[ad_1]

هرگونه رسیدگی به پرونده های قانون کار در دادگاه بدوی ، سیاست های بحث برانگیز را مسدود کرده است ، از جمله دادگاه تجدید نظر فدرال در اوایل سال جاری دادگاه منطقه ای ایالات متحده در منطقه کلمبیا ، در بیانیه ای توسط یک نویسنده منصوب ریگان ، دریافت که قوانین کار آرکانزاس طبق قانون Medicaid مجاز نیست و دولت ترامپ در نظر نگرفت که چه تعداد از افراد تحت این سیاست پوشش خود را از دست می دهند.

تقریباً 20 کشور برای چنین مقررات عملیاتی از دولت ترامپ مجوز دریافت یا درخواست کرده اند ، اما عملا هیچ یک از این سیاست ها فعال نبوده است. بسیاری از افراد در حین بحث و جدال قانونی بازداشت شدند و یوتا قوانین خود را به دلیل همه گیری موقتاً متوقف کرد.

حتی اگر اکثریت جدید محافظه کار 6-3 دیوان عالی کشور در نهایت جانب ترامپ را بگیرد و تصمیمات قبلی را لغو کند ، اردوگاه بایدن گفت که دولت جدید درخواست های آیین دادرسی را رد می کند و حتی ممکن است تلاش کند مصوبات موجود را لغو کند. . این می تواند مقاومت کشورهایی را که قبلاً از دولت ترامپ مجوز دریافت کرده اند ، ایجاد کند. و حکم دادگاه عالی با رعایت قوانین عملیاتی می تواند به دولت های آینده جمهوری خواه اجازه دهد تا با سیاست پیش بروند.

زمینه: قوانین کار در اولویت مدیر CMS Seema Verma بود و تحقق یک هدف دیرینه ملی برای ثبت نام بستگی به استخدام یا آموزش بسیاری از بزرگسالان در سن کار دارد. Verma و طرفداران قوانین کار گفتند که با ارتقا. اشتغال مشترکان Medicaid را سالم تر می کنند.

بسیاری از مقامات دولت جمهوری خواه به سرعت از این سیاست استقبال کردند و برای استعفا از دولت ترامپ اجازه گرفتند. بیشتر آنها در ایالت های درحال گسترش Medicaid بوده اند ، اما ایالت هایی که جمعیت کمتری از بزرگسالان فقیر را پوشش می دهند نیز رد شده اند ، از جمله جورجیا ، کارولینای جنوبی و ویسکانسین.

سیاستمداران دموکرات و طرفداران بیمار این قوانین را به عنوان راهی ساده برای از بین بردن رولهای Medicaid ، که در طی همه گیری حدود 5 میلیون نفر افزایش داده و به 69 میلیون نفر رسیده است ، مورد انتقاد قرار داده اند. آنها گفتند که الزامات عملکرد مغایر با هدف اصلی Medicaid برای ایجاد پوشش است.

در آرکانزاس ، اولین ایالت که قوانین را در ژوئن 2018 اعمال کرد ، بیش از 18000 نفر تحت پوشش Medicaid برای چندین ماه قبل از اینکه قاضی فدرال این سیاست را لغو کند ، از دست دادند. طبق داده های ایالت ، تنها بخش کوچکی از افرادی که پوشش خود را از دست داده اند ، قادر به یافتن بیمه در جای دیگر بوده اند.

بعدش چی: دیوان عالی کشور احتمالاً اوایل سال آینده به این پرونده رسیدگی می کند و در اواخر بهار رأی صادر می کند. انتظار می رود که بایدن در این پرونده پشتیبانی خود را از وزارت دادگستری لغو کند ، اما پرونده همچنان ادامه دارد زیرا آرکانزاس و نیوهمپشایر نیز درخواست تجدید نظر کرده اند.

[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir

ایندکسر