رئیس ستاد بایدن می گوید به قدرت رسیدن “به همین ترتیب نخواهد بود”وی گفت: “ما در ماه آگوست کنوانسیون دموکراتیک بسیار م andثر و درگیرکننده ای برگزار کردیم ، به گونه ای که شرکت در آن برای شرکت در آن و رعایت آن به گونه ای که با مردم آمریکا ارتباط برقرار کند ، ایمن است.” “من فکر می کنم ما ترکیبی از این تکنیک ها را خواهیم داشت ، برخی از ترکیبات ، می دانید ، نسخه های کوچک شده از سنت های موجود.”

کلاین گفت: “آنها تلاش می کنند که مسئولیت خود را حفظ کنند ، این امر به اهمیت و معنای لحظه ای آن احترام می گذارد ، اما منجر به شیوع بیماری نمی شود.” “این هدف ما است.”

رئیس ستاد رئیس جمهور تازه انتخاب شده نیز بدون تأیید نتایج انتخابات توسط دولت ژنرال امیلی مورفی و آمادگی ترامپ برای کناره گیری ، در مورد مشکلات انتقال صحبت کرد.

وی گفت که تیم توانسته است با انتخاب کاخ سفید و کابینه پیش برود و برنامه های سیاسی ایجاد کند ، اما در نتیجه ، چندین چیز هنوز متوقف شده است.

وی گفت: “رئیس جمهور منتخب و معاون تازه انتخاب شده توجیهات اطلاعاتی مورد نظر خود را دریافت نمی كنند.” “انتقال ما به کارمندان آژانس برای کمک به ما در توسعه برنامه های ما دسترسی ندارد و تأکید زیادی بر طرح توزیع واکسن شده است که در روزهای نخست ریاست جمهوری بایدن بسیار مهم خواهد بود. … تأثیر مشخصی دارد. این اثرات هر روز تشدید می شوند. “


منبع: https://outsidenews.ir

حتما بخوانید:
خرید بیت کوین (Bitcoin)

دیدگاهتان را بنویسید