بایدن می خواهد با حمایت قانونی از شركتهای فنآوری سروكار داشته باشد ، گرچه مشخص نیست كه وی چطور این كار را انجام می دهد

[ad_1]

مرکز دموکراسی و فناوری ، یک سازمان غیرانتفاعی مستقر در واشنگتن و با حمایت غول های اینترنتی ، در خرداد ماه از این حکم شکایت کرد و استدلال کرد که این ماده اولین اصلاحیه را نقض کرده است. و گروه های حمایت از رای دهندگان در اواخر ماه اوت با طرح این استدلال که به رای دهندگانی که اطلاعات رای دهندگان را از طریق شبکه های اجتماعی دریافت می کنند ، صدمه می زند ، دادخواست جداگانه ای را مطرح کردند.

اگرچه ستاد انتخاباتی بایدن مخالف دستور اجرایی ترامپ بود ، معاون سابق رئیس جمهور در مورد حمایت قانونی که به دنبال آن بود ، با ترامپ در توافق نادر بود. بایدن در مصاحبه ای که در ژانویه منتشر شد ، گفت كه سپر قانونی صنعت آنلاین كه تحت بخش 230 قانون صداقت در ارتباطات ارائه شده است ، باید فوراً لغو شود ، اما مبارزات انتخاباتی وی نحوه تجدیدنظر یا لغو آن را مشخص نكرد.

اما این دو نامزد به دلایل مخالف موضع یکسانی را اتخاذ کردند: ترامپ گفت که سیستم عامل های شبکه های اجتماعی در برخورد با وی و متحدانش بسیار جنایتکارانه عمل کرده اند ، در حالی که بایدن می گوید شرکت ها برای جلوگیری از پست های گمراه کننده سیاستمداران اقدامات کافی انجام نداده اند. .

با این حال ، هنوز مشخص نیست که دولت بایدن چگونه با این مشکل برخورد خواهد کرد. سخنگوی ستاد انتخاباتی در مورد جایگاه خود در مورد بخش 230 در ماه مه ، گفت که بایدن می خواهد با استفاده از قوانینی ، شرکتهای رسانه های اجتماعی را درمورد انتشار عمدی جعلی پاسخگو دهد ، بدون اینکه توضیحی بدهد.

اندرو یانگ که در لیگ دموکراتیک در برابر بیدن در بستری برای مدرنیزه کردن مقررات فناوری و آینده کار شرکت می کند ، در مصاحبه ای گفت که با لغو بند 230 بدون جایگزینی مخالف است و امیدوار است که با یک دولت بالقوه کار کند. در عوض بایدن برای اصلاحات

ایان گفت: “شما نمی خواهید آن را به طور کامل حذف کنید.”

وی افزود: “ما امیدواریم که تحت دولت بایدن-هریس بتوانیم کار سختی را شروع کنیم تا بفهمیم بخش 230 واقعاً در سال 2020 یا 2021 چگونه باید باشد.”

[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet