[ad_1]

وی ادامه داد: من به شما قول می دهم وقتی برای افرادی که کمتر در معرض خطر هستند ساخته شود ، آن را تحویل می گیرم. سرانجام ، می توانم آن را به تلویزیون بیاورم یا از آن فیلم بگیرم ، فقط برای اینکه مردم بدانند که من به این علم اعتقاد دارم.

اوباما گفت که از سوions ظن در جامعه آفریقایی-آمریکایی در مورد تولید سریع واکسن ، به ویژه با توجه به سابقه سو abuse استفاده پزشکی و سو abuse استفاده در این کشور ، آگاه است. وی به مطالعه سفلیس توسكی استناد می كند ، كه در آن محققان پزشكی فدرال مردان سیاه پوست فقیر مبتلا به سفلیس را به مدت 40 سال بدون اطلاع از تشخیص و امتناع از درمان ، مشاهده كردند.

اما اوباما با اشاره به سطح بالاتر عفونت و مرگ در میان مردم لاتین ، مردم بومی و سیاه پوستان آمریکایی ، سیاه پوستان را به پذیرش واکسن و بی خطر بودن آن فراخوانده است.

ویروس کرونا ویروس جهانی منجر به یک رقابت بی سابقه برای تولید واکسن های م –ثر شده است – فرایندهایی که معمولاً سالها به طول می انجامد. Pfizer ، که واکسن آن قرار است در این ماه توسط سازمان غذا و داروی ایالات متحده بررسی شود ، هم اکنون دوزهایی را به سایت های توزیع می فرستد تا در صورت مجوز فوراً در دسترس باشد.

بیش از 13 میلیون آمریکایی آلوده شده و بیش از 272000 نفر جان خود را از دست داده اند.

[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir