بلومبرگ از شهردار سابق میامی برای رهبری دموکرات ها در فلوریدا حمایت می کند


مانی دیاز ، شهردار سابق میامی هنگام معرفی کاندیدای سابق ریاست جمهوری دموکرات ، مایک بلومبرگ ، شهردار سابق نیویورک صحبت می کند. | عکس از جو Raedle / تصاویر گتی

مانی دیاز ، شهردار سابق میامی ، که به عنوان یک هنرمند با شهرت در شهر خود شهرت کسب کرده است ، برای کار حتی سخت تر در حال تبلیغ است: او حزب دموکرات بنیانگذار فلوریدا را رهبری می کند.

دیاز ، که از روز جمعه برای ارزیابی حمایت خود تماس گرفت ، از حمایت میلیاردر مایکل بلومبرگ برخوردار است ، وی حتی اگر پس از اختصاص 100 میلیون دلار در یک تلاش ناموفق دولت ، آماده است تا در صورت ریاست دیاز ، کیف پول خود را برای حزب باز کند. برای شکست دادن رئیس جمهور دونالد ترامپ.

خورخه پرز ، میلیاردر محلی که روابط خوبی با روسای جمهور سابق باراک اوباما و بیل کلینتون دارد ، نیز قول حمایت خود را داد.

دیاز در مصاحبه ای گفت: “ایده من احیا حزب در یک بخش ، در شهرستان ، از پایین به بالا و از سطوح است.” “من آستین هایم را بالا می زنم ، سرم را پایین می آورم و الاغم را صاف می کنم.”

دیاز قول داده است بودجه مورد نیاز برای استخدام بهترین استعدادها ، بهبود داده های حزب و حضور دائمی آن در ثبت نام ، تعامل و انتخاب رأی دهندگان در جوامع ایالتی را جمع آوری کند.

این شغلی است که دیگران از آن فرار می کنند. دموکراتهای فلوریدا بیش از دو دهه است که از قدرت در این ایالت خارج شده اند. آنها در چهار مسابقه متوالی در بالای بلیط ها شکست خوردند ، و در اواخر 3 نوامبر جو بایدن ، دموکرات ترامپ از کنگره اخراج شد. در آن روز دو حزب دموکرات کنونی از کنگره برکنار شدند و نامزدهای بلیط شکست خوردند.

این خسارات آنقدر زیاد بود که رهبران حزب دموکرات ملی مطمئن نیستند که می توانند این کشور را در سال 2022 ، زمانی که سناتور مارکو روبیو و فرماندار رون دسانتیس ، هر دو جمهوری خواه ، دوباره انتخاب می شوند ، پیروز شوند.

دیگر دموکراتهای برجسته – از جمله سناتور سابق اسکار براینون و سناتور آنت تادئو – اظهار داشتند که علاقه ای به این سمت ندارند.

حتما بخوانید:
گزارش های ویسکانسین پیروزی بایدن را تأیید می کنند

رئیس جمهور فعلی تری ریتزو از روز انتخابات به شدت مورد انتقاد قرار گرفت که برخی از دموکراتها آن را “حمام خون” خواندند ، اما وی هنوز اظهار نکرده است که دوست دارد دوره جدیدی را انتخاب کند. دوره Rizzo اوایل سال آینده به پایان می رسد.

دیاز ، که واجد شرایط عضویت در کمیته مالی کمیته ملی دموکراتیک است ، گفت که می داند باید برنده این شغل شود. و در حالی که پول نمی تواند مشکلات حزب را حل کند ، او قصد دارد جمع آوری کمک مالی را با شروع کار با بلومبرگ و پرز ، به بهترین کار تبدیل کند.

بلومبرگ در بیانیه ای مکتوب به POLITICO گفت: “هیچ کس بهتر از مانی دیاز برای رئیس حزب دموکرات فلوریدا مناسب نیست.” “مانی بزرگترین شهر ایالت را اداره می کرد و از نزدیک مناطق و جوامعی را می شناسد که دموکرات ها این چرخه را از دست داده اند. او یک رهبر فراگیر است که نقشه را گسترش می دهد و به ما کمک می کند تا فلوریدا را دوباره آبی کنیم. “

بلومبرگ و دیگر اهدا کنندگان عمده برای بازگشت حزب به اهمیت مورد نیاز است. امسال دموکرات های ایالتی چنان سخت گیر بودند که حزب از یک برنامه تجارت کوچک با حمایت دولت کمک گرفت. سرانجام ، حزب تقریباً 800000 دلار دریافت شده تحت برنامه حمایت از حقوق را بازپرداخت كرد ، اما نتوانست خسارت سیاسی وارد شده به نامزدهایی را كه به طور مداوم برای وام مورد حمله قرار داشتند ، جبران كند.

پرز گفت که آماده کمک به دیاز است.

پرز در مصاحبه ای گفت: “مانی مرد است.”. “بسیاری از خواب بینندگان هیچ کاری نمی کنند و بسیاری از پسران که کارهای کوچک انجام می دهند خواب نمی بینند. همانطور که گفتم ، مانی از این کیفیت نادر ترکیب آنها برخوردار است. “

دیاز 66 ساله از کوبا به فلوریدا مهاجرت کرد و در سال 2000 محبوبیت پیدا کرد. درامی درباره الیان گونزالس ، پسری کوبایی که در قایق در سواحل فلوریدا گیر افتاده بود. بازگشت گونزالس توسط دولت کلینتون خشم کوبایی های آمریکایی را برانگیخت. هنگامی که سران فدرال گونزالس را با تهدید اسلحه گرفتند ، دیاز آنجا بود.

حتما بخوانید:
اتحادیه ها در انتخاب دبیر کار بایدن اختلاف نظر دارند

دیاز در اعتراض حزب را ترک کرد ، اما سال بعد به عنوان شهردار انتخاب شد و تا سال 2009 فعالیت کرد. او در سال 2008 به حزب کنوانسیون ملی دموکرات بازگشت. دیاز به عنوان یک دارایی سیاسی برای مبارزات انتخاباتی مجدد دیده می شد. اوباما ، که او در آن در یک تبلیغات ارائه شده است.

تادئو گفت که او از تصمیم دیاز برای جستجوی شغل اصلی حزب ایالت بسیار هیجان زده است.

تادئو گفت: “من نگران قسمت زیادی از پایگاه اهداكنندگان هستم و بسیاری از اهداكنندگان ملی ما آماده هستند كه فلوریدا را كنار بگذارند.” “اگر به آنها نشان ندهیم که تغییرات لازم را انجام می دهیم ، و افراد خود را گرد هم می آوریم ، منابع رقابتی را بدست نمی آوریم.”

وی گفت که دیاز به ایجاد “ائتلاف قهوه ای سیاه” کمک خواهد کرد که به دموکرات ها کمک می کند قدرت را دوباره بدست آورند.

با این حال ، ممکن است انتخابات دیاز برخی از دموکرات ها را که ابراز حمایت از انتصاب یک فرد سیاه پوست به رهبری حزب کرده اند ، ناامید کند.

سناتور شورین جونز ، دموکرات از باغ های میامی و یکی از شش سناتور سیاه پوست ، گفت که وی برای گرفتن سکان هدایت دیاز آزاد است و گفت که داشتن یک رهبر سیاه پوست یا اسپانیا “عالی” است.

جونز که روز یکشنبه به مدت 20 دقیقه با دیاز گفتگو کرد ، گفت: “من آماده همکاری با هر کسی هستم که حزب دموکرات را به سمتی که باید طی کنیم حرکت دهد.” “ما نمی توانیم به مسیری که می رویم ادامه دهیم.”

لزلی ویمز ، یکی از اعضای دموکرات ، گفت که او نگران است ترامپ سهم خود را از مردان سیاه پوست افزایش داده و معتقد است که حزب برای رهبری آن به یک زن سیاه پوست احتیاج دارد.

وی گفت: “در حالی که سیاه پوستان هنوز در این حزب حاضر می شوند ، ما از اینكه از نظر رهبری مورد غفلت قرار بگیریم خسته شده ایم.” رئیس جمهور باید کسی باشد که وفادارترین پایگاه دموکرات ها باشد: سیاه پوستان. “


منبع: https://outsidenews.ir