بایدن از فوزی می خواهد که در تیم کوید بماند و مشاور اصلی پزشکی شود

[ad_1]

بایدن همچنین گفت پس از روی کار آمدن وی برای جلوگیری از شیوع بیماری ، از آمریکایی ها می خواهد که به مدت 100 روز ماسک بزنند. بایدن در گذشته از دستورات مبدل استفاده کرده است ، اما جدول زمانی 100 روزه جزئیات جدیدی را به سیاست Covid دولت بعدی اضافه می کند.

بایدن و معاون تازه انتخاب شده كاملا هریس تصمیم گرفته اند كه بر خلاف كلیك از دونالد ترامپ ، رئیس جمهور جمهوری اسلامی ، ماسك عمومی ببندند و از لحاظ اجتماعی از حوادث مبارزاتی خود فاصله بگیرند.

بایدن روز پنجشنبه گفت: “رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور ، ما مدل را با استفاده از ماسک تعریف کردیم.”

براساس تخمین های Moncef Slavey ، مدیر علمی Operation Warp Speed ​​، یک دوره 100 روزه برای دریافت 100 میلیون نفر – تقریباً کسانی که بیشترین آسیب پذیری را در برابر ویروس دارند – برای دریافت واکسن کافی است.

دو واکسن بالقوه به طور فزاینده ای از علائم اثربخشی نشان می دهند. نامزدی که توسط Pfizer و BioNTech ساخته شده این هفته از مقامات انگلیسی تأیید کرده و قرار است در این ماه توسط FDA مورد بررسی قرار گیرد.

در مصاحبه ای با CNN ، بایدن گفت برای آماده سازی اعتماد به نفس ، به محض ایمن بودن فاوسی برای ایمن سازی واکسن به صورت عمومی آماده خواهد شد. وی به تعدادی از چهره های برجسته پیوست که تعهدات مشابهی را اتخاذ کرده اند ، از جمله باراک اوباما ، جورج دبلیو بوش و بیل کلینتون ، روسای جمهور سابق.

هریس همچنین گفت ، “البته” ، اگر وی ایمن شناخته شود واکسینه می شود ، اما منتظر می ماند تا آمریکایی های آسیب پذیرتر واکسینه شوند.

بایدن به تاپر گفت: “آنچه باید انجام شود این است كه برای مردم آمریكا روشن شود كه واكسن بی خطر است.”

[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet