رئیس اتحادیه معلمان سابق نقش رئیس آموزش و پرورش بایدن را بازی می کند

[ad_1]

برنامه ملی رهبری اسپانیا ، مجموعه ای متشکل از بیش از 40 گروه اسپانیایی زبان که در اطراف اسکلسن گارسیا متحد شده اند ، روز پنجشنبه یا جمعه نامه ای به تیم بایدن ارسال می کند.

اسکلسن گارسیا ، که تا تابستان امسال رئیس اتحادیه آموزش ملی 3 میلیون نفری بود ، همچنین با اعضای باشگاه اسپانیایی زبان کنگره در کنگره گفتگوهایی انجام داد تا از نامزدی وی حمایت کند ، به گفته یکی از آشنایان این بحث ها. وی در صورت انتخاب اولین دبیر آموزش آمریکای لاتین خواهد بود و در حال حاضر به عنوان دبیر موسسه کنگره احزاب اسپانیایی در کنگره فعالیت می کند.

رئیس سابق اتحادیه یکی از نامزدهای احتمالی کابینه است که برای تصدی پست های انتخاب شدن رئیس جمهور تازه انتخاب شده جو بایدن در دولت خود رقابت می کنند. در حالی که بیشتر این امیدها ، مانند اسکلسن گارسیا ، پشت صحنه ایستاده اند بدون اینکه برای انتخابات مستقیم مبارزاتی انجام دهند ، اما دیگران ، مانند جمهوری مارسیا فاج (اوهایو) ، بیشتر به کابینه آنها باز هستند.

یک دستیار انتقال آشنا به روند گفت پس از آنکه رندی وینگارتن ، رهبر اتحادیه کالج از فدراسیون معلمان آمریکا شخصاً سناتور الیزابت وارن (D-Mass) را برای نامزدی ریاست جمهوری تصویب کرد ، شانس اسکلسن گارسیا برای نامزدی بهبود یافته است. از حزب دموکرات درست قبل از سوپر سه شنبه. اکثریت قاطع دموکرات ها در پارلمان همچنین احتمال دستیابی به کسی مانند نماینده جهان هیز (D-Conn) را کاهش می دهد ، زیرا خروج وی از کنگره فضای جمهوری خواهان را به عنوان هدف کاندیدای حزب جمهوری خواه باز خواهد کرد.

شانس اسکلسن گارسیا ، معلم سابق مدرسه دولتی ، با این واقعیت که جیل بایدن یکی از اعضای قدیمی اتحادیه ای است که او رهبری می کند ، افزایش می یابد.

جیل بایدن از بزرگترین اتحادیه های صنفی معلمان کشور به دلیل سازماندهی اعضای خود برای کمک به انتخاب همسرش تمجید کرد. ماه گذشته او در یک جلسه آنلاین برای تشکر از گروه های کاری گفت: “من و جو هرگز فراموش نخواهیم کرد کاری که برای ما انجام داده است.”

الكساندر چند هفته بعد كنگره را ترك می كند ، اما با همكاران GOP در سنا به نمایندگی از اسكلسن گارسیا ارتباط برقرار كرده و گفتگوهایی را انجام داده است ، اگرچه به گفته منابع ، انتظار نمی رود وی به طور علنی از نامزد دبیر آموزش دموكراتیك حمایت كند.

الكساندر و اسكلسن گارسيا در سال 2015 در زمينه قوانين آموزش دو حزب K-12 ، قانون موفقيت دانشجويان ، S. 1177 (114) ، كه انجمن آموزش ملي به آنها جايزه بزرگي داد ، با هم نزديك شدند.

در حالی که بسیاری از قانونگذاران جمهوری خواه در ابتدا احتمالاً با تأیید رهبر اتحادیه معلمان مخالفت می کنند ، طرفداران اسکلسن گارسیا آرا potential احتمالی حزب جمهوریخواه را در محدوده سنا ، از جمله سنس ، می بینند. سوزان کالینز از ماین و لیزا مورکوفسکی از آلاسکا. این دو جمهوری خواه میانه رو در سال 2017 برای مخالفت با بتسی دیووس ، رئیس جمهور منتخب دونالد ترامپ به عنوان دبیر آموزش ، از حزب خود جدا شدند و مورکوفسکی در هر دو انتخابات اخیر خود ، اتحادیه اسکلسن گارسیا را تصویب کرد.

حامیان اسکلسن گارسیا نیز ریشه در یوتا دارند ، جایی که او معلم سال 1989 بود ، به عنوان راهی برای جلب حمایت از سناتور میت رومنی (آر-یوتا) ، که گفت فقط به این دلیل نمی خواهد در کابینه معرفی شده دخالت کند. سیاست حزب.

[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet