[ad_1]

باز بروكوي ، نماينده سابق جمهوري خواه ، گفت: “تنش زيادي وجود دارد.” “چگونه این ایده را ابراز می کنید که رئیس جمهور و دیگران خواستار دزدیده شدن و جعل این انتخابات هستند ، اما شما هنوز هم باید بیرون بروید و رأی دهید؟”

بروكوي با تكرار به هر يك از ده جمهوريخواه جمهوري گرجستان براي اين مقاله مصاحبه كرد ، گفت كه او انتظار دارد لوفلر و پردو مخالفان حزب دموكرات خود ، رافائل وارنوك و جان اوسوف را شکست دهند ، زيرا اين كشور هنوز جمهوريخواه است و HR كاري دارد. با احتمال تسلیم سنا به حزب جو بایدن رئیس جمهور تازه انتخاب شده از دست رفت.

لین فلین ، رئیس GOP در استان دکلب ، حومه آتلانتا گفت: “احساس این است که ما می توانیم درام و مبارزه داشته باشیم ، اما در پایان روز دور هم جمع می شویم و دو سناتور خود را دوباره انتخاب می کنیم.”

با این حال ، به عنوان نشانه ای از وضعیت متشنج ، اکثر افرادی که نگرانی های قابل توجهی را درباره انتخابات آینده اذعان داشتند ، از ترس عصبانیت رئیس جمهور یا دخالت در میان آنچه وی احساس می کرد ، تمایلی به صحبت در صورتجلسه نداشتند. جوخه شلیک دایره ای.

“مشکلی که ما داریم این است که ترامپ بیماری ما و داروی ماست – او مردم را به دلیل این انتخابات تقلبی ناراحت کرده است و اکنون ما نگران هستیم که آنها رأی ندهند ، بنابراین او باید دوباره مطمئن شود که مردم آنها گفتند ، اما ما نگران هستیم كه این مسئله نتیجه معكوس دهد. “

مشاور گفت: “خبر خوب این است که ترس و خشم رای دهندگان را تحت فشار قرار می دهد و ما آنها را در اوج خود داریم.”

دون كول ، رئيس جمهور اسبق حزب كريسپ كريسپي كه بدون موفقيت بر ضد اسقف جمهوري دموكراتي سنفورد در جنوب غربي جورجيا كانديد ، گفت “ترامپ در حين رانندگي فقط مي تواند به آرمان ديويد پوردو و كلي لوفلر كمك كند” انتخابات جمهوری اسلامی مانند هیچ یک از دیگر انتخابات دور دوم انتخابات با فعالیت انتخاباتی اساسی با تعداد رای دهندگان کمتر از انتخابات عمومی خواهد بود.

هنوز هم درام به همین جا ختم نمی شود. کمپ و رافنسپرگر اکنون در مبارزات انتخاباتی خود برای انتخاب مجدد در سال 2022 به دنبال مشکلات واقعی هستند و بسیاری معتقدند که کالینز با حمایت ترامپ فرماندار را به چالش می کشد.

كول با بيان اينكه تقريباً به عضويت حزب جمهوريخواه گرجستان مبني بر انتخابات برگزار شده بود ، گفت: “تلاش براي تميز كردن كامل خانه در انتخابات مقدماتي جمهوري خواهان انجام خواهد شد.”

حتی اگر در همه اینها اتفاقی نیفتد و دادگاه ها بگویند: “نه ، شما اینجا چیزی ندارید ، مدارک کافی وجود ندارد” ، مردم اینجا معتقدند. و این به حزب جمهوری خواه صدمه خواهد زد. آنها را آزار خواهد داد. این به حزب بعد از این دور دوم صدمه خواهد زد. آنها بیرون می روند و به ترامپ رأی می دهند. اما پس از آن ، اگر احساس شنیدن نکنند و هیچ چیز در مورد این موارد جدی گرفته نشود ، در این صورت خواهید دید که مردم دستان خود را بالا آورده و می گویند: “این پایان است.”

اد مولدرو ، رئیس GP Gwyneth County در حومه آتلانتا گفت که او ترجیح می داد رئیس جمهور Kemp را برکنار نکند ، اما با Rafensperger همدردی کمتری دارد. وی وزیر امور خارجه را به جدی نگرفتن شکایات جمهوری خواه و سو susp ظن به بی نظمی در رای گیری متهم کرد.

مولدرو گفت ، بخشی از تماس ترامپ تمایل وی برای ابراز عقیده و پذیرفتن هرکسی است که بخواهد – و این سبک احمقانه همان چیزی است که فعالیت انتخاباتی حزب را پیش می برد.

“ترامپ احساس می کند یک مبارز است. بنابراین ، چه بخواهید و چه نخواهید ، او می جنگد. ”مولدرو گفت. “بنابراین ، اگر رئیس جمهور ترامپ روی صحنه آمد ، من می گویم ، بگذارید کاری را که انجام داده انجام دهد. ما را تا اینجا رساند. چه بخواهیم و چه نخواهیم ، می دانی ، با کسی که تو را ساخته است به خانه برو

[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir