[ad_1]

برنامه ریزی پروژه در اوایل سال 2018 آغاز شد و به دنبال آن در ژوئن 2019 توسط کمیسیون هنرهای زیبا و کمیسیون ملی برنامه ریزی سرمایه تصویب شد.

ملانیا ترامپ در اکتبر 2019 به شکست پروژه کمک کرد. ساخت و ساز با همکاری Trust for the National Mall و خدمات پارک ملی بود. بودجه ساختمان جدید از طریق کمکهای شخصی تأمین می شود. کاخ سفید هزینه ها را فاش نمی کند.

در اوایل سال جاری ، وقتی شیوع ویروس کرونا در ایالات متحده آغاز شد ، بانوی اول در حالی که نقاشی های غرفه را مرور می کرد ، در توییتر عکس هایی از خود را که کلاه سختی به سر داشت ، منتشر کرد.

منتقدان او خود را انداختند و برخی از آنها از ترس ویروس کرونا ، عکس ها را غیر حساس دانستند. وی در پیگیری توئیت پاسخ داد ، “هر کسی که تصمیم می گیرد منفی باشد و کار من در WhiteHouse @ را زیر سال ببرد ، باید وقت بگذارد و کمک کند یک چیز خوب و مثمر ثمر برای جوامع خود باشد.”

بانوی اول روز دوشنبه در بیانیه ای کتبی از “استادان با استعداد” که در این پروژه کار می کردند و “حامیان سخاوتمند کاخ سفید” تشکر کرد.

وی گفت: “من امیدوارم که این فضای خصوصی هم به عنوان محلی برای تفریح ​​و هم پیوندی با خانواده های اول آینده فعالیت کند.”

بایدن در تاریخ 20 ژانویه به عنوان چهل و چهارمین رئیس جمهور این کشور سوگند یاد کند.

باراک اوباما ، رئیس جمهور ، بازیکن بسکتبال مشتاق ، زمین تنیس را برای بسکتبال مناسب کرده بود.

رئیس جمهور دونالد ترامپ به طور منظم در مسابقات سالانه تنیس ایالات متحده در شهر خود نیویورک حضور داشت ، اما از زمان روی کار آمدن در این مسابقات شرکت نکرده است.

تکمیل غرفه تنیس به دنبال طراحی مجدد بانوی اول کاخ سفید کاخ سفید در اوایل سال جاری است.

[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir

ایندکسر