ساسه ، تاکتیک های رامنی در مبارزات انتخاباتی ترامپ برای به چالش کشیدن انتخابات

[ad_1]

بعداً پنجشنبه شب ، سناتور میت رامنی (آر-یوتا) گفت که تاکتیک های فشار مبارزات انتخاباتی ترامپ بر مقامات انتخاباتی تلاشی برای “تضعیف خواست مردم” است.

رامنی گفت: “تصور اقدامی بدتر و غیر دموکراتیک تر توسط رئیس جمهور نشسته آمریکا دشوار است.” رامنی تنها جمهوریخواه بود که از برکناری ترامپ در جریان استیضاح حمایت کرد.

ترامپ روز جمعه با رهبران حزب جمهوری خواه در میشیگان دیدار خواهد کرد زیرا ایالت برای بررسی نتایج انتخابات تلاش می کند ، که نشان می دهد بایدن بیش از 150،000 رأی دارد. ساسه شانس ترامپ برای لغو نتیجه در میشیگان را پاک می کند.

ساسه گفت: “هنگامی که وکلای مبارزات انتخاباتی ترامپ در دادگاه ها سوگند یاد می کنند ، آنها بارها و بارها از ادعای کلاهبرداری بزرگ امتناع می ورزند – زیرا دروغ قضات عواقب قانونی دارد.” “رئیس جمهور ترامپ میشیگان را با بیش از 100000 رأی از دست داد و مبارزات انتخاباتی و متحدانش هر 5 پرونده را در میشیگان از دست دادند یا از آنها كناره گرفتند زیرا آنها قادر به ارائه هیچ مدرکی نبودند.”

ساسه یکی از اولین سناتورهای جمهوری خواه بود که بایدن را به عنوان رئیس جمهور به رسمیت شناخت ، اما جمهوریخواهان سنا هر روز بیشتر اعتراف می کنند که ترامپ راه کمی به کاخ سفید دارد. آنها همچنین به طور فزاینده ای از تاکتیک های مورد استفاده در کارزار انتخاباتی ترامپ سوال می کنند.

“آنها باید بتوانند این شواهد را نشان دهند. من هنوز شواهد را ندیده ام. “سناتور جانی ارنست (آر-آیووا) در برنامه گای بنسون رادیو فاکس نیوز گفت. وی گفت بهترین مکان برای اتهامات آنها دادگاه ها بود.

[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet