انگلیس از روز سه شنبه واکسیناسیون علیه ویروس کرونا را آغاز می کند – POLITICOلندن – سرویس بهداشت ملی انگلستان اولین برنامه ایمن سازی توده ای ویروس کرونا را از روز سه شنبه آغاز می کند ، در حالی که کارگران مسن و خانگی در صف اول هستند.

پس از تأیید آژانس تنظیم کننده داروها و محصولات بهداشتی انگلستان (MHRA) در 2 دسامبر ، اولین دوزهای BioNTech / Pfizer از بلژیک وارد انگلیس شد و 50 “مرکز واکسیناسیون” در بیمارستان ها راه اندازی شد. NHS می گوید افراد بالای 80 سال که به صورت سرپایی به بیمارستان مراجعه می کنند و همچنین افرادی که از بیمارستان ترخیص می شوند از اولین افرادی هستند که واکسن دریافت می کنند.

امروز در بیانیه ای ، NHS گفت که بیمارستان ها همچنین دعوت از بیش از 80 نفر دیگر را برای واکسیناسیون آغاز می کنند و “برای تهیه رزرو کارکنان خود در کلینیک های واکسیناسیون” با تهیه کنندگان خانه مراقبت کار می کنند.

در حالی که قرار بود ساکنان خانه های سالمندان از اولین کسانی باشند که این واکسن را دریافت می کنند ، دولت در تاریخ 4 دسامبر گفت که تهیه این واکسن برای ساکنان یک “چالش” است و جزئیات نحوه کار آن هنوز منتشر نشده است. در عوض ، فقط کارکنان مراقبت در منزل قادر به واکسیناسیون در مراکز بیمارستانی هستند.

از هفته آغاز شده در 14 دسامبر ، واکسیناسیون در جامعه از شبکه های تحت GP در مقیاس کوچک آغاز می شود.

واکسن BioNTech / Pfizer باید در دمای منفی 70 درجه سانتیگراد نگهداری شود. سپس می توان آن را ذوب کرد و تا پنج روز در یخچال نگهداری کرد.

حتما بخوانید:
چگونه رقابت سنای گرجستان با جنوب قدیم در برابر جنوب جدید مخالفت می کند
منبع: https://outsidenews.ir