[ad_1]

فوزی گفت: “او فقط می خواهد یونیفرم بدست آورد – و این ایده خوبی است.” “او می گوید ،” ای مردم ، باور كن. ” همه به مدت 100 روز. “اکنون ممکن است معلوم شود که پس از آن ما دوباره به آن نیاز خواهیم داشت. اما او فقط آن را می خواهد ، همه برای یک تعهد 100 روزه. و این را با او در میان گذاشتم و به او گفتم که فکر می کنم ایده خوبی است. “

فائوسی همچنین تأیید کرد که پیشنهاد بایدن را برای تبدیل شدن به مشاور اصلی رئیس جمهور منتخب رئیس جمهور و ماندن در سمت مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی پذیرفته است ، پستی که وی از سال 1984 در شش دولت ریاست جمهوری به عهده داشته است. “اوه ، کاملا من درجا گفتم بله ، بله – گفت فاوتی.

پیش از این ، بایدن در ماه های اخیر الزامات ماسک ملی را تصویب کرد ، اما همچنین خود را “مشروطه خواه” توصیف کرد و اذعان کرد که مشخص نیست که آیا رئیس جمهور “می تواند به همه اجازه دهد” تا چهره خود را در ملا public عام بپوشانند. به نظر می رسد آخرین پیشنهاد وی فقط یک فراخوان ملی برای اقدام است.

با این حال ، رئیس جمهور دونالد ترامپ معمولاً استفاده کنندگان ماسک را مسخره می کند و از پوشاندن صورت خود در هنگام حضور در اجتماع امتناع می ورزد – اگرچه مدیر خود مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید استفاده از ماسک می تواند موثرتر از واکسن باشد. خارج از همه گیر یک مطالعه دانشگاه جولای در واشنگتن پیش بینی کرده است که مرگ و میر روزانه در ایالات متحده با استفاده از ماسک جهانی می تواند بیش از 66 درصد کاهش یابد.

ترامپ به طور خاص در مورد موضوع ماسک به فاوسی حمله کرد و خاطرنشان کرد که ایمونولوژیست استفاده از ماسک را در مراحل اولیه شیوع ایالات متحده تأیید نمی کند. اما دیگر مقامات دولت در آن زمان چنین کاری نکردند و CDC استفاده از ماسک های پارچه ای را که تا اوایل آوریل از خانه دور بودند توصیه نکرد.

در ماه ژوئن ، فاوسی تصدیق کرد که دولت به دلیل نگرانی های بهداشت عمومی در مورد کمبود تجهیزات محافظت شخصی در ایالات متحده ، به آرامی استفاده از ماسک را تشویق می کند.

[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir

ایندکسر