رهبر عملیات Warp Speed ​​می گوید ممکن است به زودی بازنشسته شوداسلاوی ، یک دموکرات ثبت شده ، گفت: “من نمی خواهم استعفای من ربطی به دولت جدید داشته باشد. من نسبت به دولت فعلی تمایل بیشتری به دولت جدید دارم.” “لازم نیست سیاه و سفید باشد. در صورت نیاز می توانم همچنان در دسترس باشم.”

اسلاوی گفت که او همیشه می دانسته است که کار وی در Warp Speed ​​یک ماموریت موقتی خواهد بود و به هدف اصلی خود مبنی بر اجازه دادن به دو واکسن ویروس کرونا و دو دارو نزدیک بود.

سه درمان ویروس کرونا ، از جمله دو داروی آنتی بادی ، مجوز اضطراری را از سازمان غذا و دارو دریافت کرده اند. به نظر می رسد Pfizer و Moderna قبل از پایان سال در آستانه مجوز واکسن خود قرار دارند ، پس از اطلاعات اخیر نشان داد که متقاضیان آنها بیش از 90 درصد موثر هستند.

اسلاوی گفت: “نوع نگاه من به این است ، آیا من ارزش افزوده دارم یا نه؟” وی گفت که با تأیید واکسن های بیشتر و افزایش تولید ، نیاز کمتری به ماندن در Warp Speed ​​وجود دارد.

اسلاوی گفت که وی هنوز با دولت ورودی تماس نداشته است ، اگرچه مقامات بهداشتی در دولت ترامپ اولین سری جلسات خود را با انتقال بایدن به عملیات Warp Speed ​​در روز چهارشنبه برگزار کردند.

وی گفت: “به محض تماس با ما ، اطلاعات را به اشتراک خواهیم گذاشت ، اما آماده هستیم.”


منبع: https://outsidenews.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>