بهترین کاندیدای شهردار در پی تلاش برای به تأخیر انداختن آن ، خواستار یک سیستم رای گیری جدید است

[ad_1]

اریک آدامز ، رئیس بروکلین وام در مورد رای گیری زودهنگام صحبت می کند.

اریک آدامز ، رئیس بروکلین ، اعلام کرد که مرکز بارکلیز محلی برای رای گیری زودهنگام ، سه شنبه 1 سپتامبر 2020 ، در محله بروکلین نیویورک خواهد بود. رای گیری زودهنگام از 24 اکتبر تا 1 نوامبر در محل ورزش و سرگرمی انجام می شود (AP Photo / Mark Lenihan) | علامت گذاری به عنوان Lenihan / عکس AP

یک کاندیدای برجسته شهردار برای متوقف ساختن اولین سیستم انتخاباتی که کاندیداهای سیاسی را درجه بندی می کند ، به یک جنبش رو به رشد پیوست و هشدار داد که این “رای دهندگان سیاه پوستان و رای دهندگان آمریکای لاتین را” از حق خود “محروم خواهد کرد و در دست یک کمیسیون انتخابات ناکارآمد شناخته می شود.

اریک آدامز ، رئیس جمهور بروکلین ، در حالی که قصد داشت نامزدی خود را برای جانشینی بیل دی بلازیو به عنوان شهردار نیویورک اعلام کند ، اجرای به اصطلاح آرا را یادآوری کرد.

آدامز روز سه شنبه در مصاحبه ای گفت: “همه می دانند که هر لایه ای که شما در این روند قرار دهید رای دهندگان و مشارکت سیاه و قهوه ای را از دست می دهد.” “ما نمی توانیم از این رأی دهندگان محروم شویم.”

آدامز که از حامیان اصلی این سیاست بود که رای دهندگان با اکثریت آرا در سال 2019 به آن رای دادند ، تغییر دیدگاه خود را درست زمانی که قانون گذاران در حال بررسی قانونی برای متوقف کردن آن هستند و سازمان حقوق مدنی در حال بررسی اقدامات قانونی است ، اظهار داشت. بسیاری از کسانی که پس از پیشنهاد سال گذشته با این تغییر مخالفت کردند ، اکنون همه گیری و اشتباهات مداوم کمیسیون انتخابات شهرستان را دلیل تأخیر عنوان می کنند.

برخی از مخالفان با ماشین های حزب دموکرات در شهر همسو هستند ، احتمالاً قدرت آنها در انتخابات شهرداری ها با رای گیری کاهش می یابد ، به طوری که رای دهندگان به جای ترجیح ، نامزدها را به ترتیب اولویت لیست می کنند.

آدامز از کمیسیون انتخابات خواسته است تا گام های کندی را برای آموزش رای دهندگان در مورد سیاست جدید بردارد – اگرچه یک مقام توزیع از برنامه صبر برای پایان انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 دفاع کرده است تا رای دهندگان را گیج نکند.

آدامز گفت: “هر چقدر موانع و لایه های بیشتری قرار دهید ، به کسانی که انگلیسی زبان دوم هستند و کسانی که از جوامع اقلیت هستند آسیب می رسانید.”

مدتهاست که رای گیری طبقه بندی شده هدف گروه های اصلاحات دولتی بوده است ، که معتقدند این امر باعث دلسردی یک کارزار منفی می شود در حالی که هم از آرای کم مشارکت و هم از انتخاب نامزدهایی که تنها با گروه کوچکی از رای دهندگان پیروز می شوند ، پرهیز می کند. هواداران می گویند نظرسنجی ها در کالیفرنیا نشان داده است که رأی دادن با یک انتخابات رده بندی شده احتمال کاندیداهای غیر سفیدپوست را افزایش می دهد.

سال آینده بیایید ، نیویورکی ها می توانند در مقدماتی شهر حداکثر 5 نفر را واجد شرایط کنند. اگر کسی بیش از 50 درصد کسب نکند ، نامزد نهایی در مرحله آخر رد صلاحیت می شود و رای دهندگانی که آن شخص را انتخاب کرده اند گزینه بعدی خود را محاسبه می کنند. رتبه بندی تا زمان اعلام برنده ادامه دارد.

کمیسیونی که توسط کوری جانسون ، رئیس شورای شهر برای مطالعه منشور شهر فراخوانده شد ، سال گذشته نتیجه گرفت که این سیاست اثرات مسابقه اسپویلر را از بین می برد ، در حالی که نامزدها را تشویق می کند در خارج از پایگاه مورد نظر خود برای کسب مقام دوم دست به تبلیغ بزنند. .

جانسون در آن زمان کاندیدای شهرداری بود و افراد نزدیک به او می گویند وی معتقد است این امر به کاندیداتوری وی کمک خواهد کرد.

رز پیر لویی ، عضو هیئت اجرایی کمیته گفت: “واضح است که اهالی نیویورک گرسنه یک دموکراسی فراگیرتر هستند و به ویژه جوامع مخالف را می توان در واقع برای رای دادن در انتخابات رتبه بندی شده مجاز دانست.” برای رأی دادن به رتبه بندی NYC ، در بیانیه ای گفت.

پیر لوئیس همچنین از نامزدی کنترل کننده شهر اسکات استرینگر که استراتژی پیروزی وی به سیستم رای گیری جدید متکی است ، حمایت می کند.

وی پیش بینی کرد که رأی دهندگان می توانند به موقع برای اولین شهردار در ژوئن آینده سازگار شوند ، دقیقاً مانند اوایل ماه جاری و از شهر خواست که این کار را به تأخیر اندازد.

با این حال ، چندین طرح در حال انجام است تا معرفی رای گیری واجد شرایط ، که قرار است از خارج از انتخابات شهرداری فوریه اجرا شود ، پس گرفته شود.

در حال حاضر ، شورای شهر ، آسیای لاتین و شورای شهر آسیا می خواهد جانسون “به طور نامحدود” معرفی سیستم رأی گیری را به تأخیر بیندازد ، با این استدلال که کمیسیون انتخابات قادر به مدیریت توزیع به موقع نیست ، بر اساس نامه ای که قبلاً امضا نشده است. از یک گروه 15 نفره فرستاده شده و به جانسون جمعه فرستاده شده است.

“روسای مشترک ، من.” ما به توانایی BOE در انطباق رای دهندگان با سیستم مقیاس و پیچیدگی رای گیری با انتخاب های رتبه بندی شده اعتماد نداریم ، به خصوص در یک دوره فشرده که در حال حاضر توسط همه گیری محدود شده است. Daneek Miller و Adrienne Adams نوشتند. هر دو نماینده جنوب شرقی کوئینز ، منطقه ای غنی از رای دهندگان درگیر هستند و اریک آدامز سالهاست که خواستگاری می کند.

این نامه هیئت رئیسه را به “حوادث شرم آوری که بسیاری از نیویورکی ها به حق آن را مانند سرکوب رای دهندگان می دانند” متهم می کند ، یعنی مجموعه ای از حذفیات در تحویل آرا غایب در پاییز امسال و انتظار ساعتی در مراکز رای دهی که برای رای دهندگان اولیه باز است. آنها گفتند ، گاهی اوقات افراد مسن و افراد دارای معلولیت “راهنمایی گیج کننده” از پاسخ دهندگان دریافت می کنند.

میلر گفت که وی از رئیس مجلس می خواهد قانونی را برای تأخیر در انتشار قانون معرفی کند. وی اظهار داشت که این ساختار از نظر ساختاری مشابه لایحه 2008 شورا برای لغو محدودیت های اختیارات است که رای دهندگان در همه پرسی قبلی تصویب کردند.

جانسون اگرچه او ابتکار عمل را به عهده داشت ، اما از اظهارنظر در مورد تلاش برای به تعویق انداختن آن خودداری كرد.

برخی دیگر که از رأی گیری با انتخاب رده بندی استفاده می کنند ، احتمال برخورد قانونی را در نظر می گیرند.

کرستن جان فوی ، که بنیانگذار سازمان حقوق مدنی Arc of Justice بود و پیش از این در کشیش آل شارپتون کار می کرد ، از جمله کسانی است که می خواهد شکایت کند.

فوی در مصاحبه ای گفت: “این محیط غلطی است برای غلبه بر یک سیستم شناخته شده و قابل اعتماد – البته ناقص – با یک سیستم ناشناخته ، آزمایش نشده و بنابراین غیر قابل اعتماد.”

وی استدلال ها در مورد رای گیری با انتخاب رتبه بندی شده را به سیاه پوستان و لاتین ها را “بازی پوسته ای” خواند و گفت این سیاست نامزدها را ترغیب می کند تا بیشتر بر روی مسابقه اسب سواری تمرکز کنند.

وی افزود: “اگر کسی انتخاب شود که از حمایت اکثریت برخوردار نباشد ، چگونه این را توجیه می کنید؟”

به گفته مارک پیترز ، وکیلی که بود فوی به او نزدیک شد و روی تخته اش نشسته بود. این نوع اقدامات قانونی معمولاً شامل ماهها آماده سازی و تحقیق دقیق درباره انتخابات گذشته در اینجا یا در شهرهای دیگری است که قبلاً از یک انتخاب درجه بندی شده استفاده شده است ، مانند سانفرانسیسکو که اولین شهردار زن خود را با این سیستم انتخاب کرده است.

انتخابات رتبه بندی شده قدرت احزاب سیاسی را که 10 کمیسر انتخابات شهر را منصوب می کنند و در نظارت بر نتایج انتخابات محلی نقش دارند ، تضعیف می کند. آنها غالباً وفاداران حزب را برای شرکت در انتخابات انتخاب می کنند ، به بودجه مبارزات خود کمک می کنند و معروف است که تلاش می کنند مخالفان را از صندوق های رای بیرون کنند.

در ماشین های منطقه گم نشده است که این باعث ضعف قدرت آنها در روند کار می شود.

پاتریک جنکینز ، مشاور سیاسی وابسته به احزاب دموکرات در برانکس و کوئینز ، در مصاحبه اخیر خود گفت: “از نظر من ، این کار برای تضعیف سیستم حزب انجام می شود.”

وی گفت: “آفریقایی آمریکایی ها در این شهر جنگیدند ، آنها ستون فقرات حزب دموکرات بودند و ما سخت تلاش کردیم تا از طریق نمایندگی و برابری ساختار حزب به نتیجه برسیم.” “ما تمام این سالها را صرف تلاش برای بازی در قوانین کردیم.”

چهار سازمان از پنج سازمان دموکراتیک شهر توسط قانونگذاران سیاهپوست اداره می شود ، نتیجه دهه ها وفاداری سیاسی در بین رای دهندگان ، که اغلب نتایج مسابقات شهر را تعیین می کنند.

برخی از نامزدهای سیاه پوست استدلال جنکینز را زیر سوال برده اند.

براندون وست ، نامزد حزب سوسیالیست های دموکراتیک آمریکا ، گفت: “آنها از این مسابقه به عنوان یک داستان استفاده می کنند تا سعی کنند واقعیت را اشتباه بگیرند ، یعنی اینکه این به نفع رای دهندگان ، نامزدهای رنگی و نامزدهای مخالف استقرار است.” برای شورای شهرداری

استرینگر بدون تردید با اقدامات متوقف کردن او مخالف بود.

“آیا او از اصلاحاتی که رای دهندگان قبلاً اتخاذ کرده اند حمایت می کند؟” شما شرط می بندید ، “تایرون استیونز ، سخنگوی استرینگر گفت.

مایا ویلی نامزد دیگر شهردار ، همراه با لیستی از مقامات محلی ، از حامیان جدی این سیاست است.

شورای انتخابات می گوید که ماشین های آن می توانند سیستم جدید رای گیری را کنترل کنند هفته برنامه ای را برای مجریانی صادر کرد که می توانند نرم افزاری را برای فهرست بندی خودکار آرا ارائه دهند. هیئت مدیره انتظار دارد توافق نامه را در ژانویه رسمی کند.

علی رغم ترس از کمبود زمان کافی برای آموزش رای دهندگان و نامزدهای انتخاباتی در این شهر ، این زمینه اکنون آغاز شده است.

رأی دادن به Vote NYC ، یک سازمان چتر ، بیش از 20 جلسه آموزش برای نامزدها و کارمندان انجام داد. سرویس اطلاعاتی دیگری از 2 دسامبر آموزش رای دهندگان را آغاز می کند.

شورای مالی مبارزات انتخاباتی شهر ، که برای اجرای مبارزات رای گیری مورد نیاز است ، گفت که این برنامه طبق برنامه است.

“رای گیری در سال 2020 برای رای دهندگان به اندازه کافی گیج کننده بود. “مات سولارز” سخنگوی شورای دارایی در بیانیه ای گفت: افزودن یک کمپین آموزشی به رأی گیری رتبه بندی شده ، که فقط برای انتخابات شهرداری ها از سال 2021 اعمال می شود ، سردرگمی بیشتری ایجاد می کند.

شان دونووان ، كه كانديداً به عنوان شهردار است ، در يك كارزار 29 صفحه اي كه براي حاميان بالقوه خود منتشر كرد ، شامل دور دوم انتخابات بود: “فراخوان گسترده شان ، وي را به عنوان انتخاب دوم و سوم طبيعي براي رأي دهندگان ، حتي در صورتي كه قبلاً باشند با نامزد دیگری درگیر هستند. “

[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet