اوباما: اصلاح طلبان عدالت کیفری با رد سخنان پلیس “مخاطبان زیادی را از دست می دهند”

[ad_1]

وی افزود: “نکته اصلی این است که تصمیم بگیرید آیا واقعاً می خواهید کاری انجام دهید یا می خواهید در میان افرادی که قبلاً با آنها موافق هستید احساس خوبی داشته باشید؟” “و اگر شما می خواهید در یک دموکراتیک ، در کشوری به بزرگی و متنوع بودن کشورمان کاری انجام دهید ، پس باید بتوانید در جایی که هستند با مردم ملاقات کنید. و یک بازی جمع کنید ، نه تفریق. ”

رئیس جمهور سابق آخرین رهبر برجسته دموکراتیک است که این جمله اختلاف نظر سیاسی را که در تابستان در میان اعتراضات ملی علیه بی عدالتی نژادی و بی رحمی پلیس به رسمیت شناخته شد ، رد می کند. طرفداران سرکوب پلیس خواستار دور شدن پول از اجرای قانون و خدمات بهداشت روان و سایر جنبه های تأمین اجتماعی هستند.

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور و جمهوری خواهانی که رأی ندادند ، در تلاش برای نشان دادن دموکرات ها به عنوان مجری قانون و برخورد ناکافی با سارقین و شورشیان ، خواستار خلع سلاح پلیس شدند.

و پس از ناامید کننده بودن فینال ماه گذشته توسط نامزدهای دموکرات و سنا در مسابقات رقابتی در سراسر کشور ، بسیاری از اعضای حزب گزارش های جمهوری خواهان در مورد باخت خود را مقصر دانستند و گفتند که دموکرات ها برای فاصله گرفتن از سخنان ” حفاظت پلیس “.

در همین حال ، فعالان Black Lives Matter ، که از تغییرات سیستمی در اجرای قانون حمایت می کنند و برخی از بودجه عمومی ادارات پلیس را به منابع دیگر جامعه هدایت می کنند ، در برابر اتهامات دموکرات ها که “دفع پلیس” برای حزب برای صندوق های رای هزینه می کند ، کنار کشیدند.

رهبران کنگره دموکرات ، از جمله رئیس جمهور نانسی پلوسی از کالیفرنیا و نبرد پارلمان جیم کلیبرن (DS.C) ، از جمله فاصله گرفتند ، همانطور که رئیس جمهور منتخب جو بایدن ، که به صراحت گفته است از حمایت پلیس پشتیبانی نمی کند ، نیز از این عبارت فاصله گرفت. با اجرای طرحی برای طرح عدالت کیفری ، خواستار 300 میلیون دلار دیگر بودجه برای ادارات پلیس شد.

[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet