انتخابات گرجستان پس از تهدید یک کارگر ترامپ را محکوم کردوی گفت: “آقای رئیس جمهور ، شما این اقدامات یا این زبان را محكوم نكرده اید.” سناتورها ، شما این زبان یا این اقدامات را محكوم نكرده اید. این باید متوقف شود. شما باید قدم بردارید. مقداری. “

استرلینگ بعداً در یک کنفرانس خبری گفت: “آقای رئیس جمهور ، به نظر می رسد احتمالاً ایالت جورجیا را از دست داده اید.” الهام بخشیدن از مردم برای انجام اقدامات احتمالی خشونت را متوقف کنید. کشته شد. و درست نیست ”

استرلینگ خاطرنشان کرد که او و رافنسپرگر به همراه همسر رافنسپرگر تهدیدهایی نیز دریافت کرده اند. استرلینگ همچنین جو دیگنووا ، وکیل رئیس جمهور را مطرح کرد و از کریس کربس خواستگاری کرد به ضرب گلوله. كربس پس از اظهار امنیت در انتخابات توسط رئیس امنیت سایبر و آژانس امنیت زیرساخت آژانس امنیت ملی توسط ترامپ اخراج شد و دی ژنووا بعداً سعی كرد اظهارنظر خود را به عنوان اغراق مطرح كند.

استرلینگ گفت: “این باید متوقف شود.” “این یک انتخابات است. این ستون فقرات دموکراسی است. و همه شما که حتی یک کلمه حرف نزده اید در این امر شریک هستید. اون خیلی زیاده. … درست نیست. آنها مبنای اخلاقی خود را از دست داده اند و ادعا می کنند که چنین است. “

Dominion که سیستم های رأی دهی به گرجستان را تأمین می کند ، در مرکز نظریه های توطئه است که توسط رئیس جمهور و متحدانش پخش می شود. رئیس جمهور در توئیتر دروغ نوشت كه Dominion میلیون ها رای را از بین برده است ، از جمله نظریه های توطئه ای كه وی درباره انتخابات منتشر كرده است.

حتما بخوانید:
اسپری های خنک کننده عالی صورت که ممکن است شما را در طول موج گرما شاداب نگه دارد


منبع: https://outsidenews.ir