[ad_1]

بر خلاف ویسکانسین ، که در مبارزات انتخاباتی ترامپ مجبور شد 3 میلیون دلار برای سرشماری جزئی در دو منطقه کاملاً دموکراتیک بپردازد ، مالیات دهندگان باید هزینه بازشماری مجدد در جورجیا را پرداخت کنند.

سرشماری درخواستی پس از ممیزی ایالت جورجیا در نتایج هفته گذشته انجام شد که پیروزی بایدن را تأیید کرد.

این ممیزی که صحت شمارش دستگاه را بررسی کرد ، بایدن را با کمتر از 12،300 رأی در این ایالت پیش انداخت. در طی فرایند حسابرسی ، چهار شهرستان – فلوید ، فایت ، داگلاس و والتون – برگه های رای گیری را یافتند كه در ابتدا گزارش نشده اند ، یا به این دلیل كه در ابتدا هرگز به طور صحیح شمارش یا بارگذاری نشده اند. همه این شهرستانها نتایج خود را بارگذاری کردند ، و حاشیه بایدن را با حدود 1400 رأی کاهش دادند ، که برای به خطر انداختن برتری وی کافی نیست.

شمارش مجدد درخواست شده در روز شنبه بعید است که نتیجه را تغییر دهد زیرا این امر شامل ارائه مجدد ماشین نتایج است – و ممیزی صحت شمارنده های دستگاه را تأیید می کند.

در بیانیه ای ، ژاکلین روتنبرگ ، مدیر ارتباطات جورجیا برای کارزار بایدن ، گفت: “سرشماری هفته گذشته آنچه را که قبلاً می دانستیم تأیید کرد: رأی دهندگان جورجیا جو بایدن را به عنوان رئیس جمهور بعدی خود انتخاب کردند … هر سرشماری بیشتر به سادگی انجام می شود پیروزی جو بایدن در گرجستان را برای سومین بار تایید کرد. “

[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir