[ad_1]

“من یک جمهوری خواه و محافظه کار هستم. و من معتقدم که ناامید خواهم شد زیرا اعتقاد ندارم که نامزد من پیروز خواهد شد “، رافنسپرگر این هفته در مصاحبه ای قبل از تأیید نتایج جورجیا گفت. “اما من هنوز هم می خواهم 100 درصد مردم به نتایج اطمینان داشته باشند. خوشم نمیاد و من مجبورم این دارو را بخورم ، همانطور که افراد دیگر در حزب من این کار را می کنند ، اما این یک سرشماری دقیق خواهد بود. ”

رافنسپرگر گفت که وی برای یک دوره دیگر در سال 2022 کاندید خواهد شد ، اگرچه دیگر جمهوری خواهان “احتمالاً ایده هایی دارند” تا او را در انتخابات مقدماتی شکست دهند ، “و اکنون احساسات کاملاً بالاست. این همان چیزی است که هست. من وظیفه خود را انجام خواهم داد. و حساب من برای گرجی ها است که مرا اینجا قرار داده اند ، و در واقع برای همه گرجی ها. ”

او مقداری پشتیبانی هوایی می کند. گروه حاکمیت قانون جمهوری خواه ، که مخالف ترامپ بود ، اخیراً با تشکر از رافنسپرگر برای برگزاری “انتخابات اضطراری کتاب درسی” ، یک کار تبلیغاتی نیم میلیون دلاری در این ایالت آغاز کرد.

سارا لانگول ، یکی از اعضای جمهوری خواه ضد ترامپ ، گفت: “ببینید ، جای تأسف است که در دوران ترامپ ، به استثنای افراد گرانبها ، برای جمهوری خواهان که ایستادند و در کنار رئیس جمهور در برابر رئیس جمهور ایستادند دشوار بود.” که به مدیریت گروه کمک می کند. “این ممکن است به او آسیب سیاسی برساند ، اما من فکر می کنم این تقصیر او است – به عنوان یک مرد و به عنوان یک جمهوریخواه – که او حقیقت را می گوید ، مهم نیست.”

ترامپ با برچسب زدن به رافنسپرگر مخالفت کرد RINO در یک توییت و تقویت تماس ها از GOP Sens. دیوید پوردو و کلی لوفلر رافنسپرگر استعفا می دهند.

صرف ذکر ترامپ در توییتر فراتر از ملاحظات سیاسی آنها می تواند عواقب جدی برای ایمنی و بهداشت روانی مسئولان داشته باشد.

آل اشمید ، کمیسر انتخابات جمهوری خواه در فیلادلفیا ، گفت: “تهدیدها” به طور كلی آغاز شد. “اما پس از آن ، متأسفانه ، پس از اینکه رئیس جمهور نام من را توییت کرد ، تعداد آنها بیشتر بود و ماهیت آنها بسیار خاص تر بود. بنابراین ، اشاره ای به فرزندانم و اینکه آنها با آنها چه خواهند کرد. ”

رئیس جمهور نیز مانند رافنسپرگر در توییتر درباره اشمید نوشت RINO و می گوید که “از فساد و عدم صداقت از دیدن کوه امتناع می ورزد.” اشمیت گفت که او اکنون از شهر اطلاعات امنیتی برای محافظت از او و خانواده اش در اختیار دارد.

اشمیت گفت: “این فقط من نیستم ، بلکه کارمندان من ، سایر کمیسرها هستند.” تهدیدها نیز جدید نیستند. بسیاری از مسئولان انتخابات ماه ها با آنها سر و کار داشتند.

مسئولان انتخابات در سراسر کشور می گویند که آنها تهدید شده اند که کار خود را انجام می دهند. کتی هابز ، وزیر امور خارجه آریزونا ، دموکرات ، گفت: “افرادی از جمله رئیس جمهور ، اعضای کنگره و سایر مقامات منتخب هستند که همچنان سو mis اطلاع رسانی می کنند و دیگران را تشویق می کنند تا نتایج انتخابات را به گونه ای نقض کنند که سوگند آنها را نقض کند.” در یک بیانیه. “گفتار و کردار آنها پیامدهایی دارد.”

حتی کسانی که گام نسبتاً مثبت را برای تسهیل رأی دادن در میان یک بیماری همه گیر برداشته اند – مانند مایکل آدامز ، وزیر امور خارجه جمهوری خواه کنتاکی – مصونیت ندارند. آدامز با فرماندار دموکرات اندی بشیر همکاری کرد تا به طور قابل توجهی دسترسی به آرا را برای قهرمانی ژوئن کشورش گسترش دهد ، که باعث تحسین دو حزب در ایالت و در انتخابات عمومی شد.

اما او گفت که او همچنین با انتقاد جمهوری خواهان برای تلاش های خود روبرو شده است زیرا ترامپ علیه یک بار بحث برانگیز رای گیری برای سفارشات پستی صحبت کرده است – در حالی که چهره های ملی و دموکرات های برجسته مانند لبرون جیمز و هیلاری کلینتون از دولت به دلیل باز گذاشتن یک کوچک انتقاد کرده اند تعداد مراکز رأی دهی (با ذکر جزئیاتی مانند تمدید رأی گیری پستی). این امر منجر به تماس های توهین آمیز شد که خطوط تلفنی مقامات انتخابات را مسدود کرد. آدامز همچنین متذکر شد که وی یک خطر سیاسی قابل توجه را به جان خریده است.

وی گفت: “من برای تصمیمات خود گرمی زیادی قائل شدم كه چگونه می توانم انتخابات خود را ایمن و موفقیت آمیز انجام دهم ، اما توجه كنید كه هیچ كسی اختلاف نمی كند كه من این تصمیمات را به دلیل منافع سیاسی خودم یا شخص دیگری گرفته ام.” در ماه اوت توییت کرد. “در سال 2023 در را به من نشان دهید ، اما تا آن زمان مطابق دانش و ضمیرم رفتار خواهم کرد.”

رافنسپرگر از گرجستان تأکید کرد که او نگران حملات علیه خود نیست و گفت که از حمایت طرفداران همیشگی خود برخوردار است.

“واقعاً ، بسیاری از جمهوری خواهان معمولی افتضاح. رافنسبرگر گفت ، جمهوریخواهان از نوع رونالد ریگان ، محافظه کار ، “با من هستند”. “افرادی که می توانند عینی و عادل باشند و اجازه نمی دهند نیروهای بیرونی آنها را تبدیل کنند.”

اشمیت از فیلادلفیا گفت که او نگران آینده سیاسی خود کمتر از فرسایش اعتماد به نفس در سیستم دموکراتیک است.

اشمیت گفت: “من می گویم ، از برخی جنبه ها درباره آینده کشورمان نگران هستم.” “من به وضوح نگران حزب و آینده آن هستم. اما به طور کلی ، آسیبی که به سیستم انتخاباتی ما وارد شده است. ”

اشمیت ، که برای سومین بار در سال 2019 انتخاب شد و تا سال 2023 دیگر انتخاب نخواهد شد ، گفت: “اگر واقعاً فکر نمی کردم” اگر دوباره نامزد شود. اما او مدتهاست که در مورد کاهش اعتماد به نفس در انتخابات آمریکا صحبت می کند.

وی گفت: “عبارتی وجود دارد” هیچ راهی جمهوری خواه و دموکراتیک برای رفع حفره وجود ندارد “. “نباید هیچ روش جمهوری خواهانه و دموکراتیک برای شمارش آرا وجود داشته باشد.”[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir