[ad_1]

رئیس جمهور از سال 2019 توسط دو تحقیق مستقل در نیویورک برای تحقیقات مالی تحت تحقیق قرار گرفت. یکی ، به رهبری دادستان منطقه منهتن ، سیروس ونس جونیور ، در ابتدا بر نقش ترامپ در پرداخت پول بازیگر پورنو ، استورمی دانیلز متمرکز شد تا در مورد ادعای رابطه با ترامپ سکوت کند. تحقیقات مدنی دیگر ، به رهبری لتیسیا جیمز ، وکیل دادگستری نیویورک ، پس از شهادت وکیل مایکل کوهن ، رئیس جمهور پیشین ، آغاز شد که ترامپ برای تأمین وامها به شدت مبالغه کرد.

تایمز گزارش پنجشنبه، با استناد به افرادی که می دانند این موضوع، که از آن پس این تحقیقات بزرگ شده اند و شامل هزینه های مشاوره که دریغ شده اند به منظور کاهش درآمد مشمول مالیات رئيس جمهور است. تایمز گزارش داد ، در دو تحقیق سازمان ترامپ طی هفته های اخیر درخواست شده است و به نظر می رسد برخی از این هزینه های مشاوره به ایوانکا ترامپ رسیده باشد.

ایوانکا ترامپ تحقیقات را به عنوان مشاغل تحت تأثیر سیاسی رد کرد. ونس و جیمز هر دو دموکرات هستند.

ترامپ بین سالهای 2010 و 2018 حدود 26 میلیون دلار از مشاوران ناشناس کسر کرد و برخی از این هزینه ها دقیقاً با 747،622 دلار توسط ایوانکا ترامپ ، که از یک شرکت مشاوره ای که متعلق به او بود ، دریافت کرد ، طبق گزارش The بار. بنابر گزارش تایمز ، به نظر نمی رسد ایوانکا ترامپ در مرکز تحقیقات باشد.

مقاله تایمز بعد از آن می آید روزنامه اطلاعات لعنتی را فاش کرد براساس سوابق مالیاتی رئیس جمهور ، که به دهه ها قبل برمی گردد. به گزارش تایمز ، رئیس جمهور از مالیات بر درآمد فدرال اجتناب می کند و هر سال زیان بیشتری نسبت به سود خود گزارش می دهد. ترامپ در سال 2016 ، تایمز تنها 750 دلار مالیات بر درآمد فدرال پرداخت کرد فاش شد و در 15 سال گذشته مالیات بر درآمد فدرال پرداخت نکرده است.

رئیس جمهور تحقیقات تایمز را رد کرد و ادعا کرد که برای چندین سال ده ها میلیون دلار مالیات “پیش پرداخت” کرده است. وی از افشای اظهارنامه مالیاتی خود به صورت علنی امتناع ورزید و گفت: آنها تحت بازرسی مأموریت مالیاتی هستند.

[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir