بازی برگشت در خانه نیویورک تنها راه ممکن را بازی می کند – عجیب و پیچیده

[ad_1]

آنتونی بریندسی پس از پیروزی در مسابقه برای منطقه 22 کنگره نیویورک در هتل دلتا در اوتیکا ، نیویورک ، سه شنبه ، 6 نوامبر 2018 ، سخنرانی پیروزی خود را ارائه داد.

با حدود دوازده رأی ، آنتونی بریندیسی ، حزب دموکرات فعلی و کلودیا تنی ، نامزد جمهوریخواه ، هیچ برنده ای برای کرسی نیویورک فراخوانده نشده است. | عکس هدر Ainsworth / AP

آلبانی ، نیویورک – وکلای دو نامزد در مسابقه مجلس نمایندگان نیویورک که اخیراً غیر مجاز بوده اند ، اخیراً خود را در یک نبرد بر سر ارزیابی اضافی از آرا paper مورد اختلاف قرار دادند.

س wasال این بود که آیا مارک زنی خون است یا کمی شکلات ، که از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. با تقریبأ دوازده رای ، برنده را از بازنده جدا می کند ، خون – نشانگر شناسایی – می تواند به معنای دور انداختن رای باشد زیرا قرار است یک راز باشد. و با حدود دوازده رأی ، آنتونی بریندیسی ، نماینده دموکرات فعلی و کلودیا تنی ، نامزد جمهوری خواه ، به معنای واقعی کل آرا بسیار مهم بود.

وكیل برندیسی هفته گذشته با بحث بر سر شمارش آرا به قاضی دادگاه گفت: “بزرگوار شما ، من با احترام فرض می كنم كه خون بدون آزمایش DNA قابل شناسایی نیست.”

Imbroglio با شکلات خون به سختی تنها مسابقه عجیب و غریب در بازی برگشت بین برندیسی و تنی است و ناظران احتمالاً در آینده قابل پیش بینی همزمان با بروز این حماسه ناخن های خود را می جویند – که با تقلید از بازی های خاص شرایط خاص سال 2020 انجام می شود.

چهار هفته پیش ، تنی پس از نشان دادن برتری حدود 28000 رأی در شب انتخابات ، پیروزی را اعلام كرد و در اواخر شب به هواداران خود گفت كه او معتقد است آرای غایب نامناسب به نفع او خواهد بود. اما در روزهای بعدی سراب قرمز شروع به تبخیر کرد ، در حالی که رأی های غیابی ریخته می شد و سنگینی بر برندیسی داشتند.

همانطور که هشت شهرستان منطقه 22 کنگره ، هر کدام با برنامه و روشهای خاص خود برای غیبت ، نتایج بیشتری را گزارش می دهند ، حاشیه ها از 300 به کمتر از 50 کاهش می یابد و فقط به یک دوجین نانوا به نفع بریندیسی کاهش می یابد. این مبارزات از دادگاه ها خواستند که تعداد آرا additional اضافی را کنترل کنند و سپس اوضاع پیچیده به نظر می رسد.

روند شمارش آرا the قطبی این چرخه انتخابات را برجسته کرد ، زیرا برخی از کارشناسان جمهوری خواه و اعضای خانواده ترامپ تلاشی برای همسویی با ادعای رئیس جمهور دونالد ترامپ مبنی بر قانونی نبودن آراots غایب. و تحت فشار همه گیری ، او همچنین بر سیستم های انتخاباتی باستانی و غالباً بی نظم در نیویورک تأکید کرد.

بارزترین نمونه در ایالت وونیدا فاش شد ، جایی که قرار بود یک صندوق رأی برای دقت یا قانونی بودن دارای یک یادداشت چسبناک باشد که در آن اعتراض شرح داده شده است. حتی تحت نظارت دادگاه ، دادگاه دلیلی بر مزخرف نبود. برخی از آرا “چسبناک” نبودند و کمیسر محلی به دادگاه گفت که هیچ راهی برای دانستن اینکه آیا آنها قبلاً در سرشماری اولیه گنجانده شده اند ، وجود ندارد.

قاضی دادگاه عالی اسكات دل كونته ، كه بر روند نظارت دارد ، از لوازم ابتدایی دفتر ، صفحات گسترده و براكت هایی كه شهرستانهای مختلف برای كنترل این روند استفاده كرده اند ناراضی است. قانون انتخابات به صراحت بیان می کند که آرا with معترض باید به وضوح به این صورت – در رأی گیری مشخص شوند.

DelConte سرانجام به شوراهای مختلف انتخاباتی ولسوالی دستور داده است تا 30 نوامبر در هر گوشه و کنار جستجو کنند تا مبالغ غیر رسمی جدید را جمع آوری کنند (و حساب خود را نشان دهند). کار آسانی نبود – شهرستان چنانگو روز سه شنبه اعلام کرد که مقامات جعبه جدیدی با 55 رأی اولیه را کشف کرده اند.

بنابراین روز چهارشنبه ، تقریباً یک ماه پس از شب انتخابات ، دو کمپین پیشنهادهایی را برای اصلاح عادلانه اوضاع و چگونگی حرکت به جلو با 1000 تا 2000 اعلامیه کتبی یا آراots اعتراض آمیز که در صلاحیت دادگاه است ، ارائه دادند.

مبارزات انتخاباتی تنی می خواهد نتایج فعلی همانطور که هست تأیید شوند – با 12 رأی از مجموع غیررسمی پیشرو است. او پس از یافتن خطاهای محاسبه و تجدیدنظر در آخر هفته گذشته در شهرستان هركیمر ، این امتیاز را به دست آورد. مبارزات انتخاباتی تنی گفت ، واضح است كه شوراهای انتخاباتی منفرد به روش های خاص خود متزلزل شده اند و این صلاحیت دادن صلاحات گسترده به صدها رای دیگر را كه احتمالاً شمارش نشده اند ، برای دادگاه دشوار می سازد.

از طرف دیگر ، بریندیسی استدلال می کند که مشکلات آراots نامشخص باید به صورت جداگانه برطرف شود تا سرشماری ها تراز شود. وی همچنین از گنجاندن برگه های رای گیری برای چنانگو ، که به نظر می رسد طرفدار تنی است ، حمایت می کند ، اما ممکن است برای سایر موارد درج شده نمونه باشد. روز پنجشنبه ، هر دو کمپین بیانیه هایی را مطرح کردند که ادعا می کردند پیشنهاد مخالف آنها کاملا قانونی نبوده است.

جلسه دادرسی عمومی مجازی بعدی قرار است در تاریخ 7 دسامبر در دادگاه عالی شهرستان اسوگو برگزار شود. اما هر اتفاقی هم بیفتد بعید است که هر یک از نامزدها بی سر و صدا پیش بروند.

قانون گذاران نیویورک در تلاشند روند انتخابات باستان گرایانه ایالت را به روز کنند و یک قانون جدید نیاز به شمارش خودکار هر نژاد یا با 20 آرای کمتر یا کمتر ، یا هنگامی که حاشیه پیروزی نیم درصد یا کمتر باشد. . اما این تا ژانویه اعمال نمی شود.

لوک پری ، مدیر مرکز کارهای عمومی و تحقیقات در کالج یوتیکا ، سالهاست که Teni و Brindisi را در حال انجام این کار تماشا می کند و می گوید که انتظار دارد فراخوان سرشماری ثبت شود ، صرف نظر از اینکه چه کسی در اولین سرشماری غالب است.

او نمی داند نتیجه نهایی چه خواهد شد ، اما در مورد نامزدها فرضیه ای دارد. وی پیش بینی می کند که بریندیسی ، در صورت شکست ، “دور سوم با کلودیا در سال 2022” را امتحان خواهد کرد. وی معتقد است که تنی – که دوره ای از سال 2017-2019 را گذرانده و ارتباط تنگاتنگی با سیاست به سبک ترامپ دارد – پس از ضرر کمتر مبارزات انتخاباتی مورد حمایت حزب دیگری را دنبال می کند.

وی همچنین امیدوار است که “فاجعه” در روند شمارش آرا a به یک پوشش نقره تبدیل شود و “کنترل اضافی منجر به بررسی سیستماتیک آنچه اتفاق افتاده و چگونگی جلوگیری از تکرار آن است.”

از آنجا که شمارش آرا به روشی کاملاً محلی انجام می شود ، به نظر می رسد کمیسیون انتخابات ایالتی همچنان باقی مانده است. در جلسه شورای ایالتی روز پنجشنبه ، تنها اظهار نظر در مورد این مسابقه از طرف داگ کلنر ، رئیس مشترک دموکرات ، و کوچکترین دست کم گرفتن بود.

وی گفت: “حاشیه برای تعیین یک برنده در حال حاضر بسیار نزدیک است.”

بیل ماهونی در تهیه گزارش همکاری داشت.[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet