اندرو یانگ ، که تصور می شود کاندیداتوری شهردار را در نظر دارد ، در نظرسنجی آنلاین جدید آزمایش شد


اندرو یانگ نامزد پیشین ریاست جمهوری. | اندرو هارنیک / عکس AP

نیویورک – اندرو یانگ ، نامزد پیشین ریاست جمهوری ، که در جریان مسابقات قهرمانی دموکراتیک از “درآمد پایه جهانی” حمایت می کرد ، اکنون موضوع نظرسنجی است که اشتهای رأی دهندگان در نیویورک را برای نامزدی کشور سوم در رقابت های آینده آزمایش می کند. شهردار.

طبق یك نظرسنجی آنلاین از ساكنان منهتن از طریق تبلیغات فیس بوك و یانگ همچنین در میان یازده نفری بود كه در س questionالی بهترین پاسخ نامزدهای جانشین حزب دموكرات به شهردار بیل د بلازیو را ارزیابی كردند. توسط کسی که آن را با POLITICO به اشتراک گذاشته است.

این مرد گفت ، این نظرسنجی نشان نمی دهد که از طرف ایان انجام شده است ، اما چندین سوال در مورد کاندیداتوری احتمالی وی متمرکز شده است – چیزی که تیم او گفت او ماه گذشته وزن می کند. دیگران از پاسخ دهندگان خواستند که به نامزدی که نامش مشخص نشده است و مشخصات وی با نمایه یان مطابقت دارد ، امتیاز دهند.

این نظرسنجی به طور خاص دوام یک فرد را به عنوان یک کاندیدای مستقل آزمایش می کند ، که به شما اجازه می دهد یان از انتخابات مقدماتی شلوغ بگذرد و زمان بیشتری را برای جمع آوری بودجه برای انتخابات عمومی نوامبر آینده صرف کند. تعداد دموکرات های ثبت شده بسیار بیشتر از جمهوری خواهان و رای دهندگان غیر مرتبط در شهر است و نیویورکی ها به ندرت شهرداران خارج از خط دموکرات را انتخاب می کنند. مایک بلومبرگ و رودی جولیانی در زمان یک بحران بزرگ به عنوان جمهوریخواه پیروز شدند و در مورد بلومبرگ تنها پس از برتری چشمگیر از حریفان خود پیروز شدند.

حتما بخوانید:
با ظاهر شدن عکس های Covid-19 ، مخالفان واکسن مارک جدیدی گرفتند

در یک نظرسنجی آنلاین اخیر ، از پاسخ دهندگان پرسیده شد که اگر این فرد در ماه ژوئن به یکی از بیش از 10 نفر در مسابقه باخت ، آیا آنها از بهترین انتخاب خود از حزب دموکرات به عنوان یک کاندیدای مستقل یا سوم حمایت می کنند؟

شخصی که اطلاعات را در اختیار POLITICO قرار داده است ، خواست نامش فاش نشود ، اما گفت که درک می کند این نظرسنجی “زنده ماندن یان را هم در حزب اولیه دموکراتیک و هم به عنوان یک کاندیدای مستقل بررسی می کند ، اما آنها به طور جدی کاندیداتوری مستقل را بررسی می کنند.” پاسخگو یک دموکرات است که قبلاً شخص دیگری را پشتیبانی می کند.

شواهد دیگر این است که در این نظرسنجی ، نامزدی ایان برای شهردار مورد آزمایش قرار گرفته و از پاسخ دهندگان در مورد سیاست های خاصی که وی از آن حمایت می کند ، مانند تهیه پرداخت های نقدی ماهانه 1000 دلار ، موضوع اصلی نامزدی نامتعارف برای ریاست بخش خصوصی ، سوال شده است.

وی همچنین آن را در رئوس مطالب نامزدی که نامش مشخص نشده است توصیف می کند – یک شخص خارجی ، کارآفرین ، رهبر غیرانتفاعی و دقیق تر دریافت کننده جایزه قهرمان تغییر اوباما در سال 2012 ، که ایان امسال دریافت کرد.

ایان و مدیر سابق مبارزات وی به سوالات یا چندین درخواست برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

پاسخگو گفت: این نظرسنجی از طریق سرویس آنلاین Survey Monkey انجام شده است و هدف آن تبلیغات در رسانه های اجتماعی است ، ظاهراً از طریق شرکت Montana Research است.


منبع: https://outsidenews.ir