تلاش های بایدن برای بازگرداندن قوانین ضد تبعیض در خانه ها می تواند در دادگاه فرو رود

[ad_1]

تأثیر بایدن بر آینده فانی می و فردی مک – شرکت های تحت کنترل دولت ، که حدود نیمی از وام های مسکن در ایالات متحده را تشکیل می دهند ، نیز به دادگاه ها بستگی دارند. دیوان عالی کشور در سال جاری حکمی را صادر کرد که قانونی که بر اساس آن مدیر دفتر حمایت مالی از مصرف کننده فقط به دلایلی می تواند از کار برکنار شود ، مغایر قانون اساسی است و به رئیس جمهور آزادی بیشتری برای برداشتن سر آژانس می دهد.

انتظار می رود دیوان عالی کشور سال آینده در مورد پرونده مشابهی که ساختار تنظیم کننده را به چالش می کشد ، تصمیم بگیرد ، فانی و فردی ، آژانس مالی فدرال مسکن ، که همچنین توسط یک مدیر با مدت 5 سال رهبری می شود و فقط برای یک دلیل می تواند از کار اخراج شود.

با توجه به ترس دموکرات ها از مسکن ارزان قیمت برای افراد خصوصی جدید ، مدیر FHFA منصوب بایدن به برنامه آژانس پایان دادن به فانی و فردی 12 ساله تحت کنترل دولت پایان خواهد داد. شرکت ها این شرکت ها همچنین نقش مهمی در واکنش دولت فدرال به بحران اقتصادی ناشی از ویروس کرونا داشته اند ، بنابراین برنامه های جداسازی آنها می تواند به طور کامل کنار گذاشته شود.

اما بایدن برای تغییر سریع کنترل کننده ارز وقت ساده تری خواهد داشت ، یک تنظیم کننده برتر بانکی که به وی این فرصت را می دهد تا جلوی اصلاحات اساسی در قانون سرمایه گذاری مجدد جامعه ، قانون اساسی را که برای مبارزه با بازآرایی اعتبار یا تبعیض طراحی شده است ، جلوگیری کند.

بازنویسی قوانین کنترل کننده سابق جوزف اوتینگ بر اساس قانون 1977 ، که هدف آن کمک به وام گیرندگان کم درآمد و اقلیت است ، توسط دموکرات ها ، گروه های اجتماعی و حتی بانک ها مورد انتقاد قرار گرفته است. دموکراتها هشدار می دهند که رویکرد جدید بیش از آنکه به سهم جامعه در آنچه نیاز دارد ، بر سرمایه گذاری دلار در مناطق فقیرنشین تأکید کند.

هم FDIC و هم فدرال رزرو علاقه مند شده اند که در نهایت قوانین را به روز کنند ، زیرا از زمان ظهور بانکداری آنلاین تاکنون این مدرن ها مدرن نشده اند. همراه با عدم پشتیبانی از رویکرد دفتر کنترل ارز و از سرگیری مجدد تمرکز بر عدالت نژادی به طور کلی ، آژانس های بانکی احتمالاً CRA ها را به بالای لیست اولویت های خود در یک دولت دموکراتیک منتقل می کنند.

[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet