اعضای اتاق در حال حاضر با بلوک توزیع مجدد برای برش روبرو هستندنمایندگان Rodney Davis (R-Ill.) ، Cheri Bustos (D-Ill.) و Lauren Underwood (D-Ill.)

دموکرات ها بار دیگر کنترل کاملی بر نقشه کنگره ایلینوی خواهند داشت – و در صورت امکان ، آنها می خواهند GOP را بیرون بکشند نماینده رادنی دیویس. در سال 2011 ، سازندگان کارت باید از جری کاستلو ، دموکرات وقت دفاع می کردند که در جنوب دیویس کرسی نشسته بود و از آن زمان به بعد از حزب دور شده است. اگر دموکرات ها بخشی از شرق سنت لوئیس را به دیویس تحویل دهند ، او می تواند در قلمرو بسیار رقابتی تری حضور داشته باشد.

اما دموکرات ها باید مراقب باشند: ایلینوی در آستانه ترک شهرستان و نمایندگان است. گیلاس بوستوس و لورن آندروود ، که به سختی از انتخابات مجدد خود در سال 2020 جان سالم به در بردند ، می توانستند برای یافتن رای دهندگان با تفکر دموکراتیک در شمال ایلینوی تلاش کنند تا هر دو را تأمین کنند.

میشل فیش باخ (جمهوری اسلامی) و نماینده جمهوری. آنجی کریگ (دی مین.)

مشخص نیست که آیا مینه سوتا در سرشماری بعدی یکی از هشت مکان خود را از دست خواهد داد یا خیر. اما از آنجا که دموکرات ها نتوانستند مجلس سنای ایالتی جمهوری ایالتی را در روز انتخابات به دست آورند ، به احتمال زیاد دادگاه ها نقش خواهند داشت و یک لایه اضافی غیرقابل پیش بینی اضافه می کنند.

اگر مینه سوتا کرسی خود را از دست بدهد ، میشل فیشباخ منتخب جمهوری خواهان می تواند بین سه کرسی اطراف که توسط جمهوری خواهان جیم هاگدورن ، پیت استاوبر و تام امری در اختیار داشتند تقسیم شود. سپس نمایندگان دموکرات. دین فیلیپس و آنجی کریگ باید از پذیرش بیش از حد رای دهندگان غیر دوست در خارج از حومه شهرهای دوقلو اجتناب کنند. کریگ احتمالاً در مکان دشوارتری قرار دارد زیرا مکان او اکنون بیشتر روستایی و جمهوری است از فیلیپس

حتما بخوانید:
از امکانات فایل لایه باز است

نماینده لوسی مک بات (D-Ga.) و کارولین بوردو (D-Ga) را انتخاب کرد

گرجستان تفویض محتمل است اقتصاد در 14 زمینه. اما جمهوری خواهانی که کنترل کاملی بر روند کار دارند ، می خواهند با بمب ساعتی شمال آتلانتا مقابله کنند. تنوع سریع و ویرانی از دوران ترامپ در حومه شهر جمهوری خواهان را از دو کرسی مجلس که قبلاً سنگرهای حزب جمهوری اسلامی بودند محروم کرده و در تلاش برای بازپس گیری حداقل یکی از مناطق ، می توان از مزایای آنها مطمئن بود.

روش های مختلفی برای دستیابی به این هدف وجود دارد. ایجاد یک کرسی امن دموکراتیک برای کارولین بوردین ، ​​منتخب جمهوری خواهان در منطقه سریع الوئینت ، جمهوری لوسی مکبث را بدون پایگاه طبیعی ترک خواهد کرد ، که می تواند دموکرات محبوب با سابقه جذاب را منحرف کند. اما مکبث هنوز هم می تواند کاندیدا شود – و ممکن است راهی برای نگهداری یک محله در منطقه برای مدت یک دهه وجود نداشته باشد ، همانطور که جمهوریخواهان در زمان دولت ترامپ کشف کردند ، زیرا جمعیت و روند رای گیری به آنجا منتقل می شود. خیلی سریع به دموکراتها.


منبع: https://outsidenews.ir