[ad_1]

این نامه به رهبری نماینده رائول گری هالوا (D-Ariz.) ، رئیس کمیته منابع طبیعی مجلس ، این هفته به تیم انتقال بایدن تحویل داده شد. گریزالوا همچنین طی نامه ای به کنگره آمریکای لاتین از هالند برای این پست حمایت کرد.

این نامه توسط تقریبا نیمی از دموکرات ها در کمیته امضا شد. امضا کنندگان شامل مترقیانی مانند Reps هستند. Ayanna Pressley (D-Mass.) و Rashida Tlaib (D-Mich.) ، و همچنین اعضای گروه متوسط ​​سگهای آبی مانند Reps. جیم کوستا (کالیفرنیا) و اد کیس (هاوایی).

نماینده کاترین کلارک (D-Mass.) ، که روز چهارشنبه به عنوان دستیار سخنران انتخاب شد و او را به شماره 4 دموکرات مجلس تبدیل کرد ، نامه را نیز امضا کرد.

وزیر امور خارجه مسئول مدیریت زمین های عمومی و همچنین روابط دولت فدرال با ملت های محلی است. هالند شهروند قبیله لاگونا پوبلو است ، قبیله ای به رسمیت شناخته شده در نزدیکی آلبوكرك ، نیومكزیكو ، و وی یكی از تنها دو زن بومی آمریكاست كه تاكنون به كنگره انتخاب شده اند.

در نامه نمایندگان نمایندگان دموکرات آمده است که هالند “تجربه قابل توجهی در کار و زندگی در یک کشور هند” دارد ، با اشاره به نقش خود به عنوان یک مدیر قبیله و سازمان دهنده مبارزه برای حقوق رای قبیله ای.

گروهی از سازمانهای هند نیز نامه ای برای بایدن فرستاد این هفته از هالند پشتیبانی می کند.

حداقل دو دموکرات دیگر نیومکزیکو دیگر نیز کاندیداهای احتمالی وزیر کشور محسوب می شوند: سنسور تام اودال و مارتین هاینریش. اودال ، که در ماه ژانویه از کنگره کناره گیری می کند ، به اخبار E&E گفت روز سه شنبه که او در لیست بایدن بود.

در حالی که میشل لوجان گریشام ، فرماندار دموکرات نیومکزیکو ، در صورت انتصاب بایدن ، کرسی هاینریش را پر می کرد ، در حالی که دموکرات ها آماده می شوند اکثریت خود را در مجلس به شدت تضعیف کنند ، در انتخابات هالند انتخابات ویژه ای برگزار می شود. (از خود لوجان گریشام نیز بعنوان گزینه احتمالی بایدن بعنوان وزیر کشور نام برده شد.)

دموکرات های مجلس نمایندگان گفتند که انتظار دارند تعداد کمی از همکاران آنها پس از انتخابات از کاپیتول پاره شود تا در دولت بایدن خدمت کند ، که تاکنون 11 کرسی جمهوریخواه را به خود اختصاص داده است.

بایدن پیش از این اعلام کرده بود که سدریک ریچموند (D-La) کنگره را ترک می کند تا به عنوان بهترین مشاور کاخ سفید برای وی انتخاب شود ، اما بعید است بسیاری از همکاران ریچموند وی را در دولت پیگیری کنند. دموکرات ها در ژانویه کمترین اکثریت طی دهه های گذشته را به دست خواهند آورد و از پس انتخابات بسیار ویژه یا حتی جای خالی موقت بر نمی آیند.

دفتر مرکزی هالند ، که بیشتر مناطق آلبوکرک را شامل می شود ، با خیال راحت دموکراتیک است. اما اگر بایدن تعداد زیادی از دموکرات ها را برای کابینه خود از مجلس حذف کند ، نانسی پلوسی رئیس مجلس می تواند با اکثریت خطرناکی محدود در ماه های منتهی به انتخابات ویژه روبرو شود.

[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir

ایندکسر