حرف های شریعتمدارا درباره میرحسین موسوی را باید باور کرد/ هیچکس از شریعتمدارا گلایه نکرد و پیروز نشد.


سردار کوثری در گفتگو با رویداد۲۴:

سردار کوثری نماینده مردم تهران در مجلس یازدهم می گوید: اگر موسوی در هر کشور دیگری بود قطعا با اشد مجازات مواجه می شد، اما در نظام جمهوری اسلامی چون اصل بر منطق است، این امر محقق می شود. از راه های قانونی پیگیری شود!»

سردار اسماعیل کوثری

رویداد 24 نازیلا معروفیان: حسین شریعتمداری مدعی شد میرحسین موسوی فراماسون است. وی در روزنامه کیهان نوشت: اسناد و مدارک به خوبی نشان می دهد که اقدام اخیر مهندس موسوی ماموریتی بوده که به عنوان یکی از اعضای سازمان مخوف ماسونی بر عهده گرفته است! به همین منظور با سردار محمد اسماعیل کوثری، یکی از اعضای شورای اسلامی شهر گفت وگو کردیم تا نظر این فعال اصولگرا را جویا شویم:

سردار کوثری در خصوص نامه اخیر میرحسین موسوی که نزدیک به دوازده سال است در حصرهنگی حضور دارد، گفت: اولاً اظهارات میرحسین موسوی چیزی جز یک نامه نیست، چرا از نام بیانیه استفاده می کنید؟ این مقاله مقدمه ای بر کتاب است! این مرد همیشه خود را فردی منطقی و روشن بین معرفی کرده است اما با شناختن او باید بگویم که موسوی بی منطق ترین آدم روی کره زمین است!

او می گوید: سال 1387 به خانه اش آمدیم و بعد از جنجالی که او به راه انداخت و بحث تقلب در انتخابات با اعضای کمیسیون امنیت ملی، متوجه شدم که این آقا اساساً منطق نمی فهمد! گفت نه شورای نگهبان را قبول دارم نه وزارت کشور را! به همین آقای موسوی چندین بار گفتیم که نمی گویید در انتخابات تقلب شد؟ پس مدارک رو باز کن! گفتیم در کشور کسانی هستند که حتی نظام را هم قبول ندارند اما در این مملکت زندگی می کنند! به او گفتیم شما شورای نگهبان را قبول ندارید، چرا در انتخابات شرکت کردید؟! موسوی جوابی به حرف های ما نداشت!

حتما بخوانید:
فرانسه از پاکستان می خواهد "دروغهای آشکار" در مورد نگرش ماکرون نسبت به مسلمانان را اصلاح کند - POLITICO

بیشتر بخوانید: کرباسکی به اظهارات موسوی واکنش متفاوتی نشان داد


این نماینده مجلس می گوید: در سال 1387 یک ساعت و چهل و پنج دقیقه با آقای موسوی صحبت کردیم اما ایشان در پایان گفتند که «اگر همان 13 میلیون نفری که به من رای دادند بگویند تقلبی نشده است، پس من روی قولم بمان و بگو که تقلب انجام شد! ما هم گفتیم معلومه که عقل و منطق نداری و خداحافظ! در مورد همین مطلبی که چند روز پیش منتشر کرد، باید بگویم با توجه به شناختی که از سردار رشید اسلام حاج حسین همدانی دارم و فداکاری ها و افتخاراتی که در همدان به دست آوردند، تمام ادعاهای این مرد بلوف است! سردار همدانی مسئول امنیت منطقه بود. اگر امثال سردار حمدانی نبودند، داعش بر بلندی های جولان حکومت می کرد! آقای باهوش! وقتی اینها برای برقراری امنیت ملی تلاش می کردند کجا بودید؟! شما که مدعی هستید حتی در جنگ شرکت نکرده اید، چطور می توانید در مورد این بزرگان اینطور صحبت کنید؟! آیا چیزی برای تشکر وجود دارد؟ آیا باید در مورد افرادی مثل سردار حمدانی که تمام عمر خود را برای امنیت کشور صرف کرده اند اینگونه صحبت کرد؟! این اظهارات میرحسین موسوی نشان از سردرگمی، تنفر، بی هوشی و منطق او دارد! این مرد جز نفرت و حسادت چیزی ندارد!

یکی از فرماندهان ارشد سپاه درباره ادعای حسین شریعتمداری گفت: «قطعاً هر چه آقای شریعتمداری می گوید درست است. تا جایی که من آقای شریعتمداری را می شناسم ایشان هیچ وقت بدون داشتن مدارک چیزی نگفته اند. پس باید به صحت گفته های آقای شریعتمدارا اعتقاد داشت! هرکسی که تا الان از او شکایت کرده، برنده این پرونده نشده است، زیرا آقای شریعتمدارا اسناد زیادی برای نشان دادن دارد!»

حتما بخوانید:
تصفیه فاضلاب۲ - سایت بهداشت محیط ایران

سخنگوی تهران می‌گوید: از فراماسونری بودن میرحسین اطلاعی ندارم، اما می‌دانم که میرحسین موسوی به بیگانگان و دشمنان به گونه‌ای دیگر توجه داشت. آقای آیت چند سال پیش قبل از شهادت صریحاً این موضوع را تایید کرد و حتی می خواست این کار را بکند اما متأسفانه شکنجه شد!

کوثری با اشاره به اینکه اعدام موسوی مطالبه مردم است، خاطرنشان کرد: محاکمه و اعدام میرحسین موسوی در گرو صلاحدید دستگاه های امنیتی و قضایی است اما این دستگاه ها باید در اسرع وقت به موضوع رسیدگی کنند. ، چون این فقط بحث است این شخص به بزرگان ما توهین نمی کند! این مطالبه مردم است که موسوی به دلیل اظهارات و توهین محاکمه شود! همین چند روز پیش مردان شریف همدانی علیه این مرد و ادعاهایش تجمع کردند و خواستار محاکمه او شدند!

نماینده مردم تهران در مجلس یازدهم گفت: اگر موسوی در هر کشور دیگری بود قطعا به اشد مجازات می رسید اما در نظام جمهوری اسلامی چون اصل بر منطق است به این پرونده رسیدگی می شود. از راه های قانونی! “