[ad_1]

این اظهارات ترامپ پس از یک سری شکست های مشروع ، از جمله استعفای یک قاضی فدرال در پنسیلوانیا در روز شنبه صورت گرفت ، که گفت تیم ترامپ علیرغم تلاش برای باطل کردن میلیون ها رأی ، شواهدی از تقلب یا رفتار نامناسب ارائه نکرده است. رودی جولیانی ، وکیل اصلی ترامپ در این پرونده گفته است که قصد دارد این پرونده را به مرحله سوم و در صورت لزوم به دادگاه عالی فرجام دهد.

اما با وجود تعداد کمی پرونده قضایی در دادگاه ها ، گزینه های ترامپ در حال محدود شدن است و وی به طور فزاینده ای به سناریوهای طولانی مدت اعتماد می کند که در آنها نتایج انتخابات تأیید نمی شود و خانه های ایالتی تحت کنترل جمهوری خواهان در پنسیلوانیا ، میشیگان ، آریزونا و جورجیا مداخله می کنند تا او را برنده اعلام کند.

رهبران قانونگذاری GOP در این کشورها از این روش حمایت نمی کنند. ترامپ روز جمعه از نمایندگان میشیگان در کاخ سفید خواست ، اما آنها بعداً با صدور بیانیه ای گفتند که دلیلی برای مداخله از طرف ترامپ نمی بینند.

برای موفقیت این طرح ، ترامپ به چندین مرحله قانونی بی سابقه نیاز دارد. نخست ، قوه مقننه ایالتی به رهبری جمهوری خواهان در ایالت های بایدن که باید برنده شوند ، باید در جهت لغو رای مردم در کشورشان و تعیین لیست رأی دهندگان ترامپ هنگامی که کالج انتخابات در 14 دسامبر برگزار می شود ، اقدام کنند. توسط فرمانداران حزب دموکرات ، بنابراین قانونگذاران همچنین باید از یک راه حل قانونی برخوردار شوند که تنها قدرت تعیین رأی دهندگان را دارند – یک پیش فرض قانونی جنجالی که هرگز آزمایش نشده است.

درخواست ترامپ از نمایندگان برای دادن انتخابات وی بارزترین تماسی است که وی تاکنون برای لغو نتایج انتخابات نمایندگان ایالتی انجام داده است. اما همچنین فرصت های رو به کاهش آن را برجسته می کند: میشیگان باید روز دوشنبه آرا combined ترکیبی خود را بررسی کند ، همچنین شهرستانهای پنسیلوانیا که به تعهدات صدور گواهینامه ایالت در وزیر امور خارجه کتی پرایمر ، یک دموکرات عمل خواهند کرد. جورجیا روز جمعه پیروزی بایدن را تأیید کرد.

از جمعه شب ، رهبران PN در پنسیلوانیا گفته اند که دعوت ملاقات با ترامپ در کاخ سفید را دریافت نکرده اند ، اما ماه گذشته گفتند برای تغییر نتایج انتخابات مداخله نخواهند کرد.

[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir

ایندکسر