[ad_1]

یارموث ، لوو و مالونی در بیانیه مشترکی گفتند: “سو abuse استفاده گسترده از قدرت توسط دولت ترامپ جوامع ما را تهدید کرده ، دموکراسی ما را تضعیف کرده ، قوانین ما را نقض کرده و اکنون تلاش های جهانی برای مبارزه با ویروس کرونا را تضعیف می کند.”

“اسناد دریافت شده از کمیته های ما نشان می دهد که OMB با استفاده از پاورقی برای مسدود کردن خروجی ها و دور زدن کنگره – با همان تاکتیک قانونگذاران گفتند: “به دلیل بازداشت غیرقانونی کمک به اوکراین و در نهایت به استیضاح رئیس جمهور ترامپ منجر شد.”

یک مقام ارشد در دولت ، آزادی خانه دموکرات ها را “نادرست” خواند و معتقد بود که این پول در نهایت خرج شده و خلاف قانون بودجه فدرال است. این مقام گفت: “اینجا هیچ اتفاقی نمی افتد.”

تصمیم دولت ترامپ در سال 2019 مبنی بر مسدود کردن صدها میلیون دلار کمک نظامی به اوکراین ، تا حدی دموکرات های دموکرات مجلس نمایندگان را بر آن داشت تا تحقیق در مورد استیضاح را در مورد اینکه آیا ترامپ از این کمک برای تحقیق در مورد رقیب سیاسی منتخب خود یعنی رئیس جمهور منتخب استفاده کرده است ، آغاز کند. جو بایدن

آژانس برای اولین بار بودجه WHO را در ماه آگوست از طریق پاورقی به حالت تعلیق درآورد. سرانجام تمام پول سازمان بهداشت جهانی و سایر برنامه های بین المللی فقط یک هفته قبل از پایان سال مالی در تاریخ 30 سپتامبر آزاد شد. در اوایل ماه سپتامبر ، دولت ترامپ اعلام کرد که میلیون ها دلار بدهی به سازمان بهداشت جهانی را به دلایل بین المللی دیگر اختصاص خواهد داد.

ترامپ و دیگر جمهوری خواهان در بهار گذشته علیه WHO به دلیل واکنش اولیه وی به ویروس کرونا در هنگام ظهور در چین علیه این کشور مخالفت کردند. رئیس جمهور گفت كه مرجع بهداشت جهانی تهدید را نادیده گرفته و در مقابل فشارهای چین تسلیم شده است.

با توجه به اینکه دولت ترامپ هرگز ملزم به صرف هزینه برای سازمان بهداشت جهانی نشده است ، مسدود کردن بودجه برای WHO و سایر برنامه های کمک خارجی قابل توجه است.

زبان موجود در حساب های هزینه های مربوط به سال مالی 2020 فقط خاطر نشان می کند که دولت پول را صرف “هزینه های ضروری می کند که در غیر این صورت برای تأمین تعهدات سالانه عضویت در سازمان های چند جانبه بین المللی” پیش بینی نشده است.

یک مقام دولت در آوریل به POLITICO گفت: “ما معتقدیم که مطابق با سو m استفاده ، اختیار گسترده ای برای صرف این پول داریم.”

از آن زمان ، دموکرات های مجلس تلاش کرده اند که این زبان را در حساب های خود در سال 2021 برای وزارت امور خارجه و USAID تقویت کنند ، و خواستار صرف بودجه به طور خاص برای WHO شدند.

در ماه آوریل ، یارموث ، لوو و مالونی لایحه ای را به نام قانون تأمین قدرت كنگره كنگره ارائه دادند كه طبق آن لازم است همه اسناد توزیع بصورت آنلاین منتشر شود.

[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir

ایندکسر