تخصیص کنندگان برای جلوگیری از تعلیق در ماه دسامبر ، یک معامله عمومی مالی را منعقد کردند

[ad_1]

زمینه اصلی: دموکرات ها در پارلمان در اوایل سال جاری توزیع را رونمایی کردند و بیشتر لایحه های هزینه های خود را در تابستان در دو بسته بزرگ پذیرفتند ، در حالی که جمهوری خواهان سنا تعداد آنها را همین اوایل ماه جاری منتشر کردند و هیچ لایحه ای را قبول نکردند.

متصدیان و کارمندان روزها تلاش کرده اند تا تعدادی از مشکلات حل نشده بین این دو مجموعه را حل کنند ، از جمله چگونگی طبقه بندی هزینه های مراقبت های بهداشتی جانبازان ، بودجه تمیز کردن هسته ای و هزینه های بیکاری دولت ، زیرا بیکاری در طی همه گیری همچنان بالا است. دستیاران نزدیک مکالمات.

مشخص نیست که آیا مشوقی با بسته بودجه ایالتی همراه است. جمهوریخواهان سنا به طور فزاینده ای نسبت به ارتباط مزایای ویروس کرونا با لایحه هزینه بدبین هستند ، در حالی که دموکرات ها تا حدودی خوش بین هستند.

نانسی چمبرلین بلندگو روز جمعه در یک کنفرانس مطبوعاتی هفتگی گفت: “ما در حال کار بر روی لایحه omnibus هستیم و من فکر کردم که این می تواند برای ویروس کرونا تسکین یابد.” “بیایید امیدوار باشیم.”

بهترین جمهوری خواهان سنا اعلام کرده اند که کاخ سفید با یک همه چیز امضا خواهد کرد ، نه قطعنامه دیگری که ادامه می دهد بودجه فدرال را به طور مساوی حفظ کند در حالی که از تعلیق جلوگیری می کند. اما اطمینان مقامات از آنچه دونالد ترامپ رئیس جمهور در نهایت از آن پشتیبانی خواهد کرد ، کمی مبهم بود.

هفته گذشته ، مارک میدوز ، رئیس ستاد کاخ سفید به خبرنگاران کاپیتول هیل گفت که وی نمی تواند تعطیلی دولت از میز “را تضمین” کند ، اما “اطمینان از تأمین بودجه دولت ما بسیار مهم است.”

[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet