در این صورت نه تنها اثربخشی مرطوب کننده کاهش نمی یابد بلکه به جذب بهتر سرم پوستی هم کمک می کند. شما می توانید پس از شستشوی صورت از سرم استفاده کنید و پس از جذب سرم از مرطوب کننده استفاده کنید. ترکیبات تقویتی و ترمیم کننده دارد که ، موجب جوانسازی و شادابی پوست صورت می شود .

به عنوان مثال اگر حدود ۱۰ دقیقه طول میکشد شما بدون کرم ضد افتاب دچار سوختگی پوست شوید و حدود ۱۵۰ دقیقه طول میکشد تا علاوه بر استفاده از کرم ضد آفتاب دچار آفتاب سوختگی شوید معیار حفاظتی کرم مورد نظر شما ۱۵ میباشد. این محصولات باید مدت زمانی که شما میتوانید در خارج از منزل شنا کنید یا فعالیتهایی که باعث عرق کردن میشوند را انجام دهید را نشان دهند به عنوان مثال کرم ضد آفتابی که عیار حفاظتی آن ۱۵ است به مدت ۴۰ دقیقه دارای قابلیت ضد آب میباشد.

این کرم ضد آفتاب حاوی رنگدانه بوده و به عنوان پایه آرایش میتواند استفاده شود. شما به این پیشنهادات توجه کنید و هر روز از کرم ضد آفتاب استفاده کنید . پزشکان توصیه می کنند تا افراد، علی الخصوص بانوان به جای استفاده ی از مواد و وسایل آرایشی برای پوست دست و صورت خود تنها از کرم های ضدآفتاب استفاده کنند و به این نکته توجه داشته باشند که کرم ها و مواد آرایشی پوست جای کرم ضد آفتاب را نمی گیرند و استفاده ی مکرر از آنها سبب بسته شدن منافذ پوستی و در نتیجه عدم دفع صحیح عرق و پیری زودرس در افراد می شود،عامل اصلی چینوچروک پوست و ایجاد ککومک برروی آن نور آفتاب و به ویژه اشعه ماوراءبنفش است.

در این لیست نام 10 تا از بهترین کرم های ضد آفتاب ایرانی را شرح می دهیم. و یکی از 10 تا از بهترین کرم های ضد آفتاب ایرانی است. فروشگاه اینترنتی بانه گالری با بیش از یک دهه تجربه در زمینه لوازم آرایشی و بهداشتی، طیف گسترده ای از کرم های اصل، از بهترین برند های دنیا در اختیار شما عزیزان کرم ضد آفتاب فاربن قرار داده است.

ایندکسر