انتخاب بایدن برای وزیر دفاع هنوز در حال تغییر است

[ad_1]

دو مقام سابق اوباما در کاخ سفید که همچنان بایدن هستند گفتند که او هرگز رابطه شخصی قوی با فلورنوی را که در دفاتر خود می خواست برقرار نکرد و پس از گرد و غبار پس از انتخابات ، بایدن تمایل به کشف سایر امکانات

مردم گفتند كه یك جانسون ، چهارمین وزیر امنیت داخلی اوباما ، یك مدعی مهم دیگر است. او اولین وزیر دفاع سیاه پوست در دولتی خواهد بود که قول یک کابینه متنوع را داده است.

یک مقام ارشد سابق امنیت ملی که از نزدیک مراحل انتقال را دنبال می کند ، گفت: “میشل هنوز در بالای لیست است ، اما آنها هنوز هم می خواهند نگاه خود را ادامه دهند – و این یک تغییر است.” نکته این است: “بیایید در اینجا عجله نکنیم.”

جانسون و فلورنوی به درخواست ها برای اظهار نظر پاسخ ندادند. تیم بایدن از اظهار نظر در مورد انتقال خودداری کردند.

بایدن همچنین تحت فشار است که به دلیل ارتباط فلورنوی با صنایع دفاعی برای جستجوی جای دیگر است – او در تعدادی از شرکت های مشاور دفاعی کار کرده و مشاوران WestExec را نیز در سال 2017 تاسیس کرده است ، به شرکت های دفاعی کمک می کند محصولات خود را به پنتاگون بازاریابی کنند. – و حمایت او از موج اوباما در افغانستان ، اقدامی که بایدن با آن مخالفت کرد.

انتخاب روز دوشنبه تونی بلینکن به عنوان وزیر امور خارجه بایدن می تواند چشم انداز وی را بیش از پیش محو کند. این دو از بنیانگذاران WestExec ، یک شرکت مشاوره استراتژیک هستند که لیست مشتریان خود را کاملاً مخفی نگه می دارد.

اتاق فکر ، که توسط مرکز تأمین امنیت جدید آمریکا تأسیس شده است ، نیز تا حد زیادی به بودجه تأمین کنندگان دفاعی متکی است.

اگرچه فلورنوی به عنوان فردی که بیشترین صلاحیت را برای این کار دارد مورد توجه قرار می گیرد ، اما تجربه چندین ساله وی در پنتاگون و جامعه دفاعی می تواند علیه او کار کند. برخی از اعضای تیم بایدن نگرانند که فلورنوی ، که رئیس سیاست پنتاگون اوباما بود ، بیش از حد قادر به ایجاد تغییرات تدریجی نبود.

“آیا شما فقط خیلی طولانی آنجا بوده اید؟” آیا افراد زیادی را می شناسید؟ و آیا نمی توانید تغییری تدریجی را که بایدن به دنبال آن است ایجاد کنید؟ “افسر سابق امنیت ملی ، که از نزدیک مراحل انتقال را دنبال می کند ، گفت:” همه در دنیای سیاست دفاعی عاشق میشل هستند و به طرز عجیبی فکر می کنم این یک استراحت است.

ترقی خواهان ، که بایدن را به نمایندگی از جناح چپ حزب دموکرات در کابینه خود تحت فشار قرار داده اند ، روز دوشنبه س questionsالات بیشتری را درباره نظرات فلورنوی مطرح کردند.

“فلورنوی از جنگ عراق و لیبی حمایت کرد ، اوباما را علیه سوریه انتقاد کرد و به کنترل موج در افغانستان کمک کرد” توییت نماینده رو هانا ، که رئیس کمپین کاخ سفید برنی سندرز بود. “من می خواهم از انتخاب رئیس جمهور حمایت كنم. اما آیا فلورنوی اکنون به خروج کامل از افغانستان و ممنوعیت فروش سلاح به سعودی ها برای پایان دادن به جنگ یمن متعهد می شود؟ “

به نظر می رسد فلورنوی مضطرب است. وی اندکی قبل از انتخابات با سازمان های مترقی یک کنفرانس برگزار کرد تا به آنها گوش فرا داده و به بررسی دقیق تری از فروش اسلحه در کشورهای آلوده متعهد شود.

به نظر می رسد که تلاش برای پشت سر گذاشتن چهره وی نیز وجود دارد. گروهی از سازمانهای خانواده نظامی در آخر هفته از او برای بهترین کارش حمایت کردند و گفتند که “تجربه انکارناپذیری در موضوعات مختلف در وزارت دفاع” دارد.

یک مقام سابق دولتی که از نزدیک با تیم انتقال بایدن در ارتباط است گفت جانسون ، که در دوره اول ریاست جمهوری اوباما نیز مشاور عمومی وزارت دفاع بود ، در هفته های اخیر برای سه شغل مورد توجه قرار گرفته است: دادستان کل ، مدیر اطلاعات ملی و وزیر دفاع.

این مقام پیشین گفت ، انتخاب Avril Haines برای DNI روز دوشنبه وی را در رقابت برای دو کرسی دیگر قرار می دهد.

با این وجود روابط خود جانسون می تواند نگران کننده باشد. او عضو هیئت مدیره لاکهید مارتین است.

مقامات پیشین همچنین گفتند که در حالی که فلورنوی همچنان یک کاندیدای قدرتمند است ، وی اختلافاتی سیاسی با بایدن دارد ، خصوصاً در مورد استراتژی نظامی ایالات متحده در افغانستان.

فلورنوی به عنوان معاون وزیر دفاع در امور سیاسی در سال 2009 در تسریع رشد نیروهای نظامی اوباما در افغانستان ، که توسط فرمانده وقت ژنرال استنلی مک کریستال پیشنهاد شده بود ، نقش اصلی را ایفا کرد. بایدن معاون رئیس جمهور وقت با مخالفت با این اقدام ، خواستار ایجاد نیرویی بسیار كوچكتر برای مبارزه با تروریسم شد ، اما سرانجام این تصمیم رد شد.

کارمند سابق دولت ، که نزدیک به مرحله انتقال است ، گفت: “او با مک کریستال و دیگران موافقت کرد که ما به قدرت بیشتری احتیاج داریم و بایدن از این روش خاص حمایت نکرد.”

اخیراً ، فلورنوی گفت که اگر می تواند این کار را دوباره انجام دهد ، س moreالات بیشتری را می پرسد ، خصوصاً در مورد توانایی افغانها در تحکیم هرگونه دستاورد نظامی.

وی در پادکست با مک کریستال ، که بایدن را نیز مشاوره می کند ، گفت: “من فکر می کنم ما معتقد بودیم که در دولت افغانستان نوع دیگری شریک داریم.”

همه باور ندارند که آینده فلورنوی مورد تردید است.

ریچارد فونتین ، مدیرعامل CNAS گفت: “ما نباید به مرور زمان زیاد بخوانیم.” “در کوتاه مدت ، این در حال شکل گیری به عنوان یک تیم انتقال آگاهانه و دقیق است. من مطمئن هستم که به زودی به مرحله بعدی جذب نیرو خواهیم پی برد. “[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet