ترامپ در حال مبارزه ای است که بقیه آن را رها می کنندرئیس جمهور در حضورهای عمومی نادر خود به پرسش های مطبوعات در مورد کناره گیری وی پاسخ نداد. به طور کلی ، وی به مدت 21 روز از پرسیدن سوالات مطبوعاتی پرهیز می کند ، این مدت طولانی برای رئیس جمهوری است که از دوربین خجالتی نیست. اما او وارد توییتر شد و صبح روز سه شنبه یک سری توییت عجیب و غریب درباره تقلب در انتخابات توسط بازیگران رندی کوئید و جیمز وودز ، هر دو تقویت کننده معروف ترامپ در توییتر به اشتراک گذاشت. ساعاتی بعد ، او دستیارانی را متحیر کرد که تصمیم گرفت چند دقیقه قبل از تبریک به خاطر عملکرد بازار سهام در این کشور و مایک پنس ، معاون رئیس جمهور ، در یک جلسه مطبوعاتی حاضر شود.

خارج از توییتر ، ترامپ روزها در مورد انتخابات توضیحی نداده است ، اما یک جمهوری خواه نزدیک کاخ سفید گفت رئیس جمهور روز دوشنبه پس از دیدن پاسخ به یک کنفرانس مطبوعاتی که هفته گذشته توسط تیم حقوقی وی برگزار شد ، به یک مرحله حساس رسید.

افراد در کارزار انتخاباتی و محافل ارشد جمهوری خواه سعی کرده اند از واقعه تئوری توطئه فاصله بگیرند و آن را “سیرک” و “یک آشوب ملی” توصیف کنند. مشاوران به رئیس جمهور گفتند که او نباید به رسمیت بشناسد ، بلکه باید میراث خود را در نظر بگیرد و انتقال را آغاز کند.

یک مقام ارشد جمهوری خواه گفت: “رئیس جمهور باید با آنچه اتفاق افتاده کنار بیاید و هیستر ایجاد شود.” “کمی بیشتر از آنچه مردم فکر می کردند طول کشید.”

حتما بخوانید:
اگر اکنون داروهای گیاهی را نزنید، بعداً از خود متنفر خواهید شد

حتی برخی از مجریان رسانه های محافظه کار مورد علاقه ترامپ نیز به همین نتیجه رسیده اند.

تاکر کارلسون ، مجری فاکس نیوز ، سیدنی پاول را که روز یکشنبه از تیم حقوقی ترامپ جدا شده بود ، بخاطر امتناع از ارائه شواهدی در حمایت از ادعاهای گسترده وی در مورد تقلب در انتخابات ، خواستار شد. راش لیمبو تیتان محافظه کار رادیویی کمپین را به هیپنوتیزم کردن “موارد پرفروش” درباره انتخابات متهم کرده است ، اما نه در مورد آن. لیمبو با تشویق رئیس جمهور برای برگزاری تجمعاتی در حمایت از جمهوری خواهان در دور دوم سنا جورجیا گفت: “خوب نیست.”

لورا اینگراهام ، مجری فاکس نیوز گفت: “تا زمانی که وضعیت حقوقی تغییر چشمگیری نکند و بعید به نظر برسد ، جو بایدن در تاریخ 20 ژانویه افتتاح می شود.”

یک مشاور ارشد ستاد انتخاباتی گفت که تیم حقوقی رئیس جمهور اکنون به سادگی در تلاشند تا زمینه انتخابات “عادلانه تر” در سال های 2022 و 2024 را به طور علنی فراهم کنند.

مشاور گفت: “آنها تلاش می کنند بفهمند که چگونه کمپین می تواند این مسئله را برای آینده پس از سال 2020 تنظیم کند.” “ما می خواهیم روی آینده تمرکز کنیم تا بتوانیم زمین بخوریم”

رئیس جمهور همچنین در نبرد یک پا در ملا public عام دارد و پای دیگر درب منزل شخصی است. در پشت صحنه ، ترامپ به آینده خود پس از کاخ سفید فکر می کند ، که شامل ساخت بازوی سیاسی ترامپ تا سرمایه گذاری در یک شرکت رسانه ای تا مشارکت بالقوه در انتخابات بعدی ریاست جمهوری است.

حتما بخوانید:
برج خنک کننده ، کولینگ تاور ، قیمت فروش برج خنک کننده فایبرگلاس و فلزی

برخی دیگر از اعضای خانواده ترامپ نیز طی چهار سال گذشته احساس نوستالژی کرده اند. در اینستاگرام ، دختر و مشاور رئیس جمهور ایوانکا ترامپ عکس های قدیمی از خانواده خود ، از جمله همسرش جارد کوشنر ، را در حال بازدید از وب سایت های مختلف در واشنگتن و همچنین در حوادث تعطیلات منتشر کرد.

وی گفت: “این زمان از سال همیشه خاطرات بزرگی را برای کاخ سفید به ارمغان می آورد.”

انتظار می رود این زوج سال آینده واشنگتن را ترک کنند.

گابی اور و نانسی کوک در تهیه این گزارش مشارکت داشته اند.


منبع: https://outsidenews.ir