درس بوریس جانسون در مورد انتخابات ایالات متحده – POLITICO

[ad_1]

لندن – درس بوریس جانسون از انتخابات ایالات متحده؟ به دونالد کامل نرو.

نخست وزیر انگلیس بیش از هر رهبر دیگری در اروپا ، نه تنها به دلیل پیامدهای عظیم سیاست خارجی ، بلکه همچنین به دلیل شواهدی از نگرش رای دهندگان در عصر به اصطلاح “پوپولیسم” ، حوادث سراسر اقیانوس اطلس را تماشا کرده است.

با وجود هشدارهای معمول مبنی بر اینکه ایالات متحده و انگلیس دارای رای دهندگان و زمینه های سیاسی بسیار متفاوتی هستند ، برخی از اندیشمندان برجسته راست در انگلیس معتقدند که رقابت نزدیک دو چیز را روشن می کند.

اول ، روندهای بزرگ از زمان وقوع زلزله های دوگانه سیاسی 2016: ترامپ و Brexit تغییر چندانی نکرده اند. مبارزه برای به دست آوردن گروهی از رای دهندگان که از نابرابری اقتصادی ناامید شده و از انزوای فرهنگ بین شهرهای بزرگ و سایر کشورها ، بین “نخبگان” و “عقب مانده” بیگانه شده اند ، باید در اینجا باقی بماند. در پایان ، دونالد ترامپ – تا آخرین نفاق ، مغرضانه و سازش ناپذیر – هنوز هم بیش از 70 میلیون رای کسب کرد.

اما بینش دوم ممکن است برای جانسون و حزب محافظه کار شماره 10 مهمتر باشد: به نظر می رسد رای دهندگان نوسان – در تعداد کمی – از جنگ های فرهنگی و سیاست خشمگین رنج می برند ، و فراتر رفتن از پایگاه خود صدمه ای نمی زند.

متیو الیوت ، مدیر اجرایی کمپین ترک آرا 2016 در سال 2016 ، که جانسون رهبر آن بود (و دومینک کامینگز مشاور ارشد 10 استراتژیست اصلی بود) ، گفت موفقیت جو بایدن می تواند بسیاری از رای دهندگان را با رای جمهوری خواهان رو به رو کند. نتیجه افرادی خواهد بود که می خواهند “پایان تفرقه و تضاد در چهار سال گذشته” را ببینند.

الیوت به POLITICO گفت: “در مورد پادشاهی انگلستان ، مردم نیز مشتاق پایان بخشیدن به این تقسیم هستند.” “رای دهندگان نه جنگ های Brexit ، نه جنگ های فرهنگی و نه سیاستمداران نمی خواهند همه کارها را روی گوه انجام دهند ، آنها می خواهند کشور دور هم جمع شود.”

زمان اتحاد است

در حقیقت ، برای تیم 10 ، که گاهی اوقات با تمایل آشکار به ایجاد یک لشکر عمل می کند و در اوایل سال جاری گزارش شد که با یک استراتژی “جنگ-بیدار” بازی می کند ، شکست جنگجوی نهایی ضد بیدار می تواند مکث کند.

اما در خلوت ، برخی از وزرای جانسون می گویند که در واقع از نتیجه حمایت شده اند. نخست ، وزرای انگلیس با خیال آسوده خاطرنشان می كنند كه این مسابقه نزدیكتر از آن بود كه بسیاری پیش بینی كرده بودند و به نظر می رسد نشان می دهد كه عملکرد ضعیف COVID-19 (چیزی كه انگلیس و آمریكا به اشتراک گذاشته اند) لزوماً به صندوق رای تبدیل نمی شود .

علاوه بر این ، ممکن است رانش شدید بایدن ، یک وزیر انگلیس نشان دهد که دوره سیاسی پس از 2016 نارضایتی مردم از نخبگان قابل درک – که در آن ترامپ و جانسون به روش خود رشد کردند – می تواند پایان یابد. مجاورت مسابقه به وضوح نشان می دهد که این داستانی است که باید باقی بماند.

اما الیوت گفت که با یک نگاه دقیق ، چیزی خوانده می شود ، با خواندن قابل توجه محافظه کاران انگلیس.

وی گفت: “مشارکت بزرگ من در انتخابات ایالات متحده میزان رأی گیری در تقسیم بلیط بود – مردم به یک نماینده مجلس یا سناتور جمهوری خواه رأی دادند ، اما سپس از جو بایدن برای ریاست جمهوری حمایت کردند.” “من مطمئن هستم كه در حال صحبت ما ، تحقيقات در حال انجام است تا بفهمند چرا آنها احساس نمي كنند از رئيس جمهور ترامپ حمايت كنند ، اما من فكر مي كنم بخشي از پاسخ اين خواهد بود كه اين رأي دهندگان مي خواستند پايان اختلاف و تضاد در چهار سال گذشته و توسط نامزدی که قول داده بود کشور را متحد کند جذب شد. “

“بایدن اغلب می گوید ، به عنوان مثال ،” من برای دموکرات نامزد می شوم ، اما می خواهم برای ریاست جمهوری نامزد شوم. ” هیچ ایالت قرمز ، هیچ ایالت آبی وجود ندارد ، فقط ایالات متحده است. من گمان می کنم که این بخش از سخنان کامل وی واقعاً در میان مردم طنین انداز شده باشد و آنها وی را فردی می دانند که به بهبود کشور کمک می کند. “

حومه میدان جنگ

رابرت کولویل ، مدیر اتاق فکر متمایل به مرکز مطالعات سیاسی و یکی از نویسندگان مانیفست محافظه کاران در سال 2019 ، موافقت کرد که انتخابات ایالات متحده ویترین خطرات عدم رسیدن به مرزهای موجود شما است.

“درس این انتخابات این است که ترامپ می توانست در آن پیروز شود – او از پشتیبانی اساسی كافی برخوردار بود – اگر تازه به چند میانه رو روی آورده بود ، اگر در هنگام بحث كمی رفتار بهتری داشت ، اگر در مقابل اگر او رأی دهندگان زن را رجوع نكند ، COVID می شود. “

اگرچه بسیاری از تشابهات نادرست بین سیاستهای ایالات متحده و انگلیس انجام می شود ، اما برخی از شباهتهای آشکار در الگوی جمعیتی رای دهندگان در ایالتهای مختلف وجود دارد که درسهای روشنی را برای احزاب سیاسی انگلیس ارائه می دهد.

کولویل گفت که وی با دیدن نقشه های پیش از انتخابات ایالت های ایالات متحده تحت تأثیر قرار گرفته در حالی که دائما اخبار مربوط به اینکه ایالت پس از ایالت ، این شهر بزرگ برای بایدن است را تحت تأثیر قرار می دهد ، اما بیشتر مناطق دیگر مربوط به ترامپ است. “گرد و غبار آبی در دریای قرمز” – یا ، ترجمه شده در متن پادشاهی متحده ، “گرد و غبار [Labour] قرمز در دریا از [Tory] فرزند پسر. “

در ایالات متحده ، میدان های نبرد انتخاباتی – جایی که بایدن ترامپ را در ایالت های مهم پنسیلوانیا ، میشیگان و ویسکانسین مقصر می داند – در مرز بین نقاط آبی و دریای سرخ: حومه بود.

در انگلستان ، کولویل گفت ، هنگامی که رأی دهندگان جوان جهان وطن از شهرهای گران قیمت به مناطق اطراف آن منتقل می شوند ، چنین حومه هایی چپ تر می شوند ، به این معنی که آمارهای جمعیتی علیه محافظه کاران جانسون در این جبهه های اصلی انتخاباتی مبارزه می کنند. درست همانطور که به نظر می رسد آنها علیه ترامپ عمل کرده اند.

کولویل گفت: “بنابراین کار به سادگی تماشای مردم خود و شروع یک جنگ فرهنگی علیه دیگران نیست.” “همانطور که ترامپ فهمید ، و همانطور که Tories می تواند دریابد اگر شما فقط در آن حد بازی کنید ، آمار جمعیتی با شما نیست.”

پیتر کاردول ، مشاور ویژه سابق ایالت ، تحلیل مشابهی داشت. “من فکر می کنم [the U.S. result] بسیار ضروری است که به همه محافظه کاران یادآوری شود که انتخابات در شهرها یا شهرها ، بلکه در شهرهای کوچک و کمتر کلانشهرها برنده و باخته است. “

بایدن انگلیس؟

انتخابات بعدی در انگلستان برای سال 2024 برنامه ریزی شده است که در آن زمان شاید خیلی تغییر کرده باشد. با این حال ، نتیجه ایالات متحده تأمل در جانسون و داونینگ استریت – و در اصلی ترین رقیب سیاسی دولت ، حزب کارگر ، تحت رهبر جدید ، مرکزگرایانه تر ، سیروس استارمر خواهد بود.

جیمز جانسون ، بنیانگذار JL Partners و جامعه شناس شماره 10 سلف جانسون ، ترزا می ، موافقت کرد که انتخابات 2020 نشان داد که احزاب همچنان می توانند با رسیدن به تقسیم به جای دو برابر شدن بر اساس شما هستید.

وی همچنین تضادی را بین از دست دادن به اصطلاح حزب کارگر می بیند. دیوار سرخ در وسط و شمال انگلیس در جریان انتخابات عمومی 2019 و موفقیت (تنگ) بایدن در کمربند زنگ آمریکا.

“درس این است که به درازا بکشید ، به گوش دادن به مردم ادامه دهید ، زیرا اگر حزب شما انگشتان خود را در گوش خود دارد و شما به نگرانی رای دهندگان در این مناطق گوش نمی دهید ، آنها شما را عقب می گذارند. این یکی از درسهای واقعی بود [the U.K. election in] دسامبر 2019 [Red Wall voters] او به حزب کارگر نگاه کرد و گفت که این پسران اولویتهای ما را در قلب خود ندارند ، “او گفت.

از زمان تصاحب حزب کارگر در آوریل ، استارمر تلاش کرد تا با یک پیام سنتی وطن پرستانه و سنتی از ارزش های خود ، زمینه را برای احیای پشتیبانی حزب در میان این رای دهندگان – به طور سنتی چپ گرا اما از نظر فرهنگی راست افراطی – فراهم کند. یک میلیون مایل با بایدن فاصله ندارد.

جانسون از JL Partners گفت: “این تبلیغات هدفمندی كه بایدن در بیشتر كشورهای متمایل به ترامپ انجام داد از زبان میهن پرستانه برای بیان ارزش های خود استفاده كرد.” “او از این امتیاز بزرگی به دست نیاورد ، اما کافی بود. این نشان می دهد که سیاستمداران میانه رو ، سوسیال دموکرات می توانند با این رای دهندگان صحبت کنند. آقای بلر چنین کرد و ظاهرا بایدن هم چنین کرد.

برای جانسون و داونینگ استریت ، سوالی که در سال 2024 پیش خواهد آمد این خواهد بود که چگونه استارمر را از انجام همان ترفند باز دارد[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet