[ad_1]

بایدن طی چند روز گذشته پیشنهادهای خود را برای پستهای مهم اداری ارائه داد – لیستی که با تجربه چندین دهه و قدرتهای لیگ پیچک مشخص شده است. وی رئیس سابق فدرال رزرو ، جانت یلن را به عنوان وزیر دارایی خود انتخاب کرده است – پست نزدیک به او وارن گفت که امیدوار است. از دیگر نامزدهای دولت می توان به رون کلاین به عنوان رئیس ستاد ، تونی بلینکن به عنوان وزیر امور خارجه و جیک سالیوان به عنوان مشاور امنیت ملی اشاره کرد.

با این حال ، بایدن تصدیق كرد كه وی در انتصاب جمهوری خواهان به عنوان یكی از اتحاد این كشور باز است. تیم انتقال او بود بازرسی از نامزدهای جمهوری برای کرسی های کابینه در آستانه روز انتخابات.

در جریان مصاحبه روز سه شنبه ، بایدن نیز این موضوع را تکذیب کرد انتقاد اخیر که او سعی داشت با استخدام چهره های باتجربه در واشنگتن کاخ سفید اوباما را بازسازی کند. بایدن گفت ، رئیس جمهور دونالد ترامپ ، فضای سیاسی را کاملاً تغییر شکل داده و لیست جدیدی از چالش ها را به دولت اخیر خود ارائه داده است.

رئیس جمهور منتخب گفت: “این سومین دوره اوباما نیست زیرا ما با جهانی کاملا متفاوت از آنچه در دولت اوباما-بایدن ملاقات کرده ایم روبرو هستیم.”

بایدن همچنین گفت که او و ترامپ هنوز ملاقات نکرده اند ، اگرچه وی اظهار داشت که کلاین و رئیس ستاد کاخ سفید مارک میدوز صحبت کرده اند. اگرچه دولت ترامپ این هفته انتقال ریاست جمهوری را رسما آغاز کرد ، ترامپ همچنان امتناع ورزید به رسمیت شناختن انتخابات با انتشار نظریه های توطئه در مورد تقلب در انتخابات.

[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir

ایندکسر