[ad_1]

مسئولان بهداشت عمومی مدت هاست که در مورد زمستان تاریک و تعداد فزاینده مرگ و میر روزانه که از اوج موج تابستان فراتر رفته است ، هشدار داده اند. اما با توجه به اینکه دانشمندان دولت در بهار گذشته 240،000 مرگ و میر در ایالات متحده را به عنوان پیش بینی طبقه بالا در نظر گرفتند ، مارک یک چهارم میلیونی بسیار روشن است.

در همین حال ، بیمارستان های غرب میانه و سایر مناطق هشدار داده اند كه پزشك و پرستار كافی برای مقابله با تعداد فزاینده موارد وجود ندارند ، با 22٪ از بیمارستان ها – به استثنای بیمارستان هایی كه مراقبت های روانپزشكی یا توانبخشی دارند – كمبودها را گزارش می دهند. کارمندان در اواسط ماه نوامبر با توجه به داده های HHS. واحدهای مراقبت های ویژه تقریباً از ظرفیت برخوردارند و بسیاری از کشورها به 90 درصد اشتغال در کلیه مراکز نزدیک می شوند.

در برخی مناطق ، بیمارستانهای بزرگ مجدداً کلیه روشهای انتخابی را برای آزادسازی کارکنان و منابع کمیاب به حالت تعلیق درآورده اند. بر خلاف بهار ، دامنه ملی جهش فعلی به این معنی است که تعداد کارمندان بهداشتی کمتر به نقاط داغ سفر می کنند.

لوئیس کاپلان ، رئیس انجمن پزشکی حیاتی ، در مصاحبه ای گفت: “توانایی تأمین هواکش و PPE به میزان قابل توجهی افزایش یافته است ، اما ما راهی برای استخدام پرسنل بیشتر نداریم.” “کسی نیست که پس انداز کند.”

ایالت ها و جوامع در سراسر کشور مجدداً محدودیت هایی را در وعده های غذایی داخل خانه و اجتماعات گروهی اعمال می کنند و برخی از فرمانداران سرخ که در اوایل همه گیری با مخالفت با دستورات مخالف بودند ، روند خود را تغییر دادند.

یکی از نقاط روشن نتایج امیدوارکننده آزمایشات واکسن است که امیدها را برای جلوگیری از همه گیری بالا می برد. اما به گفته آنتونی فاوچی ، کارشناس ارشد بیماری های عفونی دولت ، واکسن های زنده به احتمال زیاد ماهها به طول می انجامد و حداکثر تا آوریل در دسترس مردم نخواهد بود. کارگران بهداشتی و آمریکایی های آسیب پذیر پزشکی از اولین افراد در این زمینه خواهند بود.

دولت ترامپ امیدوار است اگر FDA واکسن های اضطراری را تأیید کند ، حدود 20 میلیون نفر را در ماه دسامبر واکسینه کند.

[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir

ایندکسر