روز وحشیانه دونالد ترامپ در دادگاهبرایان هاگدورن ، قاضی منتخب محافظه کار ، در همین نظر گفت: “تسکینی که دادخواهان به دنبال آن هستند چشمگیرترین احضاریه است که من دیده ام. “توافق قضایی با چنین دادخواست هایی که بر اساس چنین شکننده ای ساخته شده است ، به کلیه انتخابات های آینده لطمه ای ناپذیر می زند. به محض باز شدن درستی از اعتبار سنجی نتایج انتخابات ریاست جمهوری ، بستن مجدد آن درب بسیار دشوار خواهد بود. این راهی خطرناک است که می خواهیم طی کنیم. “

به همین ترتیب ، یک قاضی از شهرستان آریزونا ، کت و شلوار انداختن به رهبری كلی وارد رئیس GOP “دادگاه هیچگونه تخلف ، تقلب یا تأثیری در نتیجه انتخابات پیدا نکرد.” وارد قول داد که از این تصمیم تجدید نظر کند.

یک قاضی نوادا هر درخواستی را که تیم ترامپ مطرح کرد ، نقطه به نقطه رد کرد و تأکید کرد که واقعیت های ارائه شده آنها ناچیز و قانع کننده نیست. منطقه کارسون نظر جیمز راسل را قاضی کنید وی بارها تأکید کرد که پرونده آنها “با هیچ استاندارد اثبات” به نتیجه نخواهد رسید.

راسل نوشت: “هیچ مدرک معتبر و معتبری وجود ندارد که نشان دهد انتخابات عمومی 2020 نوادا تحت تأثیر تقلب قرار گرفته است.”

جسی بینال ، وکیل برجسته در چالش مطرح شده توسط رای دهندگان بالقوه ترامپ در نوادا ، گفت: “ما با این دستور موافق نیستیم. پرونده و شواهدی که ارائه کردیم قانع کننده و قابل توجه بود. ما متوجه تجدیدنظر خود در دادگاه عالی نوادا شدیم. ”

در یکی از برجسته ترین پرونده های جورجیا ، دادخواست دادستانهای جنجالی سیدنی پاول و لین وود ، دادگاه تجدیدنظر فدرال درخواست تجدیدنظر برای تمدید قرار منع تعقیب صادر شده توسط قاضی دادگاه منطقه را که روز یکشنبه ممنوعیت هرگونه تغییر در دستگاه های رای گیری در سه شهرستان جورجیا.

حتما بخوانید:
آمالگا موتور

هیأت آرا متشکل از سه قاضی دادگاه تجدیدنظر منطقه یازدهم ، حتی بدون استدلال شفاهی طرفین ، درخواست تجدیدنظر را رد کرد.

قاضی اندرو برشر ، منصوب ترامپ ، اظهار داشت که این درخواست تجدیدنظر یک اشتباه استراتژیک است ، زیرا قاضی دادگاه بدوی در آستانه برگزاری جلسه دادرسی است ، که می تواند پاول و وود را به تعیین کارشناسانی برای بازرسی از دستگاه های رای گیری سوق دهد. در بعضی از مناطق جورجیا

“شاکیان” بله “را به دادگاه منطقه قبول نمی کنند. در عوض ، آنها استیناف کردند. و چون آنها درخواست تجدید نظر داشتند ، جلسه دادرسی به تعویق افتاد و پرونده به طور قابل توجهی به تأخیر افتاد. ” از نظر به همراه قاضی منصوب کلینتون چارلز ویلسون و قاضی منصوب اوباما رابین روزنباوم پیوست.

برشر همچنین اظهار داشت که این مسئله به اندازه برخی موارد ذکر شده توسط وکلای GOP فوری نیست. وی نوشت: “شاكیان اینجا با زندانی كه اعدام می شود یا مریضی از حمایت از زندگی خارج می شود ، وضعیت مشابهی ندارند.”

قضات تجدیدنظر به هیچ وجه درخواست تجدیدنظر پاول را رد نکردند ، اما نتیجه دور زدن دادگاه تجدیدنظر این بود که طرفداران ترامپ یک هفته در بازرسی از تجهیزات رأی دادن یا تلاش برای ترغیب قاضی دادگاه منطقه به بیش از رای گیری ایالتی

اندکی پس از صدور حکم دادگاه تجدیدنظر ، قاضی تیموتی باتون برای درخواست بازرسی از ماشین آلات در 10 منطقه در جورجیا ، جلسه دادرسی را صبح دوشنبه تنظیم کرد. پاول و وود به درخواستی برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

حتما بخوانید:
مزایای فروشگاه آنلاین تجهیزات پزشکی نسبت به بازار

در میشیگان ، دادگاه تجدیدنظر ایالتی در حال کار بر روی کارزار انتخاباتی ترامپ برای جلوگیری از تأیید نتایج میشیگان است. قضاتی که صادر کردند راه حل 2-1 خاطرنشان كرد كه در حالي كه وكلاي ترامپ هفته‌هاي دور آخر تشكيل پرونده خود را به تأخير انداخته‌اند ، اين كشور جلو رفته و انتخابات را تصديق كرده و اختلافات را به يك اختلاف قانوني تبديل كرده است.

و در مینه سوتا ، بایدن به راحتی پیروز شد ، اما این قبل از 3 نوامبر در رادار ترامپ بود ، دادگاه عالی ایالت عزل کرد همچنین پیشنهاد جمهوری خواهان برای سرشماری کامل در سرتاسر کشور ، آنها را به دلیل کوتاهی در شکایت به مقامات شهرستان که در اسناد خود فراخوانده اند ، سرزنش کرد.


منبع: https://outsidenews.ir