با افزایش تعداد موارد مرگ و میر در ایالات متحده بیش از 250،000 نفر استمسئولان بهداشت عمومی مدت هاست که در مورد زمستان تاریک و تعداد فزاینده مرگ و میر روزانه که از اوج موج تابستان فراتر رفته است ، هشدار داده اند. اما با توجه به اینکه دانشمندان دولت در بهار گذشته 240،000 مرگ و میر در ایالات متحده را به عنوان پیش بینی طبقه بالا در نظر گرفتند ، مارک یک چهارم میلیونی بسیار روشن است.

در همین حال ، بیمارستان های غرب میانه و سایر مناطق هشدار داده اند كه پزشك و پرستار كافی برای مقابله با تعداد فزاینده موارد وجود ندارند ، با 22٪ از بیمارستان ها – به استثنای بیمارستان هایی كه مراقبت های روانپزشكی یا توانبخشی دارند – كمبودها را گزارش می دهند. کارمندان در اواسط ماه نوامبر با توجه به داده های HHS. واحدهای مراقبت های ویژه تقریباً از ظرفیت برخوردارند و بسیاری از کشورها به 90 درصد اشتغال در کلیه مراکز نزدیک می شوند.

در برخی مناطق ، بیمارستانهای بزرگ مجدداً کلیه روشهای انتخابی را برای آزادسازی کارکنان و منابع کمیاب به حالت تعلیق درآورده اند. بر خلاف بهار ، دامنه ملی جهش فعلی به این معنی است که تعداد کارمندان بهداشتی کمتر به نقاط داغ سفر می کنند.

لوئیس کاپلان ، رئیس انجمن پزشکی حیاتی ، در مصاحبه ای گفت: “توانایی تأمین هواکش و PPE به میزان قابل توجهی افزایش یافته است ، اما ما راهی برای استخدام پرسنل بیشتر نداریم.” “کسی نیست که پس انداز کند.”

ایالت ها و جوامع در سراسر کشور مجدداً محدودیت هایی را در وعده های غذایی داخل خانه و اجتماعات گروهی اعمال می کنند و برخی از فرمانداران سرخ که در اوایل همه گیری با مخالفت با دستورات مخالف بودند ، روند خود را تغییر دادند.

حتما بخوانید:
نقش میگو نیمه خشک در غذاهای جنوبی

یکی از نقاط روشن نتایج امیدوارکننده آزمایشات واکسن است که امیدها را برای جلوگیری از همه گیری بالا می برد. اما به گفته آنتونی فاوچی ، کارشناس ارشد بیماری های عفونی دولت ، واکسن های زنده به احتمال زیاد ماهها به طول می انجامد و حداکثر تا آوریل در دسترس مردم نخواهد بود. کارگران بهداشتی و آمریکایی های آسیب پذیر پزشکی از اولین افراد در این زمینه خواهند بود.

دولت ترامپ امیدوار است اگر FDA واکسن های اضطراری را تأیید کند ، حدود 20 میلیون نفر را در ماه دسامبر واکسینه کند.


منبع: https://outsidenews.ir