[ad_1]

کارشناسان ارشد پزشکی همچنین پس از دفاع از مفهوم “مصونیت گله” ، اطلس را نبرد کردند ، نظریه ای بحث برانگیز مبنی بر اینکه ایالات متحده می تواند با سرعت و ایمنی به ایمنی گسترده در برابر ویروس کرونا اجازه دهد تا به انسانهای سالم بدون مانع گسترش یابد. .

اطلس ، یکی از اعضای م Instituteسسه محافظه کار هوور دانشگاه استنفورد ، بارها توسط استادان دانشگاه استنفورد محکوم شده است ، و دانشکده سعی کرده است پس از کم اهمیت جلوه دادن ارزش ماسک ها برای محدود کردن گسترش Covid-19 ، از اظهارات او فاصله بگیرد.

Atlas به عنوان یک کارمند دولت خاص به دولت پیوسته است و جزئیات 130 روزه آن در این هفته منقضی می شود – اگرچه برخی از SGE ها مدت بیشتری باقی مانده اند ، یک مقام دولت به POLITICO گفت.

یک مقام ارشد دولت که با اطلس ملاقات کرد افزود: “او واقعاً چیزی برای مشاوره ندارد.” این مقام مسئول گفت ، ورود واکسن Covid-19 به این معنی است که ایمنی گله به روش سنتی رخ می دهد ، از طریق واکسیناسیون گسترده به جای روش اطلس.

این مقام ارشد گفت ، در حالی که تمایل ترامپ به “چالش های متناوب” شیوع ویروس کرونا در روزهای اخیر کمرنگ شده است ، با تمرکز رئیس جمهور به طور فزاینده به چالش کشیدن نتایج انتخابات. این مقام ارشد گفت: “به نظر می رسد هر دو طرف به انتهای سودمندی خود برای یکدیگر رسیده اند.”

فاکس نیوز ابتدا از عزیمت اطلس خبر داد.

[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir