[ad_1]

بایدن همچنین گفت پس از روی کار آمدن وی برای جلوگیری از شیوع بیماری ، از آمریکایی ها می خواهد که به مدت 100 روز ماسک بزنند. بایدن در گذشته از دستورات مبدل استفاده کرده است ، اما جدول زمانی 100 روزه جزئیات جدیدی را به سیاست Covid دولت بعدی اضافه می کند.

بایدن و معاون تازه انتخاب شده كاملا هریس تصمیم گرفته اند كه بر خلاف كلیك از دونالد ترامپ ، رئیس جمهور جمهوری اسلامی ، ماسك عمومی ببندند و از لحاظ اجتماعی از حوادث مبارزاتی خود فاصله بگیرند.

بایدن روز پنجشنبه گفت: “رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور ، ما مدل را با استفاده از ماسک تعریف کردیم.”

براساس تخمین های Moncef Slavey ، مدیر علمی Operation Warp Speed ​​، یک دوره 100 روزه برای دریافت 100 میلیون نفر – تقریباً کسانی که بیشترین آسیب پذیری را در برابر ویروس دارند – برای دریافت واکسن کافی است.

دو واکسن بالقوه به طور فزاینده ای از علائم اثربخشی نشان می دهند. نامزدی که توسط Pfizer و BioNTech ساخته شده این هفته از مقامات انگلیسی تأیید کرده و قرار است در این ماه توسط FDA مورد بررسی قرار گیرد.

در مصاحبه ای با CNN ، بایدن گفت برای آماده سازی اعتماد به نفس ، به محض ایمن بودن فاوسی برای ایمن سازی واکسن به صورت عمومی آماده خواهد شد. وی به تعدادی از چهره های برجسته پیوست که تعهدات مشابهی را اتخاذ کرده اند ، از جمله باراک اوباما ، جورج دبلیو بوش و بیل کلینتون ، روسای جمهور سابق.

هریس همچنین گفت ، “البته” ، اگر وی ایمن شناخته شود واکسینه می شود ، اما منتظر می ماند تا آمریکایی های آسیب پذیرتر واکسینه شوند.

بایدن به تاپر گفت: “آنچه باید انجام شود این است كه برای مردم آمریكا روشن شود كه واكسن بی خطر است.”

[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir