بایدن از سنا خواست که روند تأیید انتخاب کابینه را آغاز کندبایدن گفت: “برای مردم آمریکا ، این تیم باعث می شود ما به آمریکایی بودن خود افتخار کنیم.”

روش تأیید نامزدهای بایدن همچنان نامشخص است ، زیرا کنترل سنا در دو مرحله دوم در جورجیا در اوایل سال آینده انجام خواهد شد. تاکنون جمهوری خواهان در سنا احتیاط قابل توجهی را به عمل آورده اند تا در تصدیق پیروزی بایدن با ادعاهای بی اساس رئیس جمهور دونالد ترامپ در مورد تقلب در انتخابات روبرو نشوند. هنوز ، قانون گذاران ، از جمله احساسات لیندزی گراهام (RS.C) ، سوزان کالینز (R-Maine) و لیزا مورکوفسکی (R-Alaska) ، پیشنهاد می کنند که رئیس جمهور آینده از کابینه برخوردار است.

انتخاب کابینه ر presسای جمهور آینده جلسات تاریخی در کمیته های سنا مربوطه قبل از روز بازیگری داشته است. دو نفر از اعضای اصلی کابینه رئیس جمهور دونالد ترامپ ، وزیر دفاع سابق جیمز ماتیس و وزیر امنیت پیشین میهن ، جان کلی ، در روز تحلیف ترامپ تایید شدند. روسای جمهور سابق باراک اوباما و جورج دبلیو بوش شش و هفت عضو کابینه اصلی خود را دریافت کردند ، به ترتیب در روز روی کار آمدن آنها تأیید شد.

هر یک از نامزدهای بایدن روز سه شنبه برای سخنرانی روی صحنه رفتند و چند نفر وقت گذاشتند و به طور غیرمستقیم با همکاران خود در دولت ترامپ مخالفت کردند.

در مقابل ، Avril Haynes ، نامزد بایدن برای مدیر اطلاعات ملی ، قول داده است که حقایق شرم آور را برای بایدن و دیگر اعضای دولت آشکار کند. تونی بلینکن ، وزیر امور خارجه قول داده است که همانند نماینده منتخب بایدن در سازمان ملل متحد ، تعهدات آمریکا را برای اتحاد جهانی تجدید کند.

حتما بخوانید:
تسویه حساب در لحظه آخر معامله کلان هزینه ها را پیچیده می کند

لیندا توماس-گرینفیلد ، نامزد رئیس جمهور تازه انتخاب شده برای سفیر ایالات متحده در سازمان ملل گفت: “چند جانبه گرایی بازگشت.”

بلینکن همچنین داستان دلخراش ناپدری خود را در مورد فرار از مرگ در جریان هولوکاست گفت ، که در آن او پس از فرار از نازی ها برای ملاقات با یک سرباز سیاه پوست آمریکایی از مخفیگاه ، از یک مخفیگاه در جنگل بیرون آمد.

بلینکن گفت: “او به زانو افتاد و تنها سه کلمه ای را که به انگلیسی می دانست گفت ، مادرش قبل از جنگ به او آموخت:” خدا آمریکا را بیامرزد “. “این ما هستیم. این چیزی است که آمریکا نماینده آن در دنیا است ، البته ناقص. “


منبع: https://outsidenews.ir