به دلیل سقوط ترامپ در رأی جوانان ، گناه فوران می کند


طبق نظرسنجی POLITICO از نظرسنجی های خارج از ایالت ، تقریباً در هر ایالت واقع در غرب میانه که برای انتخاب مجدد ترامپ مهم است ، رئیس جمهور در میان رأی دهندگان جوان عملکرد بدتری نسبت به سال 2016 داشته است. ترامپ به پنسیلوانیا و ویسکانسین ، دو کشوری که از دست داد ، عقب نشینی کرد. همچنین در آریزونا ، وضعیت بحرانی دیگری که از بین رفت ، قهقرا کرد.

در چندین مورد از این شرایط ، فرسایش قابل توجه بود. در پنسیلوانیا ، جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ، 20 رأی آورنده جوان را به دست آورد ، در حالی که هیلاری کلینتون با 9 امتیاز پیشرو در سال 2016. در ویسکانسین ، بایدن با 16 امتیاز جوانترین رای دهنده ایالت را به دست آورد ، که افزایش چشمگیری نسبت به کلینتون دارد. یک تیغ نازک در سال 2016 – و نوسان قابل توجهی در ایالتی که ترامپ فقط با 20 هزار رای از دست داد. میشیگان از تغییر در چهار نقطه از 2016 به 2020 خبر داد.

یکی از متحدان ترامپ که به شدت به جوانان محافظه کار پایبند است ، گفت: “این نیست که جو بایدن جوانان را الکتریسیته می کند ، بلکه او نتوانسته است به اندازه جوانان ما ارتباط برقرار کند.”

برای منتقدان ترامپ ، بایدن خود را در میان رأی دهندگان جوان مشخص کرده است که مخالف او چیست: یک تقسیم کننده سیاسی با کتابی در مورد جنگ های فرهنگی که نتوانسته انرژی مخاطبان خارج از پایگاه خود را فراهم کند. اما در میان دستیاران و متحدان مبارزات ریاست جمهوری ، اتفاق نظر به مراتب کمتر مشخص است. مصاحبه با بیش از ده نفر از افرادی که در عملیات 2020 ترامپ شرکت داشتند ، شکاف ها ، کینه ها و سیستمی را نشان داد که در آن هیچ کس مقصر را نمی پذیرفت ، اما همه دارای یک قلیون بودند – از خود رئیس جمهور گرفته تا کارزار انتخاباتی تا گروه های خارجی مانند Turning Point USA ، چارلی گروه سازمانی محافظه کار کرک در کرک.

عواقب آن GP عمومی را با بینش کافی در مورد آنچه که برای هزاره ها و رأی دهندگان ژنرال Z – به ویژه در چرخه ای که ترامپ با سایر جمعیت ها دستاوردهایی داشت دید – نداشت و هیچ استراتژی روشنی برای جلوگیری از هجوم جدید حمایت جوانان از دموکرات ها در سال 2022 نداشت. انتخابات میان دوره ای و حزب جمهوری خواه به شدت به یک استراتژی برای معکوس کردن روند نیاز دارد و برای دهه ها تلاش می کند تا با رای دهندگان جوان ارتباط برقرار کند.

مایکل استیل ، استراتژیست حزب دموکراتیک جمهوری اسلامی و دستیار رئیس سابق جان بونر ، رئیس مجلس گفت: “حزب جمهوری خواه آینده ای ندارد اگر عملکرد خود را در میان رای دهندگان جوان بهبود ندهد.”

استیل افزود: “من طرفدار فرایندهای کالبد شکافی از بالا به پایین نیستم” اما امیدوارم پایان ریاست جمهوری ترامپ یک نقطه عطف طبیعی و زمان شروع مجدد تا حدی باشد.

برخی از اپراتورهای جمهوری خواه که در چرخه سال 2020 شرکت می کنند گفتند روشی که رأی دهندگان جوانی که توسط دموکرات ها به شدت تحریف شده اند اکنون تصور می کنند که اگر ترامپ دیگر در کار نباشد ، GP به طور خودکار بهبود می یابد .

آنها گفتند که تحریک رئیس جمهور برای موضوعاتی مانند روابط نژادی ، که در تابستان امسال به یک نقطه مهم فرهنگی تبدیل شد ، احتمالاً برای حزب حمایت محافظه کاران جوان را خرج می کند ، کسانی که ممکن است در حمایت از ترامپ در حصار باشند و کمتر باشند از نظر ایدئولوژیکی توسط همکاران قدیمی تر خود چنین موضوعاتی را بیان می کند.

حتما بخوانید:
باربری کاشانی - اتوبار کاشانی - 44440426 - 28% تخفیف ویژه

به عنوان مثال ، یک نظرسنجی پس از انتخابات توسط کالج زندگی مدنی تیش در دانشگاه تافتس نشان داد که 60 درصد از رای دهندگان ترامپ در سنین 18 تا 29 سال نژادپرستی را “یک مشکل تا حدودی یا بسیار جدی” می دانند ، در حالی که 52 درصد. رأی دهندگان ترامپ بالای 45 سال. موارد مشابه وقتی که از رأی دهندگان جوان ترامپ در مورد اهمیت تغییرات آب و هوایی (52 درصد گفتند که آنها “نگران” 40 درصد از رای دهندگان مسن ترامپ هستند) و هویت خود اعلام شده (61 درصد به عنوان محافظه کار در برابر 74 درصد رای دهندگان مسن ترامپ).

همین عوامل حزب نیز ترامپ را مقصر می دانند که در موارد معدودی هنگام حضور در انتخابات عمومی مقابل مخاطبان جوان تر ، پیام خود را تغییر نداده است.

در طی مبارزات انتخاباتی در ماه ژوئن در فونیکس ، آریزونا ، جایی که رئیس جمهور با چند صد فعال دانشجویی ترامپ صحبت کرد ، او در مورد 401 صندوق بازنشستگی ، گزینه های مدرسه و سود بازار سهام صحبت کرد – موضوعاتی که بیشتر مورد توجه قرار می گیرند سرمایه گذاران مسن ، کسانی که قصد بازنشستگی دارند و والدین.

یک گروه ترامپ که احتمالاً هرگز گفت: “401 (k) ثانیه شما ، من فکر نمی کنم شما بخواهید که شخص دیگری با او بازی کند زیرا تقریبا در یک رکورد بالا هستید و فرد اشتباهی را قرار داده اید ، آنها پاک می شوند”. با 401 (k) شغل داشت.

برخی دیگر نیز کمپین ترامپ را متهم کرده و دستیاران ارشد رئیس جمهور را به “اختصاص” برنامه جوانی خود به Turning Point Action ، اقدام سیاسی گروه محافظه کار در دانشگاه Turning Point USA متهم کرده اند.

این گروه به رهبری چارلی کرک ، بنیانگذار 26 ساله خود ، علاوه بر همکاری با دستیاران ارشد کاخ سفید به عنوان مشاور ارشد جارد کوشنر برای برنامه ریزی رویدادها ، تلاش های بی شماری را برای در زدن و رای گیری گسترده در این چرخه انجام داده است. رئیس جمهور و معاونانش در مقابل مخاطبان جوان. افراد درگیر در عملیات کرک ادعا کردند که تلاش های “هرکولین” وی برای تقویت انتخاب مجدد ترامپ بدون وارد کردن منابع و منابعی از مبارزات انتخاباتی ترامپ انجام شده است – این باعث ناراحتی آنها در ماه های منتهی به انتخابات 3 نوامبر شد.

دو دستیار مبارزات انتخاباتی ترامپ که از نزدیک با کرک همکاری داشتند گفتند که این مبارزات تلاش های جوانان خود را داشت که فراتر از رای دهندگانی بود که هنوز در دانشگاه بودند. این دستیاران برای جذب رأی دهندگان جوانی که ممکن است محافظه کارتر باشند اما نگران خود ترامپ باشند پیام های Turning Point را بسیار ناپسند توصیف می کنند. به کرک در کنفرانس ملی جمهوری خواهان در ماه آگوست یک سخنرانی در زمان واقعی داده شد و با رئیس جمهور و برخی از فرزندان بزرگتر او رابطه نزدیک دارد.

حتما بخوانید:
ویژگی‌ها و امکانات بهترین سایت­‌های شرکتی چیست؟

یکی از دستیاران گفت: “این اشتباه است که فکر کنیم گروههایی که فقط در دانشگاه کار می کنند به رأی دهندگان جوان خارج از دانشکده می رسند.”

یکی دیگر از متحدان ترامپ اقدام در یک نقطه عطف را آماده برای مقابله با جوانان برای کارزار مهم ریاست جمهوری این حزب توصیف کرد ، “زیرا این یک سازمان نسبتاً جدید است و روابط عمیق تری با جامعه ندارد.”

افراد نزدیک به کرک این ادعا را رد کردند و گفتند که این فعال جوان و گروه او برای کمک به رئیس جمهور همه تلاش خود را انجام داده اند و کمپین توسط ترامپ و کمیته ملی جمهوری خواهان را به دلیل کمبود مهارت های سازمانی و منابع مورد نیاز برای دستیابی به این کار مقصر دانستند. برای بخش گسترده ای از رأی دهندگان جوان در جبهه های مهم نبرد برای سال 2020

یکی از نزدیکان کرک گفت: “بجای تلاش برای بازخرید گریزی ، بزنگاه” Turning Point Action “، یک نهاد کاملاً خارجی ، جداگانه و مستقل که هنوز برای سالم بودن انتخابات می جنگد ، شاید این همان کاری باشد که کمپین باید انجام دهد.

دومین فرد نزدیک به کرک گفت: “او به رئیس جمهور بسترهایی را داد که بسیار سخت بود و هیچ کس نمی توانست در کارزار این کار را انجام دهد.”

بخشی از س forال هر دو مبارزات در طول این چرخه عدم توانایی دسترسی به دانشجویان دانشگاه در دانشگاه بود ، جایی که آنها به احتمال زیاد برای رای دادن و شنیدن نامزدها و معاونان خود ثبت نام می کنند.

به دلیل بسته شدن محوطه دانشگاه در ارتباط با بیماری همه گیر Covid-19 ، اقدامات ثبت نام رای دهندگان و ابتکاراتی مانند RNC “Make Campus Great Again” به تأخیر افتاد. در همین حال ، محدودیت در ازدحام جمعیت و مسافرت در بسیاری از ایالت های پر چرخش ، مبارزات انتخاباتی ترامپ را برای انتقال نامزد خود به مخاطبان هزار ساله خارج از تجمع های خود دشوار می کند.

یک مشاور ارشد تبلیغات انتخاباتی ترامپ گفت: “جمهوری خواهان در مورد رأی دهندگان جوان با کسری مواجه هستند ، بنابراین وقتی توانایی انجام بسیاری از کارها را تحریک کنید که مشارکت رأی دهندگان را در این گروه های سنی تحریک می کند ، این حتی یک چالش بزرگتر است.”

سخنگوی RNC ، مایک رید گفت که دانشجویان و داوطلبان جوان حرفه ای حزب در چند ماه گذشته چرخه 2020 علاوه بر تعهد نزدیک به 7 میلیون نفر ، هنوز هم توانسته اند بیش از 4.1 میلیون درب در کشورهای اصلی میدان نبرد را بزنند. تماس با خانه رای دهندگان. با این حال ، این ارقام اشاره به فعالیت ویژه هزاره ندارد.

سرانجام ، ترامپ شاهد کاهش حمایت خود از جوانان از چهار سال پیش در آریزونا ، فلوریدا ، ویسکانسین ، پنسیلوانیا و چندین کشور دیگر بود. فقط در جورجیا و میشیگان اندکی افزایش یافته است در رای دهندگان ترامپ زیر 29 سال – از 33 درصد در سال 2016 به 39 درصد این چرخه در جورجیا و 34 درصد به 35 درصد در میشیگان ، بر اساس نظرسنجی های اولیه. اما سود کافی برای قرار دادن هیچ کشوری در ستون رئیس جمهور نبود.

متحد ترامپ در اصل گفت: “ما در سالی که باید موقعیت هایی پیدا می کردیم ، زمین خود را از دست دادیم.”


منبع: https://outsidenews.ir