جایی که ترامپ چاشنی های بایدن را زدچندین سیاست ترامپ – از جمله بزرگترین موفقیت تجاری وی ، توافق نامه ایالات متحده ، مکزیک و کانادا – به سود تولید کنندگان بوقلمون در این ایالت بوده است ، زیرا مینه سوتا بیش از هر جای دیگر ترکیه بوقلمون صادر می کند.

“صنعت ترکیه چشم به راه USMCA بوده است. این بسیار مفید بود. ” انجمن تولید کنندگان مینه سوتا ترکیه. “ما به عنوان یک صنعت از قرار گرفتن در دور دوم برنامه حمایت از غذا ویروس کرونا خوشحال بودیم. ما در مورد اول قرار نگرفتیم ، بنابراین باید روی پیوستن به آن کار کنیم. “

قدرت نتایج انتخابات ترامپ در مینه سوتای غربی – بزرگترین منطقه تولید بوقلمون در این کشور با فروش 29.9 میلیون بوقلمون به برکناری کالین پیترسون ، رئیس کمیته کشاورزی مجلس نمایندگان دموکراتیک کمک کرد.

پیترسون که یک کهنه سربازی سه دهه در کنگره بود ، انتخاب مجدد خود را با حدود 50،000 رأی از دست داد. وی نتوانست در سلطه ترامپ در منطقه 7 روستایی خود که 37 از 38 شهرستان به رئیس جمهور رای دادند ، مقاومت کند.

ترامپ 64 درصد آرا را به دست آورد – که اندکی پیشرفت نسبت به 61 درصدی وی در سال 2016 را نشان می دهد. میزان مشارکت رای دهندگان در میان طرفداران رئیس جمهور زیاد بود: وی بیش از چهار سال قبل تقریباً 27000 رای کسب کرد.

ترامپ همچنین منطقه 1 مینه سوتای جنوبی را که در تولید بوقلمون رتبه 10 کشور را دارد و منطقه 8 شمال شرقی مینه سوتا را که رتبه پانزدهم را دارد ، به دست آورد. ترامپ به عنوان بخشی از تلاش های ناموفق خود برای پیروزی در این کشور در سال 2020 ، در جریان مبارزات انتخاباتی مجدد خود از هر سه منطقه کنگره بازدید کرد.

حتما بخوانید:
پزشکان ایرانی به هنگ کنگ مهاجرت می کنند / دو دستی به اروپا و کشورهای همسایه نخبگان را پیشنهاد می کنیم

سید میلر ، کمیسر کشاورزی تگزاس و عضو ائتلاف کشاورزان برای ترامپ ، گفت که برخلاف روسای جمهور قبلی ، ترامپ به مزارع خانوادگی علاقه داشت و تجربه موفقی داشت.

میلر گفت: “هر آنچه را لمس می کند به طلا تبدیل می شود.” “او ثابت کرده است که چین را در اختیار خواهد گرفت ، در جنگهای تجاری پیروز خواهد شد. او قصد داشت NAFTA را به معامله ای بهتر تبدیل کند ، کاری که او انجام داد. “

سخنگوی استیو ووماک (R-Ark.) گفت ، در آرکانزاس ، ترامپ برای منطقه خود ، که در تولید ترکیه در رتبه سوم کشور قرار دارد ، مناسب بود. رئیس جمهور از هر استان وومک استفاده می کرد.

“آمریکای روستایی مدتهاست مرکز ارزشهایی است که آمریکا را تعریف می کند.” وومک گفت. “ارزش های خانوادگی ، سنت ها ، مزارع برای بسیاری از نسل ها ، اعتقاد به این که ما برای تأمین هزینه های خود در اینجا هستیم و نه لزوماً متکی به دولت فدرال هستیم تا این کار را برای ما انجام دهد … من فکر می کنم اینها ارزشهایی هستند که توسط جوامع روستایی که آنها را از نظر تعصب سیاسی بسیار قرمز رنگ می کنند. “

ترامپ همچنین منطقه 4 همسایه را به آرکانزاس ، دیگر تولید کننده برجسته بوقلمون منتقل کرد.

حضور رئیس جمهور در شهرستانهای ترکیه ، که معمولاً روستایی و کشاورزی هستند ، نشانگر حمایت عمیق وی از سراسر روستاهای آمریکاست. تسلط غیرمنتظره ترامپ در کشورهای مهم در چرخش – و پیروزی های وی در جبهه های جنگ مانند کارولینای شمالی – با حاشیه های بزرگ روستایی دامن زد.

حتما بخوانید:
مشاور تیم مذاکره کننده هسته ای: اینکه می گویند آمریکا به ایران «پاسخ قاطع» داده اشتباه است.

مطابق با نظرسنجی های خروجترامپ در مناطق روستایی 57 درصد آرا را به دست آورد ، در حالی که برای بایدن 42 درصد. ترامپ کل آرا his خود را در بسیاری از مناطق روستایی افزایش داده است ، اگرچه سهم کلی آرا his وی در مناطق روستایی نسبت به سال 2016 کاهش یافته است. این تا حدودی به این دلیل است که بایدن در مقایسه با هیلاری کلینتون در میان رای دهندگان روستایی رقابت بیشتری داشت.

در تگزاس ، جایی که ترامپ 74 درصد آرا خیره کننده در مناطق روستایی را به دست آورد – طبق نظرسنجی های اولیه دو درصد بهتر از سال 2016 است – میلر گفت که کشاورزان رویکرد رئیس جمهور در کار را تحسین می کنند.

وی گفت: “او یک تاجر بسیار موفق است و به همین تعداد کشاورزان دیده می شوند.” “آنها مستقل هستند. و او مرد هیچ مردی نیست ، او مرد همه است. “


منبع: https://outsidenews.ir