بولتون: “ترامپ سنگها را از پنجره ها بیرون می اندازد”

[ad_1]

بولتون با اشاره به اینکه مبارزات انتخاباتی ترامپ تقریباً همه چالش های حقوقی را که در سرتاسر کشور به وجود آورده بود ، از دست داده است ، در این مرحله ترامپ “از موضوعات حقوقی دست کشیده است”.

بولتون گفت: “من فکر می کنم آنچه او اکنون می خواهد انجام دهد این است که به اندازه کافی سردرگمی ایجاد کند تا بتواند به اصطلاح” بندر امن “را در روند کالج انتخابات از بین ببرد.” “من فکر می کنم او تا جایی که می تواند بازی می کند ، امیدوار است که اتفاقی بیفتد.”

بولتون گفت: “این دیگر یک عمل قانونی نیست.” “همانطور که در روز جمعه دیدیم ، هنگامی که نمایندگان میشیگان به دفتر بیضی احضار شدند ، اکنون این یک اعمال قدرت سیاسی سخت است.”

هنوز هم بعید است رأی دهندگان با نتایج انتخابات مخالفت کنند و به ترامپ برای بایدن رأی دهند. بسیاری از ایالت ها قوانینی دارند که رأی دهندگان را علیه رأی دادن به کاندیدای منتخب مجازات یا مانع می کند و احزاب ایالات متحده تمایل دارند وفاداران حزب را به عنوان رأی دهنده انتخاب کنند.

لاری هوگان ، فرماندار مریلند ، جمهوری خواه ، كه به طور جداگانه در ایالت سی.ان.ان ظاهر شد ، گفت كه “از اینكه افراد بیشتری در حزب صحبت نمی كنند” خجالت می کشد در برابر اقدامات ترامپ برای تأثیرگذاری بر رای دهندگان.

هوگان گفت: “من فکر کردم فشار نمایندگان برای تلاش برای تغییر نتیجه با رای دهندگان به طریقی کاملاً رسوا بود.” “ما از نظر انتخابات محترم ترین کشور بودیم. و اکنون شروع به این می کنیم که به نظر می رسیم جمهوری موزی هستیم.”

هوگان تصدیق کرد که ترس ترامپ از سرکوب می تواند عاملی برای جمهوری خواهانی باشد که علیه رئیس جمهور صحبت نمی کنند.

هوگان گفت: “همه ما می دانیم که رئیس جمهور چقدر می تواند انتقام جویانه باشد ، حساب کاربری وی در توییتر چقدر قدرتمند است و چگونه او واقعاً می تواند جمهوری خواهان را تحت فشار و آزار و اذیت قرار دهد.” “تعداد بسیار کمی از ما آماده ایستادن هستیم.”

وی افزود ، اما تعداد منتقدان در حال افزایش است. “و من فکر می کنم دیگران در حال صحبت بی سر و صدا هستند و به رئیس جمهور توصیه می کنند که چه کاری انجام دهد. او فقط به هیچ یک از توصیه ها عمل نمی کند.”

هم بولتون و هم هوگان ابراز اطمینان کردند که بایدن در تاریخ 20 ژانویه به عنوان رئیس جمهور سوگند یاد می کند.

[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet