دموکرات های ایلینوی تهدید می کنند که مایکل مادیگان را برای سالها در قدرت حفظ کنند

[ad_1]

فریتز کایگی ، ارزیابی کننده کوک کانتی ، که دو سال پیش یک سیاستمدار به سبک ماشین را شکست داد ، روز جمعه گفت: “این نشان دهنده یک تغییر بزرگ در آنچه مردم ایلینوی خارج از دولت انتظار دارند است.” “در اصل ، ما یکی از آخرین ماشین های سیاسی مدارس قدیمی در کشور را داریم. مادیگان از فرزندان این سنت است و مردم فکر نمی کنند که این م worksثر باشد. این مسئله مشکلات عظیم مالی را در کشور ایجاد کرده است. “

در اوایل این هفته ، دادستان های فدرال اتهاماتی را علیه یکی از متولیان مادیگان و سه مدیر سابق ComEd در یک طرح ادعایی برای ارائه کار و تجربه به متحدان مادیگان در ازای تصویب قانون مطلوب ارائه دادند. مادیگان متهم نشد ، اما او به سرعت به عنوان “کارمند دولت A” در اسناد فدرال شناخته شد ، زیرا افسر به عنوان سخنگوی ایلینوی توصیف شد ، موقعیتی که فقط دو نفر نزدیک به 40 سال در آن مشغول بودند.

خروج مادیگان نگرانی های عملی برای دموکرات ها و نه فقط در ایلینویز را ایجاد می کند: اگرچه آنها اکثریت دموکراتیک دارند ، متحدان سخنران در محل کار و در مجمع عمومی نگران برکناری مادیگان هستند و اکنون می توانند کنترل آنها بر روند توزیع مجدد بعدی را به خطر بیندازند. ، که از سال 2021 آغاز می شود ، ترس از بیگانگی با آن و “برنامه” ، عملیات جمع آوری کمک مالی مادیگان و ارتشی داوطلب که به کاندیداها کمک می کنند تا در مبارزات انتخاباتی پیروز شوند ، وجود دارد.

مادیگان ، معروف به چکش مخملی ، فقط قادر به از دست دادن 13 رای در مجلس ایلینوی بود و به عنوان سخنران باقی می ماند ، رقمی که اوایل هفته گذشته به آن رسید. تا پنجشنبه شب ، 17 نفر هنگام تلاش برای دفاع از خود دچار نقص شده بودند (تعداد آنها صبح جمعه به 18 نفر رسید).

“برخی از مردم میلیون ها دلار هزینه کرده اند و سخت کار کرده اند تا داستانی دروغین مبنی بر فساد و غیراخلاقی بودن من تأسیس کنند. مادیگان در بیانیه ای دو صفحه ای که روز پنجشنبه منتشر شد ، گفت: “من به طور آشكار از سخاوت آنها چشم پوشی كرده ام ، زیرا کسانی كه من را می شناسند و با من كار می كنند می دانند كه این سخنان صرفاً خلاف واقع است.”

GP GP ایلینوی در تلاش است تا بودجه مبارزات در یک کشور تحت سلطه دموکرات ها را تأمین کند ، اما زاویه ComEd – و این روابط با مادیگان ، که همچنین رئیس حزب دموکراتیک ایلینوی است – هدف مشخصی را برای آنها تعیین کرده است. نامزدهای جمهوری خواه در سراسر کشور از این تحقیق که در ماه ژوئیه اعلام شد ، استفاده کردند و از آن برای آسیب رساندن به دموکرات ها و تازه واردان در انتخابات 3 نوامبر استفاده کردند.

اگرچه دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا به دلیل تبدیل پایگاه خود در سراسر کشور مورد سرزنش قرار گرفته است ، اما برخی از دموکرات ها اظهار داشتند که شبح فساد در ایلینوی به مبارزات دموکراتیک برای کنگره و مجمع عمومی کمک کرده است. و همانطور که بعد از انتخابات حرکت می کند و اخبار تحقیقات درز می کند ، تعداد فزاینده ای از دموکرات های عالی رتبه مادیگان را صدا می کنند.

در اوایل این ماه ، سناتور دیک دوربین (D-Ill.) با یک مصاحبه تلویزیونی که در آن فقدان خانه بتسی دیرکسن لندریگان را زیر پای مادیگان قرار داد ، کهنه سربازان سیاسی را در این ایالت متحیر کرد.

دوربین امشب به WTTW در شیکاگو گفت: “در سراسر کشورمان – و این آگهی تبلیغاتی ماجرا را تعریف می کرد – ما هزینه زیادی را برای ریاست رئیس حزب دموکرات پرداخت کردیم.” “نامزدهایی که ارتباط کمی با آنها داشتند یا هیچ ارتباطی با آنها نداشتند [Madigan] هر آنچه که آنها به عنوان متحدان مادیگان در پشت فساد و غیره رانده می شدند. “

لندریگان پس از از دست دادن فقط 2000 رأی در سال 2018 ، در مسابقه مجدد خود در برابر رادنی دیویس جمهوری خواه شکست خورد. دیویس تبلیغ حمله کرد ، تلاش کرد لندریگان را به مادیگان متصل کند ، و گفت که “بتسی لندریگان واشنگتن را می سازد -فاسد. “

به همین ترتیب ، سناتور تامی داك ورث (D-Ill.) برای استعفا از سمت رهبر حزب ، از مادیگان تماس گرفت.

فرماندار دموکرات JB پریتزکر ابر فساد را متهم کرد که بر رای دهندگان برای رد ابتکار عمل مالیات بر درآمد تأثیرگذار است. این اقدام بخشی از برنامه پریتزکر برای کمک به تبدیل کشتی مالی دولت و تقویت بیشتر قدرتهای لیبرال آن بود.

پریتزکر گفت: “اگر سخنران مادیگان با چنین ابر اخلاقی جدی که روی سرش معلق است ، بخواهد در موقعیت اعتماد به نفس عمومی ادامه یابد ، پس حداقل باید آماده باشد تا در برابر مطبوعات و مردم بایستد و به آخرین س toال پاسخ دهد تا رضایت آنها را جلب کند.” پنجشنبه در جمع خبرنگاران

همانطور که قوی بود ، فرماندار خواستار استعفای مادیگان به طور کامل نبود و در عوض چیزی به او داد. پیکر گفت که اظهارات کتبی “او را قطع نخواهد کرد. اگر سخنران نمی توانست خود را به این سطح از شفافیت متعهد کند ، زمان آن فرا رسیده بود که از سمت سخنگوی استعفا دهد. “

پریتزکر باید تلاش های سیاسی خود را ارزیابی کند ، زیرا تلاش می کند تا در سال 2022 دوباره انتخاب شود ، زیرا مطمئناً مبارزات جمهوری خواهان مادیگان را به عنوان نقطه اصلی گفتگو معرفی می کنند.

اما قانونگذاران در اتاق ایالتی کسانی هستند که بیشترین قدرت را در تصمیم گیری درباره آینده مادیگان در برابر انکار مرتکب تخلف دارند.

ترک های روکش مادیگان قبل از تحقیقات ComEd آغاز شد. دو سال پیش ، دفتر وی از نظر آزار و اذیت جنسی کاملاً کنترل می شد. چندین دستیار باسابقه از کار برکنار شدند ، اما زنان نماینده مجلس فراموش نکرده اند و بسیاری از مخالفان را مجبور به مادیگان به عنوان یک مدرس کرده اند.

وی گفت: “زنان از سیستمی که برای آنها راه اندازی شده است ، از شبکه پسران قدیمی خسته شده اند و از پذیرش رفتار بد ، چالش های اخلاقی و بی توجهی کامل به معیارها و اخلاقیات بالاتر اخلاقی هنگامی که در موقعیت رهبری هستید خسته شده اند.” نماینده استفانی کیفویت ، که تاکنون تنها نماینده ای است که برای مبارزه با مادیگان به عنوان یک مدرس کلاه خود را به حلقه زده است.

مادیگان هنوز طرفداران خود را دارد و برخی از نمایندگان مجلس در صورتی که رئیس مجلس متعهد شود که این کار را برای آخرین بار انجام دهد ، اشاره به حمایت از رئیس در ژانویه دارند. رهبران اتحادیه و سایرین واکنش م Madدیگان را در برابر بروس رونر ، تنها فرماندار حزب جمهوری خواه ، که تلاش های شدید بودجه ای وی بر تب بودجه ای که امروز دولت با آن دست و پنجه نرم می کند ، افزوده اند.

مایکل ساکس ، یکی از اهداکنندگان برجسته دموکرات و طرفدار جو بایدن پیش از آخرین رسوایی ComEd گفت: “ما یک همه گیری خشمگین ، یک اقتصاد نامطمئن ، یک سوراخ بودجه عظیم داریم و ممکن است وارد یکی از سخت ترین جلسات بودجه ای بشویم که تاکنون داشته ایم.” وی افزود: “این ایده كه ما در زمینه دفاع از خدمات اجتماعی ، تحصیلات ، خانواده های كارگر و سایر مواردی كه دموكرات ها به آنها اهمیت می دهند ، بهترین بازیگران را نداریم”.

[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet