توطئه های ترامپ باعث شده جهان MAGA گرجستان را تحریم کند

[ad_1]

مهم نیست که هر دو نامزد در اصل درگیر ترامپ هستند یا اینکه هیچ مدرکی مبنی بر ارتباط با سو abuse استفاده از انتخابات وجود ندارد. پارلر ، پیروان سختگیر ترامپ در توییتر و گزینه کمتر محدود کننده آن ، این دو نفر را با تئوری های مورد علاقه و دروغ در مورد تقلب در رای دهندگان مرتبط می کنند. هشتگهایی مانند #CrookedPerdue و #CrookedKelly به اطراف پرواز می کنند. حساب های دو نماینده مجلس در پارلر پر از نشریاتی است که آنها را به مخفی بودن “دموکرات های لیبرال” متهم می کند.

خشم متورم نه تنها از طرف معتقدان روزانه QAnon به MAGAverse ناشی می شود. وی همچنین از حقوقدانان برجسته ای است که به نمایندگی از ترامپ کار می کنند ، از جمله سیدنی پاول ، که مدت کوتاهی وکیل اصلی تلاش های ترامپ برای لغو انتخابات بود.

گروه کر درحال رشد توجه بهترین گزینه های جایگزین ترامپ را جلب کرد که تلاش کردند جنبش را دفع کنند. وی گفت: “من مکالمات زیادی را از افرادی می بینم که قرار است در کنار ما باشند و به رای دهندگان می گویند بیرون نروند و به آنها رأی ندهند KLoeffler و Perduesenat. این بی معنی است. این افراد را نادیده بگیرید ، “دونالد ترامپ جونیور ، پسر رئیس جمهور و معمولاً رهبر جهانی MAGA ، روز دوشنبه در توییتی التماس کرد.

بهترین نظرات درباره این توییت این درخواست را نادیده گرفت: “ما به همه می گوییم که برای دونالد جی ترامپ بنویسند!” یک خواندن.

تنش ها نماد جنگ های گسترده تری است که احتمالاً با کم شدن دوره ریاست جمهوری ترامپ درگرفته است. ترامپ همیشه یک شورشی بوده است که وفاداری خود را نسبت به حزب دموکراتیک اسلامی پیوند زده است. از آنجا که ترامپ دیگر منتخب جمهوری خواه نیست ، این پایگاه می تواند به راحتی هر جا كه می رود او را دنبال كند – به كسی كه با ترامپ نور روز را نشان می دهد حمله كند ، “مداركی” درباره توطئه های ترامپ ترجیح دهد و مانند جورجیا ، تحریم سیستم سیاسی به عنوان مجازات خیانت به رهبر خود.

و گرچه به سختی می توان گفت که دقیقاً چه میزان از گفتگوی آنلاین بازتاب دهنده احساس رای دهندگان است ، اما برخی از جمهوری خواهان نگرانند که مذاکرات توطئه به همان اندازه که رای دهندگان MAGA می توانند یک رقابت نزدیک برای دموکرات ها را انجام دهند ، تراشیده شود.

الکس کانانت ، استراتژیست سیاسی و مدیر ارتباطات سابق مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری سناتور مارکو روبیو در گفت: “هر زمان که شما یک انتخابات نزدیک داشته باشید ، هر حواس پرتی می تواند تعیین کننده باشد ، و دور دوم انتخابات در جورجیا نزدیک خواهد بود ، دقیقاً مانند ماه نوامبر.” 2016 “من فکر می کنم جمهوری خواهان باید دور دوم را کاملاً متوقف کنند تا برنامه جو بایدن متوقف شود. وقتی صحبت از ترامپ و تئوری های توطئه می شود ، فقط حزب ما را تفرقه می اندازد و دموکرات ها را تشویق می کند. “

کمپین لوفلر درخواستی برای اظهار نظر ارائه نکرد ، و کمپین پردو از اظهار نظر خودداری کرد.

در سالهای اخیر ، رقابت در ایالت جورجیا بسیار زیاد شده است.

ترامپ در انتخابات 3 نوامبر تقریباً 12000 رأی باخت ، دو سال پس از آنکه برایان کمپ ، فرماندار گرجستان ، استیسی آبرامز ، نامزد حزب دموکرات ، تنها با 55000 رأی ، پیروز شد. رقابت ها در سنا در سال 2020 تفاوتی ندارد. پس از آنکه هیچ نامزدی نتوانست آستانه 50 درصد مورد نیاز ایالت در روز انتخابات را تأمین کند ، به پای صندوق های رای رفتند.

اما مسابقات یکسان نیستند. پردو به مصاف حریف ، جان اوسوف ، دموکرات رفت و در سوم نوامبر 88000 رای دیگر به دست آورد.

در همین حال ، لوفلر پس از آنكه كمپ سال گذشته وی را به كرسی خالی در سنا منصوب كرد ، در یك انتخابات ویژه شركت می كند. لوفلر از بین 20 نامزد ، پس از رافائل وارنوک دموکرات ، دومین تعداد آرا را به دست آورد و با داگ کالینز ، نماینده کنگره محبوب MAGA ، در جمهوری خواه رقیب قدرتمند جمهوری خواه روبرو شد.

از آنجا که کالینز به مرحله دور دوم صعود نکرد ، لوفلر به وضوح جانشین بالقوه طرفداران خود بود. اما لوفلر ، مدیر مالی چند میلیونر و صاحب امتیاز حق امتیاز WNBA ، به سنا آمد که از نظر سیاسی میانه رو بود ، حتی اگر از آن زمان رئیس جمهور را حفظ کرده باشد. به عنوان مثال ، لوفلر اخیراً به پوردو پیوست تا وزیر امور خارجه را به استعفا به دلیل اتهامات اثبات نشده تقلب در رای گیری در انتخابات 3 نوامبر فراخواند.

با این حال سرسخت ترین حامیان ترامپ همیشه در کنار لوفلر نبوده اند. و اکنون آنها توسط برخی از متحدان نزدیک رئیس جمهور تحریک می شوند.

پاول ، وکیل سابق ترامپ ، هنگامی که وی شروع به ادعای دروغین مبنی بر اینکه لوفلر به نوعی با یک شرکت فناوری رای دهنده ، Dominion Voting Systems ، برای سرکوب آرا for کالینز توطئه کرده است ، بخشی از جامعه MAGA را علیه آن مخالفت کرد.

جامعه QAnon ، که به MAGA متکی است ، مدتهاست که پاول را به عنوان مرجع اصلی در توطئه های عمیق این دولت علیه طرفداران ترامپ ، به ویژه از زمان وی به عنوان وکیل مایکل فلین ، در نظر گرفته است. مشاور امنیت ملی سابق ترامپ به جرم دروغگویی به اف بی آی گناهكار شد ، اما پاول وارد عمل شد و ادعا كرد كه مقامات واقعاً وی را فریب داده و او را مجبور كرده اند ، داستانی كه براساس ترامپ بازی خوبی را ارائه می دهد. ترامپ روز چهارشنبه رسماً فلین را پس از ماه ها گمانه زنی عفو کرد.

و پاول تنها وکیل متصل به ترامپ نیست که لوفلر و پوردو را در برابر جمعیت MAGA تحقیر کند.

لین وود ، یک وکیل مشهور در جورجیا که برای لغو نتایج این ایالت شکایت خود را مطرح کرد ، بارها خواستار کنارگذاشتن لوفلر از رقابت شد ، و او را تحت فشار قرار داد تا وفاداری بیشتری نسبت به ترامپ نشان دهد و “تحقیقات” انتخابات را آغاز کند.

وی به دنبال کنندگان توئیتر گفت: “تهدید به پس گرفتن رای و پول خود شوید.”

به نظر می رسد وود به خصوص از لوفلر عصبانی است و در مورد سناریوهای غیرواقعی که می تواند توسط کالینز جایگزین شود ، توئیت کرد و تهدید کرد که “میهن پرستان” خود را علیه او رو خواهد کرد.

با این حال ، ویتوریول لزوماً در میان جمعیت MAGA شیوع ندارد.

دبی دولی ، بنیانگذار جنبش مهمانی چای آتلانتا و از هواداران جدی ترامپ ، در مسابقه خود مقابل لوفلر از کالینز حمایت کرده بود. اگرچه او هنوز تصمیم نگرفته است که در دور دوم به لفلر رأی بدهد ، اما او صحبت درباره تحریم مسابقه را “تاریکترین چیزی که من دیده ام” دانست.

دولی در مصاحبه ای گفت: “وقتی شما وزیر امور خارجه جمهوری خواه را به استعفا فرا می خوانید ، بسیار قدرتمند است.” “من نمی دانم افراد بیشتری می خواهند چه کار کنند؟”

به نظر می رسد که غیرمعمول باشد که طرفداران QAnon ، یک گروه طرفدار ترامپ ، به طور فعال سعی در آسیب رساندن به متحدان جمهوریخواه خود دارند. با این وجود اسطوره های Q هیچ ارتباطی با سرنوشت لوفلر و پردو ندارند ، چه رسد به حزب جمهوری خواه. این بر اساس این نظریه است که ترامپ تنها منجی از بند پرستش کنندگان شیطان ، نخبگان کودک دوست در واشنگتن است.

مایک روتشیلد ، نویسنده و نظریه پرداز توطئه ، که در حال کار بر روی کتابی در مورد QAnon است ، گفت: “واقعاً دشوار است که جهان بینی را حتی برای چند ماه کنار گذاشت ، تا به انتخابات متعارف پایبند بمانیم.”

“وقتی سالها فکر می کنید همه انتخابات تقلب شده است ، دولت عمیق همه چیز را کنترل می کند ، هیچ کاری مهم نیست و تنها راه برای متوقف کردن آن این است که دونالد ترامپ برنده هر کشور باشد ، مادام العمر رئیس جمهور شود و دشمنان خود را نابود کند. وی گفت: “شما چنان در اعتقاد به این چیز عظیم اساسی گرفتار شده اید که چیز بسیار کوچکی را که در جلوی خود است از دست می دهید.”

روتشیلد گفت ، حتی تأیید سناتورهای چهره های مشهور QAnon ، مانند مارجوری تیلور گرین ، نماینده کنگره ، کافی نخواهد بود.

و التماس افرادی مانند ترامپ جونیور کمک زیادی به پایان اختلافات نکرد.

“برخی از رهبران GA و GOP ملی شکایت دارند که من به شانس خود آسیب می زنم KLoeffler &sendavidperdue برای پیروزی در دور دوم و حفظ کنترل سنا ، “وود توییت در روز چهارشنبه به 613،000 دنبال کننده خود. “آنها با عدم تمایل به تحقیق علنی درباره تقلب و جلسه ویژه قانونگذار ، این شانس ها را آزار دادند. در آینه نگاه کن. “

از نظر دولی ، فعال مهمانی چای ، این جنگ غیر منطقی است.

وی گفت: “این مانند این است که بینی خود را بریده تا چهره شما عصبانی شود.” “جمهوری خواهان باید یکی از آن کرسی ها را بدست آورند. … اگر دموکرات ها هر دو کرسی را بدست آورند ، اگر دور دوم را تحریم کنید یا اسامی بنویسید ، شما به دموکرات ها کنترل سنا را می دهید و آنها کنترل کامل دولت را خواهند داشت. ”

روچیلد هشدار داد ، عمل گرایی شاید برای لرزش توطئه آمیز طرفداران ترامپ کافی نباشد.

وی گفت: “آنها هنوز در افسانه ها و توطئه ها و توزیع و فریب مضاعف بسیار عمیق هستند.” “مثل اینکه آنها نمی توانند از راه خود خارج شوند و ببینند که اینجا چه فرصتی دارند و اگر اوضاع اشتباه پیش بیاید چقدر برای آنها بد خواهد بود.”[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet