در پارلر ، جهان بینی MAGA برای شکوفایی شکوفه ها بدون دافعهپس از شکست ترامپ ، این اپلیکیشن به بالای فروشگاه های اپلیکیشن های گوگل و اپل شلیک شد ، بخشی از آن در واکنش به یک عملیات بررسی واقعی افزایش یافته بود که توییتر در مورد تقلب رای دهندگان متقلبانه به نقل از رئیس جمهور و متحدانش انجام می داد.

کریم زیدان ، روزنامه نگار با سمت راست دیده بان راست گفت: موقعیت پارلر به عنوان مخزنی برای طرفداران MAGA ترامپ بخشی از گرایش دیرینه محافظه کاران برای تهدید به ترک توئیتر به دلیل ادعای سانسور و آزار و اذیت است. “تعدد شدید پست های توئیتر شامل تئوری های توطئه و تقلب در انتخابات و اطلاعات غلط باعث شده طرفداران MAGA تحت عنوان آزادی بیان به آرامی به پارلر بروند.”

یک پلت فرم طرفدار ترامپ برای مجازات افراد MAGA در توییتر ، روشی نبود که Parler هنگام راه اندازی خود راه اندازی کرد. در واقع ، در اوایل سال جاری ، مدیر عامل و بنیانگذار جان ماتز یک جایزه 20 هزار دلاری به همه دانشمندان مترقی پیشنهاد کرد و به دنبال آن 50 هزار یا بیشتر پیروان در توییتر که سیستم عامل ها را تغییر دادند – تلاشی برای جذب برخی از مبارزات اینترنتی کسب درآمد و حزبی به سیستم عامل. اما قبل از انتخابات ، این سایت به طور عمده با سیاستمداران جمهوری خواه و محافظه کاران برجسته MAGA برای جلوگیری از متقلبین در حساب هایشان چمباتمه زده بود.

در هفته های اخیر ، این سایت به کانون اصلی پیروان ترامپ تبدیل شده است که به دنبال شواهدی از کلاهبرداری گسترده رای دهندگان هستند.

برخی از روزنامه نگاران راست افراطی که این ادعاها را در توییتر پوشش می دهند – و اغلب در نتیجه گزارشات خود اغراق می کنند – حتی به دلیل سابقه ناهموار ، پیروان خود را به مهاجرت به حسابهای پارلر خود راهنمایی کرده اند.

وی گفت: “در صورت سانسور برای پوشش سرشماری در جورجیا ، لطفاً مرا به پارلر دنبال کنید.” توییت هدر مولینز ، خبرنگار رسانه محافظه کار صدای واقعی آمریكا ، كه ترامپ پس از انتخابات چندین بار عقب نشینی كرد.

در مورد پارلر ، ده ها نفر از تأثیرگذارترین مگا ، ادعاهای رد شده درباره Dominion و Smartmatic ، دو شرکت فناوری رأی دهنده ، “پاک کردن” صدها هزار رای ترامپ را منتشر کردند.

و افراد حاضر در سایت پس از پخش بخشی از این بخش ، تاكر كارلسون ، مجری فاكس نیوز را شروع به حمله كرده و ادعا كردند كه سیدنی پاول ، یكی از وكلائی كه نبرد انتخاباتی ترامپ برای لغو انتخابات را بر عهده داشت ، از ارائه مدرکی در مورد حمایت از وی خودداری كرد. از ادعای سلطه.

به عنوان نشانه ای از اختلاف بین توییتر و پارلر ، بارگیری کارلسون در توییتر منتشر شد ، در حالی که فیلم پاول با رد کارلسون در شبکه تجارت فاکس در سراسر پارلر پخش شد.

حتما بخوانید:
اتوبار بلوار تعاون, باربری بلوار تعاون

پارلر همچنین میزبان ده ها فیلم از Million MAGA March ، تظاهرات طرفدار ترامپ در مقابل کاخ سفید در روز شنبه گذشته بود. این ویدئوها در تلاش برای اثبات خطر حمله مأموران ضد انتفا و فعالان زندگی سیاه زندگی به کارمندان MAGA منتشر شده و درگیری ها را “حملات تروریستی” خوانده اند. به طور خاص ، یک ویدیو ویروسی شدفعالان به ظاهر چپ را نشان می دهد ، طرفداران ترامپ را می زند ، تحریک می کند

وقتی همین فیلم ها در توییتر پخش می شد ، دیگران سعی می کردند به یک زمینه گمشده اشاره کنند.

به عنوان مثال ، رابرت ایوانز ، روزنامه نگار تحقیقی از Bellingcat ، یک سایت تجاری متمرکز بر بررسی واقعیت و اطلاعات منبع باز ، خاطر نشان کرد که در این ویدیو ویروسی طرفداری از ترامپ دیده نمی شود که برای اولین بار “برای ضربه ، ضربه و ضربه” ظاهر شود. تهدید می کند تعدادی از مردم به طرز وحشیانه ای مورد حمله قرار می گیرند. ”

طبق سوابق پلیس از اداره پلیس DC ، به نظر نمی رسد که این رویداد خشونت آمیز باشد. اداره گفت در این رویداد 21 بازداشت صورت گرفت که فقط تعداد معدودی از آنها به دلیل حوادث بالقوه خشونت آمیز بودند. بر اساس سوابق پلیس ، یک افسر پلیس به دلیل شلیک آتش بازی به معترضان دستگیر شده است. پس از آنکه پلیس گفت وی با یک پرچمدار به یک سارق بالقوه حمله کرده است ، فرد دیگری از جزیره استاتن دستگیر شد. این سوابق نشان می دهد که چهار نفر دیگر به جرم تلاش و عدم موفقیت در تحریک خشونت متهم شده اند. و بعد از اینکه یک زوج گرجی که به “حمایت از رئیس جمهور خود” آمده بودند به جرم حمل آشکارا سلاح نیمه اتوماتیک دستگیر شدند.

اگرچه ضبط شده ها گزارش جامعی از درگیری ها در طول روز را ارائه نمی دهد – موارد دیگر ممکن است بدون دخالت پلیس اتفاق افتاده باشد یا به سادگی از آن ها چشم پوشی شده باشد – اما درگیری های بزرگ خیابانی ، سرقت یا شکستن شیشه ها نشان نمی دهد ، همانطور که مردم پارلر اشاره کردند.

انرژی اصلی پارلر نیز از طریق نفوذ MAGA تأمین می شود که در جای دیگری مستقر شدند و خانه جدیدی در پارلر پیدا کردند.

“با تشکر از همه حامیان شگفت انگیز من. اینجا ، آنلاین و در خیابان ” منتشر شده کیتی هاپکینز ، مفسر انگلیسی که پس از نقض سیاست گفتار نفرت این شرکت در ماه ژوئیه ، از توئیتر معلق شد. این ممنوعیت بیش از یک میلیون پیرو برای او خرج کرده بود ، اما او در حال بازنشستگی بود: او اکنون 421،000 پیرو پارلر داشت.

حتما بخوانید:
باربری بلوار تعاون |باربری در محدوده بلوار تعاون با ۴۵%تخفیف - باربری و اتوبار بارسنتر

با این حال ، بزرگترین پیروزی پارلر این بود که محافظه کاران و نمایندگان مشهور مشهور شروع به تعامل مستمر با این سایت کردند. سیاستمداران و محافظه کاران برجسته GOR پس از اینکه قبلاً حضور خود در این برنامه را به عنوان ناپایدار تلقی می کردند ، اکنون خواستار پناه دادن به Parler هستند زیرا آنها به طور فزاینده ای می بینند که توییت های خود را به عنوان ضد اطلاعات در توییتر برچسب گذاری و تأیید نمی کنند.

این افراد معمولاً مهاجرت را به عنوان مسئله ای برای اطمینان از شنیده شدن صدای خود مطرح می كنند – در یك مورد ، همانطور كه ​​مارك لوین ، مجری محافظه كار رادیو گفت ، فیس بوك و توییتر “همچنان مرا سانسور می كنند.”

اینکه آیا پارلر واقعاً می تواند یک چالش معتبر برای توییتر یا فیس بوک را مقیاس بندی کند و ارائه دهد سوال دیگری است. او می تواند به سادگی مسیر سایر پروژه های رسانه ای راست گرایانه را دنبال کند و در لبه خود باقی بماند.

“تقسیم بندی خود این گروه نسبت به پارلر افراط گرایی آنها را افزایش می دهد. در این شکی نیست. “کاروزون از رسانه ها گفت. “اما همچنین با قطع بخشی از مصرف کنندگان ، که بسیاری از آنها بیشترین مصرف کنندگان را خواهند داشت ، نفوذ جناح راست را تضعیف خواهد کرد.”

و نمی تواند جایگزین یک استراتژی حقوقی موثر برای به چالش کشیدن انتخابات شود. تاکنون ، پرونده های حقوقی جمهوری خواهان نتوانسته اند در برگرداندن محاسبه اصلی پیشرفتی داشته باشند.

این سوالی است که حتی برخی از متحدان طرفدار ترامپ نیز آن را انجام می دهند. Devin Nunes ، سخنگوی GOP ، در جریان مشارکت در شبکه تجارت فاکس در 13 نوامبر ، س theالات لو دابس ، یک مجری نامزد دوست را رد کرد ، که صریحاً از او پرسید آیا GOP برنامه قانونی برای نجات ترامپ دارد؟

نونس گفت: “برای پیروزی در این جنگ ها ، ما به مکانی برای برقراری ارتباط نیاز داریم. وقتی می پرسید اکنون چه می کنیم ، به همین دلیل میلیون ها آمریکایی به پارلر سرازیر شده اند. آنها به رامبل سرازیر می شوند. ”

دابس پاسخ داد: “پروردگار خوب ، نماینده مجلس ،” “با کمال احترام ، نماینده مجلس ، و من به شما احترام می گذارم ، لعنت بر آن – فشار آوردن به پارلر و رامبل پاسخی برای آنچه می خواهم نیست.”
منبع: https://outsidenews.ir