حتما بخوانید:
فارسی به انگلیسی ترجمه مقالات چه اهمیتی دارد؟

شان کندی ، سخنگوی تنی گفت: “کارزار انتخاباتی ما متعهد است که همه و فقط آرا legitimate قانونی را بشمارد.” “باید به رای دهندگان احترام گذاشته شود و یکپارچگی روند انتخابات حفظ شود. ما اطمینان داریم که کلودیا وقتی همه چیز گفته و انجام شود پیروز خواهد شد. “

هر دو بریندسی و هارت مشاوره پرکینز کوئی ، موسسه حقوقی پیشرو دموکرات را حفظ کرده اند ، نشانه این که آنها برای یک روند طولانی قانونی آماده می شوند. مارک الیاس ، وکیل ارشد انتخاباتی پرکینز کوئی ، یک کارشناس سرشماری است که با موفقیت رهبری تلاش های آل فرانکن دموکرات را در رقابت سنا در مینه سوتا در سال 2008 انجام داد. فرانکن پس از شمارش اولیه حدود 200 رأی را ردیابی کرد ، اما از سنای وقت سبقت گرفت. نورمن کلمن (آر مین.) در بازشماری.

مبارزات انتخاباتی هارت پیش از این نشان داده بود که نتیجه را به چالش می کشد ، و در بیانیه ای خاطرنشان کرد که “روند شمارش آرا برای شمارش آرا جمع آوری شده طراحی شده است ، به این معنی که ممکن است آرا legal قانونی اضافی هنوز شمارش نشوند.” . پس از آنکه هیئت مدیره ایالت آیووا پیروزی میلر-میکس را تأیید کرد ، هارت دو روز فرصت دارد که بر اساس قوانین ایالتی رقابت کند.

چالش او به هیئت داوران متمرکز خواهد شد که رئیس دادگستری آیووا را برای تعیین برنده مسابقه شامل می شود. هارت همچنین می تواند به طور مستقیم به اتاق شکایت کند ، اقدامی که احتمالاً به عنوان آخرین چاره انجام می شود.

مجلس ممکن است از انتصاب میلر-میکس و تشکیل کمیسیونی برای بررسی موضوع خودداری کند. اگر هارت بر اساس قانون فدرال در مورد انتخابات مورد رقابت مسابقه دهد ، کمیته اداری مجلس صلاحیت رسیدگی را ادعا می کند.

در صورت حفظ نتیجه ، جمهوریخواهان پس از برگزاری تنها یک کنگره پس از 2018 ، سه کنگره از چهار کنگره آیووا را کنترل خواهند کرد. مهلت های میانی این مکان ، به ویژه ، یک نهنگ سفید برای جمهوری خواهان بود که از زمان برنده شدن دیو لوبساک ، استاد کمی شناخته شده علوم سیاسی ، در سال 2006 قادر به پس گرفتن آن نبودند.

حتما بخوانید:
آخرین اخبار «موسسه حرف آخر

لوبساک پس از این چرخه تصمیم به بازنشستگی گرفت و یک میدان جنگ برتر ایجاد کرد که رئیس جمهور دونالد ترامپ در سال 2016 پس از دو بار پوشیدن باراک اوباما ، رئیس جمهور برنده شد. دموکرات ها به سرعت متحد شدند تا پشت سر هارت ، یک کشاورز و سناتور ایالتی که برای فرماندار حزب برای سال 2018 نامزد شده بود ، ادغام شوند. R-Ill.) در GOP.

انتخابات مورد مناقشه در آیووا بسیار نزدیکتر از مصوبه نیویورک است ، جایی که هنوز یک قاضی برای اعاده به کار خود تعیین نکرده است. قاضی دادگاه عالی اسكات دل كونته در روزهای آینده در مورد آراots مشاجره غایب و موقت رای می دهد كه می تواند امتیاز نهایی را به نفع هر كدام از نامزدها تغییر دهد.

لوک جکسون ، سخنگوی ستاد انتخاباتی بریندیسی گفت: “صحت انتخابات و حفظ سرشماری ، که اطمینان از شنیدن رای دهندگان در منطقه را دارد ، از حداکثر اهمیت برخوردار است.” “ما امیدواریم که با پایان روند شمارش ، آنتونی به عنوان برنده اعلام شود.”

این عکس در آیووا و نیویورک به پایان می رسد که نبرد جنجالی چریک ها را پس از انتخابات 1984 نشان می دهد ، هنگامی که حزب دموکرات تحت کنترل دموکرات ها از معرفی نامزد جمهوری خواه فرانک مک کلوسکی (D-Ind) خودداری کرد. وزیر امور خارجه ایندیانا ، ریچارد مک اینتایر ، جمهوریخواه را پس از شمارش نسبی ، به عنوان برنده تأیید کرد ، اما پس از اعتراض به موجب قانون انتخابات رقابت آمیز فدرال ، مک اینتایر در مجلس نشسته بود.

سرشماری انجام شده توسط دفتر حسابداری عمومی کنگره نشان داد که مک کلوسکی با چهار رأی برنده است و مجلس نمایندگان – عمدتاً در امتداد حزب – برای رای دادن به او رای آورد ، اعتراض شدید جمهوری خواهانی که در اقلیت بودند.

سارا فریس در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.


منبع: https://outsidenews.ir