بایدن یک تیم قانونگذاری کاخ سفید تشکیل می دهد

[ad_1]

گاف در تعدادی از سمت ها به عنوان رئیس اکثریت پارلمانی ، استنی هویر خدمت کرده است ، اخیراً به عنوان مدیر طبقه نمایندگان. وی اولین زن سیاه پوستی بود که این سمت را در اختیار داشت ، که به او اجازه می داد برنامه قانونگذاری را تعیین کند و تعیین کند که چه لوایحی در مجلس ارائه می شود.

بایدن در بیانیه ای با اعلام خبر استخدام گفت: “مردم آمریکا مشتاقند كه دولت ما كار خود را به اتمام برساند و منصوبان امروز به پیشبرد برنامه ما كمك می كنند و اطمینان حاصل می كنند كه هر امریكایی تجربه ای منصفانه دارد.” “در دولت بایدن ، ما یک درب باز به تپه خواهیم داشت ، و این تیم اطمینان حاصل خواهد کرد که نظرات آنها همیشه در کاخ سفید ارائه می شود.”

هر دو زن به تیم قانونگذاری به رهبری لوئیز ترل ، که بایدن روز جمعه نقش وی را اعلام کرد ، می پیوندند. رئیس جمهور منتخب در حال ساخت تیم خود در کاخ سفید است و انتظار می رود اولین انتخاب خود در کابینه را روز سه شنبه به طور رسمی اعلام کند.

POLITICO یکشنبه شب تأیید کرد که بایدن قصد دارد آنتونی بلینکن را به عنوان وزیر امور خارجه خود معرفی کند. جیک سالیوان به عنوان مشاور امنیت ملی وی. و لیندا توماس-گرینفیلد به عنوان سفیر در سازمان ملل.

[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet