بایدن با اولین تصاویر کابینه آرامش خود را حفظ می کنداگرچه بسیاری از پست های باقی مانده برای پر کردن وجود دارد ، اما اعلامیه های کابینه بایدن تاکنون با این الگو مطابقت دارد: معاون رئیس جمهور سابق افرادی را به سمت های ارشد انتخاب کرده است که نبردهای شدید یا طولانی را با چپ تحریک نکرده اند – بدون اینکه پیروزی های بزرگی به مترقیان بدهد. هیچ یک از تکان های سر بایدن به طرز وحشیانه ای از جناح چپ حزب دموکرات منحرف نشدند. و رئیس جمهور منتخب همچنین رهبرانی را برگزید که گرچه میانه رو بودند ، اما وقت خود را صرف ایجاد روابط با ترقی خواهان می کردند.

ربکا کاتز ، یک استراتژیست مترقی که به سخنگوی چپ جمال باومن در این کارزار مشاوره می داد ، گفت: “این می توانست خیلی بدتر باشد”. – او چپ گرایان را انتخاب نمی کند. او به سادگی افرادی را که چپ را از خود بیگانه نکرده اند ، گوش می دهند. “

از طرف خود چندین مقام منتخب ، دستیار و فعال ترقی خواه احتیاط کردند در دوران انتقال بایدن را ستود و تاکنون از نبردهای جدی با او اجتناب کرده بود. با این حال ، آنها تأکید کردند که این مراحل زود است و مطمئناً همه چیز می تواند تغییر کند ، به ویژه در جلسات دادرسی تأیید. هنوز هم موضع آنها در مورد انتخاب کابینه بایدن تا به امروز ، این درگیری بدون مانع دموکرات های میانه رو و چپ در کنگره است که از روز انتخابات آغاز شده است.

ترقی خواهان گفتند که برای بسیاری از برگزیدگان بایدن ، گزینه بدتری وجود دارد ، اینکه آنها از اینکه او انتخاب نکرده اند سپاسگزار هستند. در بسیاری از این موارد ، آنها تیم او را لابی کردند تا این افراد را بیرون نگه دارند.

برای خزانه داری ، ترس از این بود که او ممکن است به همراه فرماندار رد آیلند ، جینا رایموندو ، یک سرمایه دار خطرناک سابق که به دلیل قطع حقوق بازنشستگی ، مورد پسند اتحادیه ها نیست ، برود. از نظر وزیر امور خارجه ، بلینکن در سمت چپ ترجیح داده می شود به سناتور میانه رو کریس کوونز (د-دل) ، متحد دیرینه بایدن. برای رئیس ستاد وی ، آنها از بایدن خواستند که گزینه نهایی خود ، ران کلین ، که در رسیدن بایدن با ترقی خواهان امسال نقش داشت را به جای استیو ریچتی ، لابی گر سابق ، انتخاب کند.

ولید شهید ، سخنگوی دموکرات های عدالت ، که در حال استخدام جمهوری اسکندریه Ocasio-Cortes برای نامزدی در کنگره است ، گفت: “ترقی خواهان با کمی تسکین آه می کشند زیرا جناح حزبی که جو بایدن از آن می آید هر آنچه را که آنها می خواهند در اینجا نمی یابد.” . “با توجه به راه سوم ، یک جناح محافظه کار حزب”.

گروه های مترقی حقوق مدافع مهاجر مانند United We Dream از انتصاب الخاندرو مالوركاس به عنوان رئیس امنیت داخلی كه به عنوان اولین آمریكای لاتین كه به طور بالقوه می تواند ریاست این اداره را بر عهده بگیرد ، می تواند “لحن متفاوت” باشد استقبال كرد.

گریس مارتینز روزاس ، مدیر اجرایی United We Dream ، گفت: “بایدن و آقای Majorcas بخشی از تیمی بودند که متأسفانه منجر به اخراج میلیون ها نفر شد.” “و ما نقش خود را در پاسخگویی همه می بینیم تا اطمینان حاصل کنیم که این اتفاق دیگر تکرار نمی شود.”

حتی برخی فراتر از تایید ضعیف هستند. لیبرال ها ، که با جنبش مترقی وارن ارتباط نزدیک داشتند ، گفتند که در انتخاب های اولیه بایدن چیزی برای خوشحالی وجود دارد.

آدام گرین ، یکی از بنیانگذاران کمیته تغییر تدریجی برای تغییر ، گفت: “بزرگترین نقطه عطف در واقع انتخاب رون کلاین بود ، که ما آن را به عنوان یک خبر بسیار مثبت دیدیم.” “این سیگنال وسیع تری را نشان داد که وقتی گزینه های زیادی برای بایدن روی میز است و یکی از آنها برای مترقیان بیشتر قابل قبول است ، او با حفظ صلح در کشور به این سمت ادامه خواهد داد.”

حتما بخوانید:
لوله فلکسیبل چیست ؟

با این حال ، برخی از مترقیان گروه های چپ را به خاطر زیاده روی در مورد تحسین انتخاب مطمئن بایدن ، مورد انتقاد قرار داده اند.

“من نمی خواهم اغراق کنم. جان کری خوب است. [But] این نیاز به این وانمود کردن که این نامزدهای شیرخوار با سوابق مختلط شخصیتهای مترقی بزرگی دارند ، بسیار تأسف آور است “، دیوید سیروتا ، سخنگوی سابق ساندرز گفت. “آنچه من فکر می کنم در حال حاضر به آنها نیاز داریم ، گروههای طرفداری و فعالان و روزنامه نگاران هستند تا صادقانه بگویند این نامزدها چه کسانی هستند.”

به نظر می رسد بخشی از پیمایش موفق بایدن تاکنون از قدرت خود وی در تقویت روابط سیاسی و تصمیم وی برای استفاده از کارکنان با ویژگی های مشابه ناشی می شود. بایدن با سندرز و وارن که هر دو به دنبال بهترین شغل در دولت بودند ، کنار آمد. فعالان اقلیم گفتند كه كری در گروه های سیاسی سیاسی كه بایدن پس از مقدمات مقدماتی با سندرز تشكیل داد ، با آنها خوب كار كرد. به همین ترتیب ، مت دوس ، مشاور سیاست خارجی سندرز ، گفت که بلینکن به چپ ها کمک کرد تا به پشتیبانی ایالات متحده از جنگ در یمن پایان دهند ، که “بسیار” است.

دوس گفت: “در طول مبارزات انتخاباتی ، تونی و تیم او قصد داشتند به طور منظم با گروه های مترقی درگیر شوند ، زیرا این امر بخشی از تلاش های گسترده بایدن برای دستیابی به چپ و اتحاد حزب است.” “شکی نیست که این امر به آنها کمک کرده است تا پیروز شوند و ادامه این کار اکنون نیز به آنها کمک خواهد کرد تا حکومت کنند.”

ترقی خواهان گفتند دلیل دیگری که بایدن باید با آنچه که آنها می پذیرفت موافقت کرده است – نه تنها برای آنها ، بلکه برای میانه روها و حتی برخی از محافظه کاران – به دلیل تقسیم نزدیک در کنگره. دموکرات ها اکثریت کمی در مجلس دارند و در بهترین حالت اگر این حزب در دو مسابقه دور دوم در جورجیا پیروز شود ، با وضعیت مشابه در سنا روبرو خواهد شد. آنها گفتند که بایدن مجبور است بیشتر به سمت چپ متوسل شود.

سناتور لیبرال برایان شاتز (D-Hawaii) گفت که مترقیان با دیدن تشویق های زیادی زودهنگام بیرون نخواهند رفت. نخست ، وی گفت ، کسانی که منصوب شده اند پیامدهای امنیت ملی را در تغییر اوضاع درک می کنند. و یلن ، به گفته شاتز ، “نزدیکتر به انتخاب یک رویا” است تا آنچه مردم می توانند تحقق یابند ، زیرا نامزد نماینده “جدایی رسمی بزرگ” از “ایده ای است که ریاضت اقتصادی به اقتصاد کل کمک می کند”.

با این حال ، چپ باید “قبل از ارزیابی اینکه آیا این تیم به اندازه کافی به تغییرات لازم متعهد است ، پانتئون کامل نامزدها را ببیند.” شاتز گفت ، در عین حال ، دموکرات ها باید در برابر “غریزه کمد لباس برهنه است” “هوشیار” باشند. ترقی خواهان در حالی که بایدن قرار ملاقات می گذارد در مورد این مسئله اصرار می ورزند ، اما او هشدار داد ، “اگر ما برای کارهای کوچک دیوانه شویم ، هیچ کس به خاطر چیزهای بزرگ به ما گوش نخواهد داد. “

حتما بخوانید:
ترامپ از تقلب در انتخابات حمایت می کند و قول می دهد پس از انتخابات در وهله اول به جورجیا سفر کند

این بدان معنا نیست که بایدن واکنش متقابل را دریافت نکرده است. جنبش طلوع آفتاب ، گروهی از فعالان جوان تغییر اوضاع ، گفت که وقتی بایدن به عنوان مشاور ارشد سدریک ریچموند (D-La.) استراق سمع می کرد ، این یک خیانت بود تقاضای پیشرفت چپ ، ریچتی را که بایدن به وی اجازه داده است رابط کاخ سفید با کنگره و رهبران شرکت ها باشد ، به عنوان “شخص مورد علاقه” در وب سایت خود قرار می دهد تا “افراد داخلی” را از دولت دور نگه دارد.

با حرکت به جلو ، تمرکز اصلی ترقی خواهان بر کنار گذاشتن دموکرات ها است که حکومت سختگیرانه توسط تیم بایدن را ترجیح می دهند. در روزهای اخیر ، قانون گذاران و استراتژیست های مترقی مخالفت خود را با برخی نقل و انتقالات دوران اوباما درخواست و توئیت کرده اند. به عنوان مثال ، آنها تلاش می کنند رام امانوئل ، شهردار سابق شیکاگو و بروس رید “شاهین کسری” را از کاخ سفید بایدن ، به ویژه در سمت های بالا به عنوان وزیر حمل و نقل و رئیس دولت و بودجه دور نگه دارند.

ترقی خواهان همچنین با مایک مورل ، که از حملات هواپیماهای بدون سرنشین دفاع می کرد ، برای مدیر سیا و مدیر عامل BlackRock برایان دیز برای شورای اقتصاد ملی مخالفت می کنند. جنیفر اپس آدیسون ، رئیس مرکز چپ دموکراسی مردمی ، که از ساندرز در این قهرمانی حمایت کرد ، گفت که انتصابات دیز یا رید “احساس یک پل ، واقعاً دور از اتحاد این جناح های مختلف در حزب است.”

به طور مشابه ، شاتز گفت که انتصاب رید “ارزش بررسی دارد” ، اما او نمی خواست “این را بپذیرد” زیرا رید حضور اصلی در کمیسیون اصلاحات مالی بود که توسط مترقیان تحت باراک رئیس جمهور سابق مورد تمسخر قرار گرفت اوباما ، “دیدگاه های او قفل شده و او با راه سوم کار خواهد کرد و هزینه ها را کاهش می دهد. ”

در بیانیه ای از تیم بایدن ، تام استایر ، نامزد پیشین ریاست جمهوری ، از رید دفاع کرد: “او یک قهرمان آب و هوا است که کاملاً از برنامه انرژی پاک بایدن و هر کسی که فکر می کند کسری بودجه را بالاتر از نیازها قرار می دهد ، حمایت خواهد کرد. از خانواده های کارگری که در طی یک همه گیری تلاش می کنند دو سر را به هم متصل کنند ، فقط بروس را نمی شناسد. “

برای سومین بار ، اندیشکده چپ میانه اعتبار خود را از “جناح جو بایدن حزب دموکرات” تعریف کرده و گفته است “هیچ دموکراتی در ذهن درست خود” توصیه نمی کند که هزینه ها را در میان بحران های متعدد کاهش دهد.

چپ همچنین خواستار بایدن شد تا با وزیر جنگ دب هالند (DN.M.) ، متحد وارن برود و از نزدیک بیدن را که چه کسی را به وزارت دادگستری معرفی کرده است ، زیر نظر بگیرد. و کمیته کمپین برای تغییر پیشرو بایدن را به سمت مناصب سطح پایین دولت سوق داده و با حدود 40 گروه لیبرال و غیرحزبی در لیست ارسال شده توسط انستیتوی تغییر پیش رو به تیم انتقال وی همکاری می کند.

بومن از دیدگاه های بایدن گفت: “آنطور که دوست دارم مترقی نیست ، اما خبر خوب این است که تاکنون بایدن همچنین از دموکرات های محافظه کار که با مترقیانی مانند رم امانوئل و بروس رید خصومت دارند ، جلوگیری کرده است.” روند کابینه فقط آغاز کار است – اینها افرادی هستند که باید با آنها کار کنیم ، بلکه افرادی هستند که بر آنها اصرار خواهیم کرد. “


منبع: https://outsidenews.ir